320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Magasin mängu ajal, aga praegu on täielik arusaamatus. WTF Hardeniga juhtus? 43 minutiga 13 pallikaotust (!?) ja 14 punkti??

    Kommentaar


      Pidi kaitse vastu mängima täna :P

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        ? Võta Curry ja Lebron ära ja GSW võidab 20ga kõik 4 mängu. Võta ainult Curry ära ja GSWil oleks ikka võimalus.
        Isegi kui sul on õigus (ei ole) siis finaalid on rigged ja Cavs võtab selle ära ning LeBron saab Sports Illustratedi kaane jaoks poseerida (kus Curry juba kaks kuud järjest on olnud - esimene inimene ajaloos). Cmoon mees? See on ju lihtsalt perfect story - mees returnib ja kohe esimene hooaeg toob suure tiitli Clevelandi! Curry, aga viskab järgmine hooaeg all season 66.6% kolmeseid, toob koos Thompsoniga tiitli Californiasse ja seejärel viiakse Area 51-te ülevaatlusele.

        LeBron on lihtsalt liiga kogenud (erinevalt kuldse osariigi sõduritest) ja teeb oma kogemustega ka enda meeskonnakaaslased paremaks. MULLE FAKING MEELDIB GSW JA CURRY ON GOAT 3p SHOOTER, kuid ma lihtsalt tahan, et LeBron saaks pinged maha oma ELUST ja kasvõi järgmised 3 hooaega las läheb tiitel Golden State'ile. Ma ise muidu Knicksi fänn.

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Isegi kui sul on õigus (ei ole) siis finaalid on rigged ja Cavs võtab selle ära ning LeBron saab Sports Illustratedi kaane jaoks poseerida (kus Curry juba kaks kuud järjest on olnud - esimene inimene ajaloos). Cmoon mees? See on ju lihtsalt perfect story - mees returnib ja kohe esimene hooaeg toob suure tiitli Clevelandi! Curry, aga viskab järgmine hooaeg all season 66.6% kolmeseid, toob koos Thompsoniga tiitli Californiasse ja seejärel viiakse Area 51-te ülevaatlusele.

          LeBron on lihtsalt liiga kogenud (erinevalt kuldse osariigi sõduritest) ja teeb oma kogemustega ka enda meeskonnakaaslased paremaks. MULLE FAKING MEELDIB GSW JA CURRY ON GOAT 3p SHOOTER, kuid ma lihtsalt tahan, et LeBron saaks pinged maha oma ELUST ja kasvõi järgmised 3 hooaega las läheb tiitel Golden State'ile. Ma ise muidu Knicksi fänn.

          Sa ei näe suuremat pilti. Steve Kerri tagasitulek oleks veel parem story.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Sa ei näe suuremat pilti. Steve Kerri tagasitulek oleks veel parem story.
            Bljaaa. Can't argue against that one tho.

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Isegi kui sul on õigus (ei ole) siis finaalid on rigged ja Cavs võtab selle ära ning LeBron saab Sports Illustratedi kaane jaoks poseerida (kus Curry juba kaks kuud järjest on olnud - esimene inimene ajaloos). Cmoon mees? See on ju lihtsalt perfect story - mees returnib ja kohe esimene hooaeg toob suure tiitli Clevelandi! Curry, aga viskab järgmine hooaeg all season 66.6% kolmeseid, toob koos Thompsoniga tiitli Californiasse ja seejärel viiakse Area 51-te ülevaatlusele.

              LeBron on lihtsalt liiga kogenud (erinevalt kuldse osariigi sõduritest) ja teeb oma kogemustega ka enda meeskonnakaaslased paremaks. MULLE FAKING MEELDIB GSW JA CURRY ON GOAT 3p SHOOTER, kuid ma lihtsalt tahan, et LeBron saaks pinged maha oma ELUST ja kasvõi järgmised 3 hooaega las läheb tiitel Golden State'ile. Ma ise muidu Knicksi fänn.

              Misasi sa oled? Sinu puhul ei saa aru ka kas huumor või mitte.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Mõnusat nuputamist

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Magasin mängu ajal, aga praegu on täielik arusaamatus. WTF Hardeniga juhtus? 43 minutiga 13 pallikaotust (!?) ja 14 punkti??
                  Arvestades, et vana jättis mitu vaba kolmest viskamata, siis oli vist väike vaimne kollaps. Või väsimus - palli endale vastu jalga põrgatamine jne.

                  Kommentaar


                    Tiitel Warriorsile palun! Tänan!

                    Kommentaar


                      Tiitel Ron Adamsile ja Steve Kerrile, palun! Tänan! Warriors 4 - 1 Cleveland.

                      Kommentaar


                        3:0 Warriors ette, siis mingi väristamine ja 4:1 kokkuvõttes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          3:0 Warriors ette, siis mingi väristamine ja 4:1 kokkuvõttes.
                          Tänkjuu for the jinx!
                          Nüüd lükake raha Clevelandi peale. 3.05ga peaks kätte saama.

                          Kommentaar


                            Thibodeau era Chicagos on läbi Asendajaks pakutakse Fred Hoibergi. Ma kolledži kossu ei jälgi, seega ei tea tast midagi. Räägitakse, et on täielik vastand Tomile - ründegeenius. Eks näis.

                            Thibodeau saldo: 255 W 139 L . Mängijatele 1 MVP, 5 All-Stari, DOPY, MIP.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              Tiitel Ron Adamsile ja Steve Kerrile, palun! Tänan! Warriors 4 - 1 Cleveland.

                              jõle kuradi suur pilt
                              ei ole küll see mees, kes lebroni kaitseks barrikaadidele viskub - pigem vastupidi -, aga palju tema karjääri jooksul idas üldse neid 50+ satse olnud on? seega poolsuvaline konteksti-statistika.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                ei ole küll see mees, kes lebroni kaitseks barrikaadidele viskub - pigem vastupidi -, aga palju tema karjääri jooksul idas üldse neid 50+ satse olnud on? seega poolsuvaline konteksti-statistika.
                                Kobe 24-10 vs 50+
                                Jordan 20-7 vs 50+
                                LeBron 7-7 vs 50+, alla .500 pärast Golden State'i seeriat.

                                See lihtsalt ilmestab, kui palju on olnud LeBroni teekond finaalideni lihtsam, kui eelneval kahel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X