320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    MVP sai väga õige mängija see hooaeg, Durant ja George olid vigastatud jne jne, aga top 5 mängija Curry ikkagi pole minu arust, nt Paul ja Westbrook on paremad mängijad, Curry tegi hea hooaja ja tiim tegi veel parema hooaja, ehk jah.....
    Esiteks Warriors ei teinud head hooaega vaid superhooaja. Ülitihedas Läänes saadi NBA viimase 15a põhihooaja kõvim võiduprotsent. Sesmõttes see pole ju Curry süü, et Warriors nii äge tiim on ja seal pall liigub ja ta ei pea olema Hardenlik-Westbrooklik üksitegija vaid saab olla selline Duncanlik tiimimängija, kes vajadusel laseb ka teistel möllata. Curry oli liiga parima tiimi parim skoorija (49% tabavusega), parim kolmestekütt, parim vaheltlõikaja, selgelt parim sööduandja. Ma ei tea, minu meelest on teda üsna raske mitte pidada top5 mängijaks liigas.

    Kommentaar


      Rocketsi ja Clippersi seeria kohta tõesti on pigem nii, et Rockets paneb enamvähem sirge molliga lati alt läbi (mängu teisel poolajal mitmendat korda korralik krahh) ja Clippers mängib oma taseme välja. Kaitses pannakse rajult ja no Clippersi rünnakutegevust on lihtsalt nauding vaadata.

      Curry on kindlasti liiga top 5 mängija seas. No doubt!

      Bullsi ja Cavaliersi seeria väga raju lahing, kus tuleb absoluutselt IGA punkti eest võidelda. Loodetavasti kosuvad nüüd mõlema satsi mängijad (Kyrie, Gasol jne) ja seeriat ei otsusta - suuremal, vähemal määral - mingid vigastused.

      ja...
      Võta välja Iceman võta välja!
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Esiteks Warriors ei teinud head hooaega vaid superhooaja. Ülitihedas Läänes saadi NBA viimase 15a põhihooaja kõvim võiduprotsent. Sesmõttes see pole ju Curry süü, et Warriors nii äge tiim on ja seal pall liigub ja ta ei pea olema Hardenlik-Westbrooklik üksitegija vaid saab olla selline Duncanlik tiimimängija, kes vajadusel laseb ka teistel möllata. Curry oli liiga parima tiimi parim skoorija (49% tabavusega), parim kolmestekütt, parim vaheltlõikaja, selgelt parim sööduandja. Ma ei tea, minu meelest on teda üsna raske mitte pidada top5 mängijaks liigas.
        Nojah võibolla ta on siis, põhiturniiri top mängijatest kindlasti, aga üldiselt minu top 5 oleks Durant, James, Westbrook, terve George, Paul, ja mõned mängijad veel, keda tast paremaks pean.

        Kui Curry nii hea on, siis miks Warriors nii hale on praegu? Liiga parim mängija peaks just tähtsates mängudes ja tähtsatel hetkedel ekstra hea olema? Mis ta visketabavus ongi Memphise vastu? Kui ta seda Warriorsit see aasta tiitlile ei vea, siis võite küll oma top 5 jutud ära unustada.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Nojah võibolla ta on siis, põhiturniiri top mängijatest kindlasti, aga üldiselt minu top 5 oleks Durant, James, Westbrook, terve George, Paul, ja mõned mängijad veel, keda tast paremaks pean.

          Kui Curry nii hea on, siis miks Warriors nii hale on praegu? Liiga parim mängija peaks just tähtsates mängudes ja tähtsatel hetkedel ekstra hea olema? Mis ta visketabavus ongi Memphise vastu? Kui ta seda Warriorsit see aasta tiitlile ei vea, siis võite küll oma top 5 jutud ära unustada.
          Noh, see argument on tõesti õige. Westbrook ei ole praegu üldse hale, järelikult on ta hea mängija.
          Või kui veel tagurpidi keerata, siis mitu venda grislidest sinu top5-de kuulub, et nad nii head on?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Noh, see argument on tõesti õige. Westbrook ei ole praegu üldse hale, järelikult on ta hea mängija.
            Või kui veel tagurpidi keerata, siis mitu venda grislidest sinu top5-de kuulub, et nad nii head on?
            Gasol on oma positsiooni parim mängija maailmas, Randolph on visanud ainult 2 punni vähem selles seerias kui Curry, Conley on mängimas suurepäraselt, lisaks kaitse ja Allen ka, ehk polegi vaja superstaare. No okei oletame, et ma siis jään nõusse, et Curry on top 5 või parim mängija liigas, aga sellisel juhul on mu väide, et Curry on sarnaselt Hardenile seni playoffis ebaõnnestunud ja mänginud kehvemini kui põhiturniirl, esimene ring nõrkade tiimide vastu ei lähe arvesse. See ei olnud õige playoff veel. Ehk põhiturniiril on kerge särada, aga suured mängud on midagi muud.

            Ja mul pole selle vastu midagi, et ta sai MVP, oleks ise talle ka selle andnud, minu algne mõte oli, et nõrgemaid MVP viimasel ajal ja seda on ka playoff seni tõestanud, pole muidugi tema süü, et kõik vigased või kehvad oli põhiturniiril.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Nojah võibolla ta on siis, põhiturniiri top mängijatest kindlasti, aga üldiselt minu top 5 oleks Durant, James, Westbrook, terve George, Paul, ja mõned mängijad veel, keda tast paremaks pean.

              Kui Curry nii hea on, siis miks Warriors nii hale on praegu? Liiga parim mängija peaks just tähtsates mängudes ja tähtsatel hetkedel ekstra hea olema? Mis ta visketabavus ongi Memphise vastu? Kui ta seda Warriorsit see aasta tiitlile ei vea, siis võite küll oma top 5 jutud ära unustada.
              Sinu Westbrook vs Grislid sellel aastal: 18 pts (visekd 5-20), 24 (4-15), 14 (5-16) ja saldo 1-2. Suht sitt ju? Harden umbes sama saldo: 8pts (1-8), 21 (6-11), 18 (6-17) ja siis üks mäng, kus paugutas tänu lisaajale üle 30pts.

              Etnoh, võiks ka aru saada, et Grislid koos Alleniga lihtsalt on kõige rõvedam tiim väikeste staaride jaoks (eriti Playoffis) ja selle põhjal siin Curryt tampida on tobe.

              Kommentaar


                Põhimõtteliselt sa siis ütled, et Curry on viimases kahes mängus kehva olnud?( Esimeses tegi igati oma ära ja vedas meeskonna ülikindla võiduni) Selle väitega ma olen nõus, aga 2 mängu põhjal mingeid järeldusi teha Curry taseme kohta...ikka väga ennatlik. Olgem ausad, Warriorsil pole selles Playoffis veel ühtegi üliolulist mängu olnud. Täna on esimene.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Ja kui Durant ja Westbrook nii top5 vennad on, siis kuidas nad mullu spursilt kellad said?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Põhimõtteliselt sa siis ütled, et Curry on viimases kahes mängus kehva olnud?( Esimeses tegi igati oma ära ja vedas meeskonna ülikindla võiduni) Selle väitega ma olen nõus, aga 2 mängu põhjal mingeid järeldusi teha Curry taseme kohta...ikka väga ennatlik. Olgem ausad, Warriorsil pole selles Playoffis veel ühtegi üliolulist mängu olnud. Täna on esimene.
                    Jah Curry on olnud viimases kahes mängus kehv (kehvem kui tema tavaline). Viimases mängus 21-8 visked, 10-2 kolmesed enamus olid heast positsioonist vabad visked, 4 pallikaotust, söödud olid kehvad jne. Enamus mängust polnud lootustki Memphise vastu, kui vaadata ainult punkte siis ta viskas 23 ehk järelikult tegi hea mängu? Igastahes meeskond on saanud kaks kindlat kaotust järjest, ehk midagi peab olema mäda, Jah Memphis on tugev meeskond, aga selle taha ei saa pugeda, kui sa oled suurim favoriit tiitlile, Ehk täna peab terve meeskond midagi väga muutma, kui tahetakse vastu hakata ja veel tiitlile mõelda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ja kui Durant ja Westbrook nii top5 vennad on, siis kuidas nad mullu spursilt kellad said?
                      Spurs on parim MEESKOND see sajand, isegi parem kui Lakers ma arvan. Nagu ma juba mitmeid kordi öelnud olen, Oklahomal oli kohutavalt kehv treener, kes suutis tähtsates mängudes kogu aeg midagi ära kalada, järgmine hooaeg nt pean ma Oklahomat suurimaks favoriidiks, kui Durant terveks saab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Jah Curry on olnud viimases kahes mängus kehv (kehvem kui tema tavaline). Viimases mängus 21-8 visked, 10-2 kolmesed enamus olid heast positsioonist vabad visked, 4 pallikaotust, söödud olid kehvad jne. Enamus mängust polnud lootustki Memphise vastu, kui vaadata ainult punkte siis ta viskas 23 ehk järelikult tegi hea mängu? Igastahes meeskond on saanud kaks kindlat kaotust järjest, ehk midagi peab olema mäda, Jah Memphis on tugev meeskond, aga selle taha ei saa pugeda, kui sa oled suurim favoriit tiitlile, Ehk täna peab terve meeskond midagi väga muutma, kui tahetakse vastu hakata ja veel tiitlile mõelda.
                        Kui sa loed uuesti, siis näed et ma nõustusin sinuga, et need 2 mängu ongi kehvalt mänginud, aga ütlesin et 2 mängu järel mehe taset hinnata peale senist suurepärast hooaeg on selgelt liiga vara. Liiga vara, et isegi ennatlike järeldusi teha. Ootaks vähemalt tänase mängu ära, kus esimest korda on Warriors see hooaeg selg vastu seina.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Spurs on parim MEESKOND see sajand, isegi parem kui Lakers ma arvan. Nagu ma juba mitmeid kordi öelnud olen, Oklahomal oli kohutavalt kehv treener, kes suutis tähtsates mängudes kogu aeg midagi ära kalada, järgmine hooaeg nt pean ma Oklahomat suurimaks favoriidiks, kui Durant terveks saab.
                          Noh, Grizzlies on ka hetkel äkki parim tiim?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Noh, Grizzlies on ka hetkel äkki parim tiim?
                            Parem kui Spurs või Clippers? Pigem vist küll, aga pole kindel. Üldiselt päris palju arvamusi oli, et Clippersi- Spursi paari võitja paneb kinni selle asja see aasta, aga kuna ise Clippersit advekaatselt ei oska hinnata, ei meeldi see tiim, ja alatasa alahindan neid ka seetõttu, ehk pole ka kindel kas Memphis on parim tiim, seda just Clippersi rollimängijate pärast, kes kõik on mingit elu playoffi tegemas, nt Barnes ja Redick ja meeskond ei toetu enam ainult Pauli ja selle teise superstaari peale, kes ka mingi eluvormis.

                            Ise arvan, et kui Spurs oleks selle viimase mängu ära kallutanud, oleks ka tiitel sinna läinud, ehk siis miks Clippersit alahinnata. Kaks top 10 mängijat ja ülejäändu teevad kõik elumänge järjepanu.

                            Kommentaar


                              Thanks, Phil. Fuck.

                              enivei... pohh, kes võidab. Peaasi, et finaalis oleks Atlanta ja mitte Cavs/Clippers.

                              Kommentaar


                                Cavs ja Clippers keerasid mu drive' metsa oma edasisaamistega... on tõprad ja lurjused. Clippers siis Spursi vastu ning Cavs nüüd Bullsi vastu.

                                Clippers muidugi täna viimasel veerandajal näitas ka "taset". 3nd veerandaja lõpu poole 19ga ees ja lõpuks ise veel üle 10ga tappa saada on oskus omaette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X