320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võta välja lebron, võta välja!!!
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Clippers paneb vahvalt.

      Kommentaar


        See kuidas kohtunikud kaks viga lõpus Lebronile andmata jätsid oli ikka suht ebameeldiv, aga õnneks ikka tuli see võit ära, hea töö Bulls.

        Kommentaar


          highlightidest vaadatuna ründeviga rose'i vastu samuti. needless to say, et väike derrick sai blocking fouli ja lebron and1'i. kuidas need def räägu sõnad olidki...kuningas ei eksi mitte kunagi?
          kui cavsist ja rocketsist priiks saaks, oleks mul juba täiesti pohlad, kes sõrmused kaminasimsile saavad.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Võimas, võimas meeskond on see Memphis, Curry tõestab jälle, et ta on ülehinnatud, loodetavasti Memphis liiga ülbeks ei lähe ja ei lase Warriorsil mängima hakata teine pooaleg. Muidugi pikk seeria on veel ees ja Warriors on endiselt favoriit, isegi kui täna kaotatakse, aga Memphis on ideaalne playoffi meeskond ja tegelikult Bulls - Memphis oleks ideaalne finaal ju? Kohtunikud muidugi ei laseks iial Memphisel järjest kahte sellist tiimi võita, ülevalt antakse ilmselt korraldused kätte, rahvas tahab superstaare näha ju Nagu Lebron sai eile erikohtlemist.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Võimas, võimas meeskond on see Memphis, Curry tõestab jälle, et ta on ülehinnatud, loodetavasti Memphis liiga ülbeks ei lähe ja ei lase Warriorsil mängima hakata teine pooaleg. Muidugi pikk seeria on veel ees ja Warriors on endiselt favoriit, isegi kui täna kaotatakse, aga Memphis on ideaalne playoffi meeskond ja tegelikult Bulls - Memphis oleks ideaalne finaal ju? Kohtunikud muidugi ei laseks iial Memphisel järjest kahte sellist tiimi võita, ülevalt antakse ilmselt korraldused kätte, rahvas tahab superstaare näha ju Nagu Lebron sai eile erikohtlemist.
              Oh dude, take a chill pill. Curry ülehinnatud? Bitch please. Superstaarid saavad erikohtlemist nii jalkas, NBA-s kui ka igalpool mujal. Kokkuvõttes 4 võiduni mängitava seeria võidab aga tugevaim meeskond.

              Samuti ei ole kuidagi nõus sellega, et Conley pole oma positsiionil top 5 mängija. Ta ei ole vb nii flashy kui Curry, Paul või Westbrook, aga teistest mängujuhtidest pean ma isiklikult teda küll paremaks.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Oh dude, take a chill pill. Curry ülehinnatud? Bitch please. Superstaarid saavad erikohtlemist nii jalkas, NBA-s kui ka igalpool mujal. Kokkuvõttes 4 võiduni mängitava seeria võidab aga tugevaim meeskond.

                Samuti ei ole kuidagi nõus sellega, et Conley pole oma positsiionil top 5 mängija. Ta ei ole vb nii flashy kui Curry, Paul või Westbrook, aga teistest mängujuhtidest pean ma isiklikult teda küll paremaks.
                Curry ei ole minu arust hetkel isegi top 5 mängija ja kuna see aasta oli palju vigastusi siis sai ta selle parima mängija tiitli kätte, aga üldiselt ikka varasematel aastatel on saadud see tiitel võimsamate esituste eest, Warriorsi edus oli kindlasti 2 mehel ka väga suur sõna öelda, et ei saa väita, et ta oleks üksi vedanud tiimi nii kõrgele, samas eks ma suhtusin üpriski negatiivselt Pelicansi superstaari ka, aga hooaja lõpus ikkagi pean tunnistama, et ta on üks paremaid mängijaid liigas.

                Ma ei tea, kas ja kus ma mainisin, et Conley pole top 5 oma positsioonil, võibolla mõtlesin, mida üldiselt meediast ja foorumitest näinud olen, aga nojah tuleb nõustuda, et eks ta top 5 võib olla küll, ikka kuradima tähtis on ta meeskonnale, kaitses on ta toredalt korralik, Wall on minu hinnangul veidi ebastabiilne, aga kohati võiks väita, et ta parem kui Conley, teoorias on Rose parem kui suudab leida enamvähem stabiilsuse, nt järgmine hooaeg jälle. Aga selle seeria superstaariks on minu silmis ikka Randolph, Conley on küll võimas võitleja ja kõige kiuste tahab oma meeskonda kõrgele aidata, aga eile nt oli just Z-Bo see kes mõnel üksikul raskel hetkel enda peale võttis ja imeviskeid tegi, Gasol võiks veel juurde panna, kohati on selline tujukas, imelik ta ründemäng, kaitses on ta muidugi hea ikka ja ka punkte suudab visata, aga ma usun, et natukene on võimalik veel võimsamalt panna, kolmesed on suur probleem, õnneks Lee pani ära mõned eile, aga kui algust ainutl 2 meest neid visata oskavad on veidi jama, Allen on täiesti haige kaitses, aga eile ikka tema poolt mõned rünnakul vastu võetud otsused panid pead vangutama ja peaegu hävitas kõik hea, mis ta kaitses tegi, ok see on võimatu vist. Pink oli ka korralik, aga kui tiitlist ikkagi väga salamisi unistada, siis kurat Green, võta fucking kokku ennast ja mängi nagu sinult oodati või vähemalt natukenegi selle poole, see mees on hetkel ainuke, kes täielikult alla oma võimete mängib ja oleks korralik x-factor veel. Warriorsil oli muidugi kohutav päev ka, Curry ja kolmesed ja Green oli ikka täielik enda hale vari, Bogut jäi väga hätta Memphise suurtega, pink ebaõnnestus üpriski, 1-2 kes alati välja veavad, tegid oma ära, aga nt Barbosa oli suht wtf eile. Ehk järgmine mäng on väga tähtis ja tuleb kuradi kõva lahing loodetavasti, paljud ilmselt väidavad, et Warriorsil oli kohutavalt halb päev ja järgmine mäng purustatakse vastane, aga minu silmis on ka Memphsiel veel palju arenguruumi ja ründemängus on parandamisruumi küllalt, kaitse on super, aga see on kohustuslik iga mäng nagunii, kui võita tahetakse.

                Kommentaar


                  Loodetavasti keegi Houstoni poolelt ütleb nüüd ka, et härrad, nad said ju nii palju vabaviskeid. Saab siis äkki vähemalt ühe võrdsetes tingimustes peetava põneva mängu veel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Playoff on siiski vähe teine asi. Phoenix ka ju mingid aastad tagasi ründas nigu hullu D'Antoni 7 seki loogikaga. Ja PO-s aeti mäng aeglaseks, mehed hakkasid väsima ja kui enam nii lihtsalt asjad ei tulnud, siis oli kööga.

                    Vigastustega on häda selles, et PO-s ei saa enam selliseid mänge, vaid iga mäng käib tapmine. Kui sul on keskel kaks logisevat meest, uus peatreener jne, siis olukord läheb kindlasti üsna ettearvamatuks
                    Tahtsin tulla vinguma, et küll on see Rockets ikka hale tiim, kuna ärkad hommikul üles ja nemad on mingi 25-ga taga, aga siis nägin ränti teemal "curry on ülehinnatud" ja meenus see postitus, kus kahtlesin Warriorsi kerges jalutuskäigus.
                    Ehk GSW-le ei sobi grislide mängujoonis.
                    Ja Curry kohta. Et kui su meeskond võidab nii tiheda konkurentsiga liigas sellisel hulgal mänge ja sa oled enda tiimi parim mängija, siis sa saad ka selle auhinna. Seda ei anta mingile "tema on tegelikult top5 mängija, aga ei võida seekord midagi"-teemade eest. See pole mingi türastunud parima jalgpalluri valimine, kus Ronaldo ja Messi vastu ei saa. Ka siis, kui nende hooaeg polnud nii hea.
                    Et kes siis oleks MVP olnud? LeBron on veidi vajumas ja ei teinud vanal tasemel hooaega, Hardenit näeme playoffis samal tasemel, Westbrook ei suutnud meeskonda ilma Durantita play-offi vedada, Davise aeg veel tuleb, Griffini oma vist ka. Noh, ei jäägi ju rohkem kedagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Tahtsin tulla vinguma, et küll on see Rockets ikka hale tiim, kuna ärkad hommikul üles ja nemad on mingi 25-ga taga, aga siis nägin ränti teemal "curry on ülehinnatud" ja meenus see postitus, kus kahtlesin Warriorsi kerges jalutuskäigus.
                      Ehk GSW-le ei sobi grislide mängujoonis.
                      Ja Curry kohta. Et kui su meeskond võidab nii tiheda konkurentsiga liigas sellisel hulgal mänge ja sa oled enda tiimi parim mängija, siis sa saad ka selle auhinna. Seda ei anta mingile "tema on tegelikult top5 mängija, aga ei võida seekord midagi"-teemade eest. See pole mingi türastunud parima jalgpalluri valimine, kus Ronaldo ja Messi vastu ei saa. Ka siis, kui nende hooaeg polnud nii hea.
                      Et kes siis oleks MVP olnud? LeBron on veidi vajumas ja ei teinud vanal tasemel hooaega, Hardenit näeme playoffis samal tasemel, Westbrook ei suutnud meeskonda ilma Durantita play-offi vedada, Davise aeg veel tuleb, Griffini oma vist ka. Noh, ei jäägi ju rohkem kedagi.
                      MVP sai väga õige mängija see hooaeg, Durant ja George olid vigastatud jne jne, aga top 5 mängija Curry ikkagi pole minu arust, nt Paul ja Westbrook on paremad mängijad, Curry tegi hea hooaja ja tiim tegi veel parema hooaja, ehk jah.....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Tahtsin tulla vinguma, et küll on see Rockets ikka hale tiim, kuna ärkad hommikul üles ja nemad on mingi 25-ga taga, aga siis nägin ränti teemal "curry on ülehinnatud" ja meenus see postitus, kus kahtlesin Warriorsi kerges jalutuskäigus.
                        Ehk GSW-le ei sobi grislide mängujoonis.
                        Ja Curry kohta. Et kui su meeskond võidab nii tiheda konkurentsiga liigas sellisel hulgal mänge ja sa oled enda tiimi parim mängija, siis sa saad ka selle auhinna. Seda ei anta mingile "tema on tegelikult top5 mängija, aga ei võida seekord midagi"-teemade eest. See pole mingi türastunud parima jalgpalluri valimine, kus Ronaldo ja Messi vastu ei saa. Ka siis, kui nende hooaeg polnud nii hea.
                        Et kes siis oleks MVP olnud? LeBron on veidi vajumas ja ei teinud vanal tasemel hooaega, Hardenit näeme playoffis samal tasemel, Westbrook ei suutnud meeskonda ilma Durantita play-offi vedada, Davise aeg veel tuleb, Griffini oma vist ka. Noh, ei jäägi ju rohkem kedagi.
                        Ma vingun sinu eest. No türa see Rockets on ikka hale meeskond. Einoo tõsiselt kui palju rohkem choke tiim suudaksid nad olla. Aasta aastalt playoffis mitte mingit sära ja seekord pole ka erilist pingutust. Harden on väga hea mängija, aga vaimne pool tundub 10 aastase tasemel olevat, treener on sitt jne. Ühesõnaga tüüpiline Rockets. Arvasin, et seeria läheb 7 mängu peale tänu Clippersi olematule pingile, väsimusele eelmisest ringist, Pauli vigastusele, Rocketsi koduväljakueelisele. Aga tundub, et ükski neist ei andnud piisavalt handicapi. Ühesõnaga, hale.

                        Aajaa, esimesest ringist saadi edasi ainult tänu sellele, et hetke Mavs oli ilmselt üks kehvemaid meeskond playoffis.
                        Rant over.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See pole mingi türastunud parima jalgpalluri valimine, kus Ronaldo ja Messi vastu ei saa. Ka siis, kui nende hooaeg polnud nii hea.
                          LeBron on veidi vajumas ja ei teinud vanal tasemel hooaega, Hardenit näeme playoffis samal tasemel, Westbrook ei suutnud meeskonda ilma Durantita play-offi vedada, Davise aeg veel tuleb, Griffini oma vist ka.
                          Messi ja Ronaldo 'mitte nii hea hooaeg' tähendab seda et nad taovad 50 kotti mida on vähemalt 20 jagu rohkem kui teistel seega ma ei näe põhjust miks neile seda mitte anda.
                          A'la kui Lebron paneks mõni reg season keskmiselt 45p 10r 10a ja järgmisel 38 8 8 ja mõlemal aastal vähemalt top3 win-loss% (maailma tugevaimas liigas top 3, CL SF) samal ajal kui keegi teine paneb lagi 30 8 10 ja nt top1 siis sen suht selge et mõlemal hooajal on James tegelikult ju parim mängija??

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alfabeet Vaata postitust
                            Messi ja Ronaldo 'mitte nii hea hooaeg' tähendab seda et nad taovad 50 kotti mida on vähemalt 20 jagu rohkem kui teistel seega ma ei näe põhjust miks neile seda mitte anda.
                            A'la kui Lebron paneks mõni reg season keskmiselt 45p 10r 10a ja järgmisel 38 8 8 ja mõlemal aastal vähemalt top3 win-loss% (maailma tugevaimas liigas top 3, CL SF) samal ajal kui keegi teine paneb lagi 30 8 10 ja nt top1 siis sen suht selge et mõlemal hooajal on James tegelikult ju parim mängija??



                            Kas keegi oskab mulle öelda (kuna ei ole teist raundi üldse jõudnud jälgida) - on Rockets si** või Clippers hea lihtsalt? Okei, kaotus kaotuseks, aga kuidas nad niimoodi pakki saavad juba mitmendat mängu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust



                              Kas keegi oskab mulle öelda (kuna ei ole teist raundi üldse jõudnud jälgida) - on Rockets si** või Clippers hea lihtsalt? Okei, kaotus kaotuseks, aga kuidas nad niimoodi pakki saavad juba mitmendat mängu?
                              Clippers on hea ja Rockets on saast..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alfabeet Vaata postitust
                                Messi ja Ronaldo 'mitte nii hea hooaeg' tähendab seda et nad taovad 50 kotti mida on vähemalt 20 jagu rohkem kui teistel seega ma ei näe põhjust miks neile seda mitte anda.
                                A'la kui Lebron paneks mõni reg season keskmiselt 45p 10r 10a ja järgmisel 38 8 8 ja mõlemal aastal vähemalt top3 win-loss% (maailma tugevaimas liigas top 3, CL SF) samal ajal kui keegi teine paneb lagi 30 8 10 ja nt top1 siis sen suht selge et mõlemal hooajal on James tegelikult ju parim mängija??
                                MVP-d ei anta numbrite järgi. Muidu võiks Carmelo Anthony ka enda sitase Knicksiga iga aasta MVP arutelus olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X