Lehekülg 321, kokku 323 EsimeneEsimene ... 221271311317318319320321322323 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 401 kuni 6 420, kokku 6455

Teema: NBA

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Karl, niisama, kuidas Lowry teine mäng tundus?

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Lowry viskas muide parema protsendiga kui Curry.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ei näinud mängu. Kui vaadata statistikat, siis ei teinud keegi head mängu Toronto poolelt, aga ma unustasin ära, et Leonard ja Siakam on lambid ning just Lowry on tiimi staar ja peaks üksi seda tiimi vedama. Sa kogud trollimisega poste, siis ma võin vast trollimistele vastamisega ka koguda.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Ei näinud mängu. Kui vaadata statistikat, siis ei teinud keegi head mängu Toronto poolelt, aga ma unustasin ära, et Leonard ja Siakam on lambid ning just Lowry on tiimi staar ja peaks üksi seda tiimi vedama. Sa kogud trollimisega poste, siis ma võin vast trollimistele vastamisega ka koguda.
    See polnudki niivõrd trollimine. Vaatasin lihtsalt Startersit, kus näidati kiiret videolõiku, et kuidas Lowry totaalselt brainfartis mitmes kohas. Vaata ka, natuke naljakas oli.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Nujah, loodetvasti Thompson ja Durant järgmine mäng tagasi.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Nujah, loodetvasti Thompson ja Durant järgmine mäng tagasi.
    See on nii kuidagi impotentne vaadata seda NBA finaali hetkel, et mingit võlu ega midagi ei ole... Cousins on ka alavormis ja arusaadavalt ning Curry ja Green kahekesi ei suuda ka lihtsalt imet toota. Curry võib isegi visata pea pooled meeskonna punktidest, aga kui peale Greeni igast Igad asjad näitavad välja, et nad ei ole enam järsku playoffi tase, siis peabki kodus 10+ pakke vastu võtma.Ei ole mitte midagi sellevastu kui Toronto võidab ja see teeb Ida konverentsile ja Nbale üleüldse ainult head kui tuleb uus võitja jne, aga see viis kuidas tullakse on lihtsalt fännide jaoks väga igav ja mage, kuid selles ei ole muidugi Toronto süüdi.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Thompson on see seeria olnud väga hea, ta on rünnakul oluliselt rohkem enda peale võtnud, loog ka kui Duranti pole, ja teinud seda ka väga efektiivselt. Ma arvan, et isegi kui Durant ei naase on Warriorsil väike lootus olemas, see eeldaks ka, et Cousins suudab juurde panna rünnakul ja veidigi tagameeste koormust vähendada. Kohati mingid märgid selle võimalikkusest on olemas olnud, aga eks paistab. Ma ise Torontole 4-3 ennustaded arvasin, et Durant ikka enamus mängud saab kaasa teha, kahjuks see niimodi ei läinud.

Nüüd ongi küsimus, et kumb on Leonardi jäämise seisukohast parem. Võidu korral oleks tal kaks tiitlit kahe erineva klubiga ja saaks oma lemmikus Clippersis alustada kolmanda tiitli jahtimist. Samas Toronto on tõestanud, et nad on liiga parimate seas ja kaotus võiks anda veel lisamotti siin jätkamisesk. Siia jäämine oleks igaljuhul hea, sest Toronto on klubi, kes tahab võita ja on selleks võimeline ja ei pea ootama paar aastat, kuigi Leonardiga oleks nagunii pooled klubid vast kohe ka tiitlipretendendid.

Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Siakam lõpus oli eksimatu. Leonard jällegi ülivõimas nii kaitses kui ka rünnakul. Samas midagi kindlat veel ei ole kuniks kurjus pole lõplikult alistatud. Huvitav kas KD tuuakse vigasena tagasi nüüd?
    Fino alla fine FORZA JUVE

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Kas see Spursi med osakond on juba laiali jooksnud?

Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Lowry, kaks vaba kolmest ja üks TO ning sinna see mäng läks
    Fino alla fine FORZA JUVE

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Noh, see viimane just väga vaba ei tundunud, Draymond oli lähedal. Rohkem kui laua serva oleks võinud vähemalt tabada aga suurt vahet seal polnud. Lõpus kobistasid teisedki mehed, see vale kate Boogie poolt sobib üheks näiteks, viimastel minutitel üldse palju paska temalt.

Durant ootab ilmselt 1. juulit juba. Raske näha, kuidas GSW siit kaks mängu veel peaks ära võtma.

Algupärane

Kodus on favoriidid ja kui viimase peale läheb võib kõike juhtuda. Kuigi Toronto on selge favoriit tiitlile jah.

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Kahtlustatakse, et Durantil läks Achilles...

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

See mäng läks visete taha ja täielik ime, et lõpus veel võimalus oli. 25 protsenti oli kolmeste tabavus ja üldse visked ei läinud, eriti Green, Leonard ja Siakam. Warriors pani samal ajal pea ideaalselt kolmeseid. Tavaliselt Toronto kahte kohutavat viskepäeva ei tee, seega ma olen endiselt optimistlik, et siin veel probleemi pole. Aga eks järgmine mäng kaotades on juba sellinne 50-50 jälle.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Lowry, kaks vaba kolmest ja üks TO ning sinna see mäng läks
    Ma ütleks, et pigem sai saatuslikuks see üks timeout, kus Raptors lendas 87-92 pealt 103-97 ette (sealhulgas lõppspurt 12-2, kus Kawhi oli täiesti hulluks läinud), meeskond oli rünnakul, kui oli mängida 15 sekki ja võeti timeout. Täiesti null olukorrast. Ja peale seda laksas meeskond väljakult vikskeid 7/1 (Kawhi 2/0, Lowry 3/1, Gasol 1/0). Täiesti arusaamatu lüke Nurse`i poolt ja pigem tundus, et see mäng läks sinna. Enne seda tundus GSW täiesti kaoses olevat.

Asjahuviline Kasutaja vunts avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2011

Algupärane

Lowry viimasele viskele sai Draymond näpud vahele

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Äge seeria oli. Mul muidugi kurjuse võidu vastu midagi polnud, eriti peale seda kui ka Klay rivist välja langes. Murdekoht oli minu arust see kiirrünnak, kus Draymond Neymarit tegi. Viga seal vist isegi oli aga kui sinu ja korvi vahel on vaid Kyle faking Lowry, siis nii suur mees vist ei peaks hoogu maha võtma. Hea küll kui LeBroni vastu teha ei julge...

Ilma Durantita, poolpiduse Cousinsi ning nüüd lõpus ka ilma Klay'ta pandi tegelikult üsna hästi.

Algupärane

Kurb .

Palju õnne Toronto.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Klayst ja Durantist on muidugi väga kahju, aga, noh, karma is a bitch.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ah et korvpall on lõpuks vana Naismithi kodumaale tagasi jõudnud? Väga vahva uudis.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •