Lehekülg 323, kokku 323 EsimeneEsimene ... 223273313319320321322323
Näidatakse tulemusi 6 441 kuni 6 446, kokku 6446

Teema: NBA

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Nujah. Kurb, aga Leonard läks Clippersisse, see on siiski parem variant kui Lakers. Aga mu teine suur lemmik George võib ka sinna minna, see oleks nauding, sest Lakers Lebroni ja Davisega ning Warriors saaks mõlemad kotte siis.

Aaa, ja ongi George Clippersis.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Idas on seis nüüd sellinne, et tuleb vist Bucksi ja 76ersi duell

Simmons-Richardson-Harris-Horford-Embiid on tiim, kes võib üldse asja kinni panna. Bledsoe-Matthews-Middleton-Giannis-Lopez on umbes samal tasemel. Aga põhiturniiri jaoks on Bucksil parem pink.

Siis tuleb sitaks võrdseid tiime

Lowry-Powell-Anunoby-Siakam-Gasol on ikka võimas tiim ja pink on ikka hea, eriti kui veel mõni mängija juurde tuuakse, kuigi vabaagente enam sisuliselt pole. Kaitses ilmselt liiga üks parimaid, aga ma arvan, et Anunoby võib olla vaese mehe Siakam ja teha julma arenguhüppe.

Walker-Smart-Tatum-Morris ja Kanter on Torontoga samal tasemel, pink on hea, aga Kanter on suht keskpärane.

Miamil on potentsiaali asi kinni panna, neil on vaja mingi liigutus veel teha, ma ei tea miks Wizards nii jäärapäine on, Beal ja Butler oleks juba paar, kes veaks tiimi kõrgesse mängu, aga ka praegune koosseis on hea.

Indiana on tugev, aga Oladipo on ilmselt pea pool hooaega vigastatud ja vormist väljas. Koos temaga ollakse samal tasemel kui eelmised.

Nets on ilma Durantita ka tugevam tiim kui eelmine aasta oldi.

Ehk idas on lausa 7 tugevat tiimi.

Lääne olukord on ebareaalne, aga ootaks endiselt põhjendusi, miks Warriors on parem kui Denver, Portland, Jazz, Rockets ja nüüd ka Lakers ning Clippers. Lisaks San Antonio on ka tugevam kui eelmine hooaeg. Kings ja Pelicans on räigelt sügavad tiimid. Oklahoma on paberil ikka playoffi tiim.

Ehk siis Doncic ja Porzingis peaksid tegama midagi imelist, et üldse playoffi lähedale jõuda. Ma arvan, et lääs pole kunagi nii ühtlane olnud.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Rockets on uus kõige nauditavam meeskond läänes. Harden-Westbrook tagaliin on lihtsalt haige.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Rockets on uus kõige nauditavam meeskond läänes. Harden-Westbrook tagaliin on lihtsalt haige.
    Mitme palliga nad mängima hakkavad? Pluss dAntoni laseb sealt kohe jeed.

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Mis seis idas on? Hetkel on 8 tugevat meeskonda ja Orlando, kes ei jää palju maha.

Vaatame esialgu rohkem põhiturniiri suunas.

1. Milwaukee Bucks - Brogdoni kaotus on valus, liiga üks paremaid kaugviskajaid ja super kaitsespets. Kuid Bledsoe-Matthews-Middleton-Giannis-Lopez on hea algviisik ja pink on väga tugev. See meeskond on tüüpiline Mike Budenholzeri tiim, mis on siis ülesehitatud heale tulemusele põhiturniiril ja playoffis edu ei saavutata. Playoffis pole pink nii tähtis ja Matthews on väga suur küsimärk ja kordades nõrgem mängija kui Brogdon ning Bledsoe tõestas, et ta ei ole playoffis samal tasemel, mis põhiturniiril. Õnneks Hill on playoffis hea. Ma arvan, et Giannis paneb veel juurde ja põhiturniiril sellele tiimile vastast liigas pole. Playoffis ma neid selle koosseisuga võitmas ei näe.

2. Philadelphia 76ers - Vastand Bucksile, põhiturniiril on neil raskem, väga nõrk pink ja kaugvisked on suur küsimärk. Simmons-Richardson-Harris-Horford-Embiid on paberil liiga kõige tugevam algviisik. Playoffis pean ma neid üheks favoriidiks, aga enne tuleb see põhiturniir üle elada ja Embiidiga rahulikult võtta, et ta oleks just playoffis hooaja parimas vormis.

3. Toronto Raptors - Lowry-VanVleet/Powell-Anunoby-Siakam-Gasol on tugev meeskond ja neid ei tasu maha kanda. Siin on kaks x-faktorit. Siakami lagi ei ole veel käes ja võib oodata imelist hooaega ja Anunoby on üks mängijaid liigas, kes võib teha midagi sarnast, mida Siakam eelmine hooaeg tegi. Sellisel juhul on Toronto endiselt top tiimide seas. Pluss nende puhul on ehk ka mõni diil veel soolas, väga raske on peale tiitlivõitmist kõrgest mängust loobuda ja usutavasti tehakse kõik, et olla parimate seas. Aga Anunoby võib ka olla palju vigane ja oodatud arenguhüpet mitte teha, sellisel juhul on neid raske nii kõrgele kohale asetada.

4. Boston Celtics - Stevens on äkki sellinne treener, kes suudab oma tiimist maksimumi välja võtta ainult siis kui keegi ei usu neisse? Eelmine hooaeg favoriidikoorma alla kõrbeti täielkult.

Walker-Brown-Hayward-Tatum-Kanter on ok tiim, pingil liiga üks paremaid kuuendaid mehi Smart. Aga see aasta on nende pink ikka suhteliselt nõrk, Kanter on kaitses null, seega keegi ei oota midagi suurt neilt. Ma arvan, Hayward on see hooaeg juba oluliselt parem. Tatum on endiselt noor ja Walker jätkab võimsalt.

5. Miami Heat on suur küsimärk, neil oleks vaja teha üks diil, et tõusta tiitlinõudlejaks, Beal või Paul, aga arvestades mõlema mehe lepinguid ja seise, siis nende diilide läbiviimine kerge ei oleks. Winslow-Waiters-Butler-Johnson-Adebayo on juba hetkel tiim, kes võiks mõelda suure mängu peale. Väga raske on nende taset ja lage hetkel hinnata.

6. Indiana on endiselt mu lemmik ja üks potentsiaalseid üllatajaid. Brogdon-Oladipo-Warren-Sabonis-Turner on väga võimas tiim. Lamb on pingil hea. Warreni kaitse on nagu ta on, aga Oladipo, Turner ja Brogdon on kõik eliitkaitsjad, Warren ja Brogdon on liiga parimate kaugviskajate seas, Oladipo on üks ida parimaid mängijad. Kas tegu on selle hooaja musta hobusega? Kõik sõltub, mis mängija Oladipo peale vigastust on. Ma arvan, et Indiana on playoffis meeskond keda kõik kardavad.

7. Nets - isegi ilma Durantita on tegu julma meeskonnaga. Irving-Harris-LeVert-Prince-Jordan/Allen on tugev tiim, lisaks ülitugev pink. Durantiga koos oleks nad samal pulgal Bucksi ja 76ersiga. Nende hooaega tasub põnevusega oodata, sest jällegi raske on nende potentsiaali kohe hinnata.

8. Pistons on ühe sammu kaugusel, et võidelda tiitli eest, täpselt nagu Miami. Beal või Paul muudaks selle tiimi tiitlinõudlejaks. Rose, Butler, Griffin ja Drummond võiks alles jääda ja ülejäänud on vahetatav. Jällegi nende diilide tegemine on Pauli ja Beali lepingute tõttu raske.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Cousins jälle katki ja Lakersil vaja uut tsentrit. Räägitakse Dwight Howardi tagasi toomisest. Kas Supermanile on veel liigas kohta?

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud