320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Ma vingun sinu eest. No türa see Rockets on ikka hale meeskond. Einoo tõsiselt kui palju rohkem choke tiim suudaksid nad olla. Aasta aastalt playoffis mitte mingit sära ja seekord pole ka erilist pingutust. Harden on väga hea mängija, aga vaimne pool tundub 10 aastase tasemel olevat, treener on sitt jne. Ühesõnaga tüüpiline Rockets. Arvasin, et seeria läheb 7 mängu peale tänu Clippersi olematule pingile, väsimusele eelmisest ringist, Pauli vigastusele, Rocketsi koduväljakueelisele. Aga tundub, et ükski neist ei andnud piisavalt handicapi. Ühesõnaga, hale.

    Aajaa, esimesest ringist saadi edasi ainult tänu sellele, et hetke Mavs oli ilmselt üks kehvemaid meeskond playoffis.
    Rant over.
    My bad.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      All hail the Beard!

      Kommentaar


        Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
        Rocketsi ja Clippersi seeria kohta tõesti on pigem nii, et Rockets paneb enamvähem sirge molliga lati alt läbi
        Ja sirge molliga konverentsi finaali.

        Varasemat kulda...

        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Ma sügavalt kahtlen, kas 3 sellise primadonnaga nagu Harden, Howard ja Smith on võimalik tiitlit võita.
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ah, ei ole nad mingist puust. Play-off tuleb ja saavad kohe esimeselt Meeskonnalt rõlgelt saba alla.
        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Prigioni praeguses vanuses, tema roll v6ib olla kogemuste andmine, aga m2nguliselt ta v2ga palju enam pakkuda ei suuda.
        Põhimõtteliselt tõi oma hustle playdega, millega saadi kümme silma, võidu koju.

        Warriorsil veab, et Beverley ja "mitte nii hea leedukas" vigased on.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          järgmine hooaeg nt pean ma Oklahomat suurimaks favoriidiks, kui Durant terveks saab.
          Kui ma saaks eurtsi iga kord kui ma seda juttu kuulnud olen... Noh, mul oleks mingi 10-11 eurtsi.

          Kommentaar


            Ei Rockets oli tubli, vanameister Prigioni tegi mängu ära ja kõik on vägev. Samas jube heitlik on see nende mäng. Kõik kolm kaotust tulid ilma igasuguse võitluseta ning lõpuks saadi edasi ju puhtalt seetõttu, et Clippers 6ndas mängus jala sirgeks lasi. Samas võitjate üle kohut ei mõisteta, tunnistan oma viga kui peale 4ndat mängu neid maha kandsin. Okei, tegelikult kandsin juba peale 1.st mängu, sest arvasin, et nii iseloomutu võitluseta meeskond ei saa playoffis edasi minna, aga koguti ennast.
            Samas ei näe neil Warriorsi vastu mitte mingit võimalust.(Olen valmis ka seekord vajadusel enda sõnu sööma )
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

              Atlanta - Washington 4:1
              Chicago - Cavs 1:4

              GSW - Memphis 4:0
              Clippers - Houston 2:4

              GSW-Houstoni paar oleks ideaalne. Iga mängu tulemused oleksid ilmselt mingi 130-125 jms.
              Noh, umbes nii läkski. Kuna Love on endiselt katki ja Irvingul on jäänud viimane võimalus põhikoosseisus tiitlit võita (nii noorena tendinitis, like wuut?), siis saab raske olema, aga:

              Atlanta-Cavs 4:1

              GSW-Rockets 4:0

              Kommentaar


                Epicule, ma ei ole nii kindel, et leedulast nüüd niiväga taga igatsma peaks, hetkel on Smith mängimas ju suurepäraselt ja tema algu ülendamine oli võimas käik. Beverley muudaks muidugi Rocketsi parimaks meeskonnaks paberil, ehk jaa kahju, et teda pole, Lihtsalt ükskõik kui hästi ka Terry või Prigioni mängivad, raske on näha, et nendega oleks võimalik Warriorsit võita.

                Warriors - Rockets. Warriorsit ma olen sitaks alahinnanud seni, ehk seekord ma pakuks 4-1 neile.

                Atlanta- Cavaliers - Kuna James ei meeldi siis loodaks 4-3 Atlantale, aga reaalsuses on Lebron favoriit siin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Kui ma saaks eurtsi iga kord kui ma seda juttu kuulnud olen... Noh, mul oleks mingi 10-11 eurtsi.
                  Miks Oklahoma pole suurim favoriit siis sellise meeskonnaga? 2 superstaari, Ibaka, Kanter, mitu noort, kes võiks/peaks arenema, midagi tuleks muidugi Waitersiga ka välja mõelda, ehk Oklahoma on meeskond, kes pole suutnud mitu-mitu aastat oma võimeid realiseerida, see hooaeg muidugi olid ka vigastused.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Atlanta-Cavs 4:1
                    LOL Tegelt. Kui nüüd mõelda siis ei olegi nii LOL. Ma ise arvan, et skoor jääb 4-1, aga kummale - see on küsimus.

                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Miks Oklahoma pole suurim favoriit siis sellise meeskonnaga? 2 superstaari, Ibaka, Kanter, mitu noort, kes võiks/peaks arenema, midagi tuleks muidugi Waitersiga ka välja mõelda, ehk Oklahoma on meeskond, kes pole suutnud mitu-mitu aastat oma võimeid realiseerida, see hooaeg muidugi olid ka vigastused.
                    Nad võivadki favoriidid olla, kuid koguaeg läheb midagi perse ja reaalsuses ei näe me nende tiitlivõitu vähemalt 5-6 aastat. Mul ei ole OKC vastu midagi, aga iga suvi keegi räägib kuidas OKC on favoriit see hooaeg ja blabla, kuid lõpuks on ikka krahh.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust

                      Nad võivadki favoriidid olla, kuid koguaeg läheb midagi perse
                      votvot.
                      järgmine aasta - kui (eelkõige) russel, kd ja iblaka ning loomulikult ka muu kaader aasta jagu paremini kokkutöödanud+uus treener - annab arutlust.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        LOL Tegelt. Kui nüüd mõelda siis ei olegi nii LOL. Ma ise arvan, et skoor jääb 4-1, aga kummale - see on küsimus.
                        Ei ole küsimus. Atlanta võidab.

                        Kommentaar


                          davai. tänase draft top4 pakkumine let's go.
                          #1 - lakers. rigged.
                          #2 - timberwolves. saavad endale mingi looma wigginsi kõrvale.
                          #3 - sixers. sterlingule selline suuremahuline tankimine ei meeldi. a mundiay saab kätte.
                          #4 - knicks. midaiganes.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            davai. tänase draft top4 pakkumine let's go.
                            #1 - lakers. rigged.
                            #2 - timberwolves. saavad endale mingi looma wigginsi kõrvale.
                            #3 - sixers. sterlingule selline suuremahuline tankimine ei meeldi. a mundiay saab kätte.
                            #4 - knicks. midaiganes.
                            Sa toetad ka seda teooriat, et Sterling kannab Silveri maski nagu "Face Off" või "Mission Impossible"?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              aijaa. blin.

                              kui wolves draftist saadud poisi alles jätab - ja miks ei peaks -, on neil viimase kolme aasta nr1 valikud meeskonnas. ainus küsimus ongi, et kas okafor või towns. kg on kindlasti õnnelik.

                              ja targad mehe väidavad, et d'angelo russel>mundiay, seega 3s ja 4s jaguneb ilmselt ka seda rada pidi.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                GSW nende lõppudega ikka suudab sellelt Houstoni satsilt neid mänge võtta..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X