320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ulrich Vaata postitust
    Vaadake jalgpalliliidu kodulehelt noorteliigade meeskondade nimekirju. Sama masendav. Stiiven, Saimon, Creiton jne.
    Haha Creiton. Kõlab nagu Amose pärisnimi.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Haha Creiton. Kõlab nagu Amose pärisnimi.
      Nop, see on Ericcc.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Viimased päevad on olnud äärmiselt ägedad, tehtud on mitmeid tähtsaid tehinguid.

        Ida

        1. Cleveland Cavaliers - Hetkel kindlasti endiselt kõige tugevam klubi idas, Love sai korraliku lepingu ja ka Shumpert jätkab, hetkel on küsimärke Thompsoni osas, aga ilmselt jõutakse kokkuleppele. Ehk siis Irving-Shumpert-James-Love-Mozgov ja pingil Dellavedova-Harris-Miller-Thompson-Varejao. Kuigi pingil on äärmiselt kõvad mehed, siis Shumpertile hetkel asendust eriti pole, samas Harris 10 minutit keskmiselt suudab korralikult äkki ära mängida.

        2. Chicago Bulls on hetkel väga rahulik olnud, väljaarvatud muidugi Butleriga pika lepingu sõlmimine ja Dunleavy jätkab samuti, minu arust peaks olema prioriteet Gibsonist lahti saamine ja kindlasti vajaks pink lisajõudu, Mirotic vajab rohkem mänguaega.

        3. Atlanta - Carroll lahkus, aga Millsap jäi ja pingile on toodud Splitter ja samuti ka Hardaway jr, hetkeseisuga on tiim kindlasti nõrgenenud ja ma ei tea kuidas ja kellega saaks Carrollit asendada.

        4. Miami - Dragic-Wade-Deng-Bosh-Whiteside, minu arust üks kõige huvitavamaid tiime, kui põhimehed vaid terved suudavad olla, väidetavalt soovitakse veel Chalmersist lahti saada ja Birdman vist ka pole enam plaanides, sellisel juhul oleks vaja veel pingile lisajõdu leida, eriti veel arvestades põhimeeste vigastusteprobleeme.

        5. Toronto - Lowry-DeRozan-Carroll-?-Valanciunas, väidetavalt ollakse huvitatud Gibsonist ja Jonesist, aga ei ole kindel, kui reaalsed need jutud on, samuti vajaks pink täiendust, aga hetkel on Raptors küll väga vinge välja nägemas. Või noh Williams ja Ross on ju pingil olemas ja juurde toodi Byombo ka veel, ehk nüüd vaja korralik suur äär leida ja see aasta võib juba unistada suurelt.

        6. Indiana - Ellise endale meelitamine on küll super, West ja Hibbert lahkusid, aga mina neid taga ei nutaks, arvestades kuidas nad eelmine hooaeg mängisid on neid võimalik asendada, kuigi eriti palju vabaaegente, kes Indianat tiitlikonkurentsi tõstaks väga ei leidu enam. Aga noh kui sul on liiga top 3 mängija siis on ig,aljuhul lootust 1. Hill-Ellis-Hill-George-Uus mees oleks täiesti asjalik, loodetavasti suudetakse Stuckey tiimis hoida ja lisaks on ka Scola ja Miles arvestatavad pingimehed, ehk mu lemmikklubi on loodetavasti tagasi suurde mängu tulemas.

        7. Wizards - Hetkel on pingile juurde toodud mehi ja Pierce lahkus, ehk ma ei tea, muutusi oleks nagu vaja, West on üks mängija kellest ollakse huvitatud, aga talle on palju kosilasi, Nene asemel kedagi paremat võiks otsiada küll, samuti on vaja Pierce asendada kellegagi, Porter ja Dudley on väärt pingimehed, aga ei midagi enamat.

        8. Bucks - Eelmise aasta üks vahvamaid meeskondi värvas endale juurde Monroe, samuti on ka Vasquez liitunud, kui lisada siia, et Parker on nagu uus täiendus siis tundub Bucks isegi kuradi tugev.

        Ehk kokkuvõttes võib öelda, et see aasta on ida minemas tunduvalt tugevamaks.

        Ülejäänud klubid on väga segased:

        Nets on täielik sasipundar, pool meeskonda oleks vaja välja vahetada, aga Williamsile küll kosilast ei leita ma kardan, ka Johnson ja Jack on kindlasti minekulistis, kui keegi korralikku vahetusdiili pakub.

        Knicks on täiendanud ennast tublisti, Afflalo ja Lopez on väga huvitavad lisandused.

        Bostonil oleks ka vaja paljudest mängijatest lahti saada, Johnsoni lisandumine on väga imelik minu arust, ei hinda seda mängijat väga.

        Charlotte on endale juurde toonud Batumi, tundub päris korralik koosseis hetkel ja kui keegi peaks väljastpoolt minu esimest kaheksat playoffi saama, siis just nendel võiks olla see võimalus, aga nr 4. positsioon vajaks täiendust.

        Pistons on huvitav, mis saab Jacksonist? Jääb ja hakkab nr 2 jälle mängima? Türklane tundub huvitav valik nelja peale, hoopis teine stiil kui Monroe ja Drummondile jääks rohkem vabadust korviall. Üks vendadest tuli Sunsist ka siia, lisaks veel paar meest pingile.

        Orlando on suht rahulik ja kas 76ers leiab lõpuks mõne tulevase superstaari ka endale?

        Läänes on samuti käinud kõva lammutamine.

        1. Warriors tundub, et jääb üpriski sarnaseks, Lee võiks ju lahkuda?

        2. Oklahoma on ka korras vist?

        3. Spurs tahab vist veel ühte tiitlit vanameestele, Aldridge siis liitus ja põhimehed otseloomulikult jätkavad.

        4. Rockets - Ma ei tea, mis neil ikka vaja teha on? Pingile veel kedagi juurde? Mõni mees võiks ka lahkuda, nt Prigioni, McDniels?

        5. Clippers - Pierce tuli juurde, aga kes hakkab asendama Jordanit, ka Hawes lasti minema, raske on neid ilma Jordanita ette kujutada. Stephensoni juurde toomine on ka veidi imelik, nr 2 peale on kaks võimast venda olemas ju. Kes veel nr 5 saadaval on? Hibbert läks ka Lakersisse, ehk variante väga palju pole, mis ka neid tiitlikonkurentsis hoiaks. Koufos ja Chandler vist ka Sacramentosse ja Sunsi.

        6. Memphis - Räägitud on Johnsoni liitumisest, ma ei tea, viskajat oleks vaja küll, Green ju ebaõnnestus eelmine hooaeg, aga mida või keda nad vastu annaks.

        7. Dallas - Jordan on olemas, võimas, väga võimas, ja tundub, et ka Matthews, ehk veel oleks vaja tagmeest ja pingile midagi ja läheb huvitavaks.

        Ilmselgelt Portland on suht perses, terve meeskond põhimõtteliselt lahkunud, aga kõige huvitavamalt on täiendanud ennast Kings, Rondo, Koufos, Belinelli, ehk siis kas sellinne koosseis on võimalik mängima panna? Rondo - Belinelli-Gay-Koufos-Cousins.

        Mida see Lakers selle Hibbertiga peale hakkab?

        Üldiselt ülejäänud tiimid on suht rahulikud olnud läänes.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          2. Chicago Bulls on hetkel väga rahulik olnud, väljaarvatud muidugi Butleriga pika lepingu sõlmimine ja Dunleavy jätkab samuti, minu arust peaks olema prioriteet Gibsonist lahti saamine ja kindlasti vajaks pink lisajõudu, Mirotic vajab rohkem mänguaega.
          Ei peaks. Prioriteet peaks olema Pau ja Joakimiga selgeks rääkima, et nad on mõlemad tsentrid ja üks neist peaks pingile kolima. Pau-Taj / Jo-Niko on head kombod, kus üks katab teise nõrkusi. Need töötasid ka eelmisel hooajal.

          Prioriteet #1 on Hinrichust adekvaatsema backup-PG leidmine. CoJo või Lin näiteks. Mainitud on ka Stuckeyt, Will Bynumit ja Mo Williamsit aga ei aitäh.

          Kuigi jah, Taji liigutamine tundub üsna tõenäoline seoses Bobby Portise draftimisega.

          Rahulik on halb? Ma ei ütleks, et rahulik. Meeskond on koos ja cap ei luba rohkem liigutada, nii palju kui kõik need alumise otsa omad teevad. Butler oli obvious. Mike'i tagasi toomine oli suur võit, põhimõtteliselt meie parim mees POs. Uus treener ja uued abid.

          Lõpetuseks - tooge tagasi Nazr!

          Kingsile edu - olge piisavalt head, et teist 10 satsi sitead oleks!

          Hibberti nalju ei mõista, täitsa OK tehing Lakersi poolt. Kui hakkad meeskonda üles ehitama, siis on kaitsev tsenter ka üks olulisemaid osi. Hibbert on hea ja eriti kui ta saadi teise ringi valiku ja mingite suvakate eurode eest. Muidugi mainime, et viimati, kui Lakers treidis tundmatu Euro, siis oli selleks noorem Gasol.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Viimased päevad on olnud äärmiselt ägedad, tehtud on mitmeid tähtsaid tehinguid.

            Ida

            1. Cleveland Cavaliers - Hetkel kindlasti endiselt kõige tugevam klubi idas, Love sai korraliku lepingu ja ka Shumpert jätkab, hetkel on küsimärke Thompsoni osas, aga ilmselt jõutakse kokkuleppele. Ehk siis Irving-Shumpert-James-Love-Mozgov ja pingil Dellavedova-Harris-Miller-Thompson-Varejao. Kuigi pingil on äärmiselt kõvad mehed, siis Shumpertile hetkel asendust eriti pole, samas Harris 10 minutit keskmiselt suudab korralikult äkki ära mängida.

            2. Chicago Bulls on hetkel väga rahulik olnud, väljaarvatud muidugi Butleriga pika lepingu sõlmimine ja Dunleavy jätkab samuti, minu arust peaks olema prioriteet Gibsonist lahti saamine ja kindlasti vajaks pink lisajõudu, Mirotic vajab rohkem mänguaega.

            3. Atlanta - Carroll lahkus, aga Millsap jäi ja pingile on toodud Splitter ja samuti ka Hardaway jr, hetkeseisuga on tiim kindlasti nõrgenenud ja ma ei tea kuidas ja kellega saaks Carrollit asendada.

            4. Miami - Dragic-Wade-Deng-Bosh-Whiteside, minu arust üks kõige huvitavamaid tiime, kui põhimehed vaid terved suudavad olla, väidetavalt soovitakse veel Chalmersist lahti saada ja Birdman vist ka pole enam plaanides, sellisel juhul oleks vaja veel pingile lisajõdu leida, eriti veel arvestades põhimeeste vigastusteprobleeme.

            5. Toronto - Lowry-DeRozan-Carroll-?-Valanciunas, väidetavalt ollakse huvitatud Gibsonist ja Jonesist, aga ei ole kindel, kui reaalsed need jutud on, samuti vajaks pink täiendust, aga hetkel on Raptors küll väga vinge välja nägemas. Või noh Williams ja Ross on ju pingil olemas ja juurde toodi Byombo ka veel, ehk nüüd vaja korralik suur äär leida ja see aasta võib juba unistada suurelt.

            6. Indiana - Ellise endale meelitamine on küll super, West ja Hibbert lahkusid, aga mina neid taga ei nutaks, arvestades kuidas nad eelmine hooaeg mängisid on neid võimalik asendada, kuigi eriti palju vabaaegente, kes Indianat tiitlikonkurentsi tõstaks väga ei leidu enam. Aga noh kui sul on liiga top 3 mängija siis on ig,aljuhul lootust 1. Hill-Ellis-Hill-George-Uus mees oleks täiesti asjalik, loodetavasti suudetakse Stuckey tiimis hoida ja lisaks on ka Scola ja Miles arvestatavad pingimehed, ehk mu lemmikklubi on loodetavasti tagasi suurde mängu tulemas.

            7. Wizards - Hetkel on pingile juurde toodud mehi ja Pierce lahkus, ehk ma ei tea, muutusi oleks nagu vaja, West on üks mängija kellest ollakse huvitatud, aga talle on palju kosilasi, Nene asemel kedagi paremat võiks otsiada küll, samuti on vaja Pierce asendada kellegagi, Porter ja Dudley on väärt pingimehed, aga ei midagi enamat.

            8. Bucks - Eelmise aasta üks vahvamaid meeskondi värvas endale juurde Monroe, samuti on ka Vasquez liitunud, kui lisada siia, et Parker on nagu uus täiendus siis tundub Bucks isegi kuradi tugev.

            Ehk kokkuvõttes võib öelda, et see aasta on ida minemas tunduvalt tugevamaks.

            Ülejäänud klubid on väga segased:

            Nets on täielik sasipundar, pool meeskonda oleks vaja välja vahetada, aga Williamsile küll kosilast ei leita ma kardan, ka Johnson ja Jack on kindlasti minekulistis, kui keegi korralikku vahetusdiili pakub.

            Knicks on täiendanud ennast tublisti, Afflalo ja Lopez on väga huvitavad lisandused.

            Bostonil oleks ka vaja paljudest mängijatest lahti saada, Johnsoni lisandumine on väga imelik minu arust, ei hinda seda mängijat väga.

            Charlotte on endale juurde toonud Batumi, tundub päris korralik koosseis hetkel ja kui keegi peaks väljastpoolt minu esimest kaheksat playoffi saama, siis just nendel võiks olla see võimalus, aga nr 4. positsioon vajaks täiendust.

            Pistons on huvitav, mis saab Jacksonist? Jääb ja hakkab nr 2 jälle mängima? Türklane tundub huvitav valik nelja peale, hoopis teine stiil kui Monroe ja Drummondile jääks rohkem vabadust korviall. Üks vendadest tuli Sunsist ka siia, lisaks veel paar meest pingile.

            Orlando on suht rahulik ja kas 76ers leiab lõpuks mõne tulevase superstaari ka endale?

            Läänes on samuti käinud kõva lammutamine.

            1. Warriors tundub, et jääb üpriski sarnaseks, Lee võiks ju lahkuda?

            2. Oklahoma on ka korras vist?

            3. Spurs tahab vist veel ühte tiitlit vanameestele, Aldridge siis liitus ja põhimehed otseloomulikult jätkavad.

            4. Rockets - Ma ei tea, mis neil ikka vaja teha on? Pingile veel kedagi juurde? Mõni mees võiks ka lahkuda, nt Prigioni, McDniels?

            5. Clippers - Pierce tuli juurde, aga kes hakkab asendama Jordanit, ka Hawes lasti minema, raske on neid ilma Jordanita ette kujutada. Stephensoni juurde toomine on ka veidi imelik, nr 2 peale on kaks võimast venda olemas ju. Kes veel nr 5 saadaval on? Hibbert läks ka Lakersisse, ehk variante väga palju pole, mis ka neid tiitlikonkurentsis hoiaks. Koufos ja Chandler vist ka Sacramentosse ja Sunsi.

            6. Memphis - Räägitud on Johnsoni liitumisest, ma ei tea, viskajat oleks vaja küll, Green ju ebaõnnestus eelmine hooaeg, aga mida või keda nad vastu annaks.

            7. Dallas - Jordan on olemas, võimas, väga võimas, ja tundub, et ka Matthews, ehk veel oleks vaja tagmeest ja pingile midagi ja läheb huvitavaks.

            Ilmselgelt Portland on suht perses, terve meeskond põhimõtteliselt lahkunud, aga kõige huvitavamalt on täiendanud ennast Kings, Rondo, Koufos, Belinelli, ehk siis kas sellinne koosseis on võimalik mängima panna? Rondo - Belinelli-Gay-Koufos-Cousins.

            Mida see Lakers selle Hibbertiga peale hakkab?

            Üldiselt ülejäänud tiimid on suht rahulikud olnud läänes.
            Lakersil on mängijaid vaja ja nad said omale niisama Hibberti ühe aastase lepingu. Kui tuleb välja on hästi, kui ei tule saavad ta niisama nahhui järgmine suvi lasta. Win-win.

            David Lee lahku Warriorist igal juhul. Mees ei taha ise pingil jätkata ja Warriors ei taha meeletut luksusmaksu ka maksta. Lakers oli üks reaalsemaid sihtkohti, peale Hibberti palkamist muidugi tunduvalt ebareaalsem.

            David West on veel turul ja teda ajavad peamiselt taga Spurs, Cavs ja Wizards. Mudugi oleks väga huvitav teada kus ta Cavsis
            mängima hakkaks, arvestades nende juba olemasolevat eesliini.

            Thunderil on veel vaja Enes Kanter resigneda kui seda teha otsustatakse.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Spurs tuleb. Peab tulema. Kuues tiitel muudaks Duncani veel vingemaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Lakersil on mängijaid vaja ja nad said omale niisama Hibberti ühe aastase lepingu. Kui tuleb välja on hästi, kui ei tule saavad ta niisama nahhui järgmine suvi lasta. Win-win.

                David Lee lahku Warriorist igal juhul. Mees ei taha ise pingil jätkata ja Warriors ei taha meeletut luksusmaksu ka maksta. Lakers oli üks reaalsemaid sihtkohti, peale Hibberti palkamist muidugi tunduvalt ebareaalsem.
                Hibbert. Täpselt.

                David Lee. Philly ja Portland on praegu vist ainsad, kes saaksid ta lepingu ilma mängijaid vastu andmata võtta. Philly on hetkel kõige tõenaolisem Cavsi aitaja Haywoodi puhul.

                Kommentaar


                  Ma ei näe varianti,et enne hooaja algust Gibson ära treiditakse. Jõuluks on see täitsa reaalne. Taj-le tehti just op ning arvestades tema taset ja palka siis peaks talle kosilasi ikka kenasti olema.

                  Mina näiteks Bullsi pingiga väga rahul va. PG koht. Loodetavasti saavad uue hingemise Snell ja Doug. Snellis mina näen ikka meeletut talenti, kui vaid õige treeneri alla saaks kuti. Hoibergi stiil peaks samas neile kahele noorele mehele vägagi sobima.

                  Samas mind ei hirmutaks ka asjaolu,et Snell võtaks pallikäsitlemise ja PG kohustused oma õlule(teises ešelonis). Ainest seal tegelt on.

                  Dougist rääkides siis niipalju kui intekatest aru on saada olnd siis Hoiberg vihjes palju small balli ja dougi 4-l kasutamist.

                  Lõpetuseks tuleks selgeks teha,et mis tehakse Noah'ga. Usutavasti kui ta Hoibergi stiili ei sobi siis üritatakse teda ka treidida vebr-ks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    David Lee. Philly ja Portland ...
                    Bostonisse hoopis, Charshi vastu

                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Ma ei näe varianti,et enne hooaja algust Gibson ära treiditakse. Jõuluks on see täitsa reaalne. Taj-le tehti just op ning arvestades tema taset ja palka siis peaks talle kosilasi ikka kenasti olema.
                    Ei usu, et Gibsoni op takistuseks oleks. Septembri laagriks pidi 100% olema. Toronto käib maad kuulamas, aga neil pole midagi vastu anda. Lakers nuusutab Snelli. Loodan, et kumbagi neist ei treidita - eriti viimast neist.

                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Mina näiteks Bullsi pingiga väga rahul va. PG koht. Loodetavasti saavad uue hingemise Snell ja Doug. Snellis mina näen ikka meeletut talenti, kui vaid õige treeneri alla saaks kuti. Hoibergi stiil peaks samas neile kahele noorele mehele vägagi sobima.
                    Jah. Sama. Snellist on saanud üldse lemmik meeskonnas, nüüd kui Butler big time on.

                    PG koha pealt. Me oleme praegu hallis capi seisukohast. Me ei saa odavalt, sest pole sure-thing nagu Cavs/Spurs ja me ei saa kergelt üle maksta, sest me oleme juba üle aproni. Nagu Toronto Cory Josephile, keda oleks lootnud Bullsis näha. Lini ka ei saa, sest Dallas saab s&t teha ja meie mitte. Aaron Brooksi saime seega tagasi veel üheks hooajaks vet miinimumi eest (~1.3 mil).

                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Lõpetuseks tuleks selgeks teha,et mis tehakse Noah'ga. Usutavasti kui ta Hoibergi stiili ei sobi siis üritatakse teda ka treidida vebr-ks.
                    Hoibergile ta meeldib, igas intervjuus mainib teda kui meeskonna põhilüli Derricku ja Jimmy kõrval (Taji pole väga maininud). Juulis ka teeb mõned trennid Noah'ga Californias. Tundub siiski, et Pau või Noah istutatakse pingile. Õnneks.

                    Kommentaar


                      DeAndre Jordan on ikka täielik nali hetkel . Mingi teema oli juba, et Clippersi poolt võeti ta telefon ära, et ta ei saaks Cubani ja Parsonsi kõnedele vastata. Kui ta lnüd jääb ikka Clippersisse siis ma arvan, et mõlema maine ikka väga pekkis, Jordanil igaljuhul

                      Kommentaar


                        Mavs sai korralikult tagant võetud selle liigutusega. Neil oli DJga kokkulepe, mis tähendab, et olid arvestanud tema numbriga palgalehel, mis omakorda nullis nende edasised liigutused turul. Lini nad ei saanud ka, sest neil oli vaid vet miinimum või s&t teha (Lakers polnud huvitatud) ning Lin läks hoopis Hornetsisse mingi tühise >2 mln aastas eest.

                        Nowitzki võib ketsid varna visata, selle tunneli lõpust valgust ei paista.

                        F*** the Cavs, F*** the Clips.

                        Kommentaar


                          No nüüd on üks võimas meeskond juures siis, keda küll enamus vihkavad, aga väga võimas on nende tiim sellegipoolest.

                          Paul-Redick-Pierce-Blake-Jordan on minu silmis vähemalt sama tugev kui Spurs või Cavs, aga pink on neil veel pooleldi puudu, teistel see olemas juba.

                          Ehk meil on 5 ülitugevat tiimi kes võiks võidelda tiitlile, siis on Bulls, Rockets, Memphis - neid kõiki segasid vigastused playoffis, ehk hetkel nad kõik tugevamad ja kindlasti suures mängus. Lisaks siis väga huvitav Miami, ehk ülicuul, et just siis kui ma kaitseväes pean redutama tõotab tulla ulmekõva hooaeg.

                          Kommentaar


                            Mitmel pool on siis juba olukorrad üpriski selged.

                            Golden State Warriors on tegutsenud väga rahulikult, võitvat tiimi pole ju ka eriti mõtet lõhkuda, kõige tähtsam oli Greeniga lepingu sõlmimine, Lee lahkus, vastu saadi Wallace, aga kindlasti ta mänguaega saama eriti ei hakka, ilmselt jääb meeskonda, aga siis just riieturuumi vennaks.

                            1. Curry, Livingston

                            2. Thompson, Barbosa, temaga pikendati aasta võrra lepingut. Rush, vist jätkab ka, aga ta mängis eelmine hooaeg keskmsielt vaid mingi 8 minta, ehk jah ka see hooaeg ta mingit erilist rolli kandma ei hakka

                            3. Barnes, Iguodala, Wallace - mina olen aru saanud, et ta jääbki tiimi? aga mängima ta vaevalt eriti hakkab, võibolla episoodiliselt kui põhimeestele mõni mäng puhkust antakse.

                            4. Green, Speights, Looney, kuna Lee läks siis saab vast vahel veidi mängida, McAdoo, tema seis eriti roosiline pole ja mänguaega tal oodata väga sarnaselt eelmisele hooajale ei maksa. Kusjuures eile pani vend 20 punni suveliigas.

                            5. Bogut, Ezeli, Kusmic

                            Minu arust on suurimaks murekohaks korvialune, Bogut pidas eelmise aasta suurepäraselt vastu, eks paistab mis see hooaeg saab, Ezeli pole minu silmis piisavalt hea tema asendamiseks, aeg-ajalt mõned mängud küll, aga pikemaajaliselt kindlasti mitte, võimalus on ka kasutada Speightsi või Greeni tsentri positsioonil, see on ka veel üks põhjuseid, miks Speights jääb tiimi. Ehk teoreetiliselt on kõik korras, pink on endiselt korralik ja minu arvamus eelmise hooaja ajal, et pink on liiga nõrk, ei pidanud siiski paika.

                            San Antonio Spurs - Tiitel tuleb, tiitel tuleb. Tundub, et seda tiitlit tahetakse ikka väga saada. Aldridge liitumine oli võimas, Westi oma aga veidi üllatav, aga tema jaoks on ilmselt ka tähtis võidelda tiitli eest ja ta oli nõus tunduvalt väiksema palganumbriga ning samuti ka väiksema rolliga tiimis. Äge tüüp. Splitter ja Joseph lahkusid.

                            1. Parker, Mills, McCallum, asenduseks siis Josephile, aga tema roll ilmselt ei saa väga suur olema, kui just jälle esimest kahte vigastused segama ei hakka.

                            2. Green, Ginobili, mingi Williams on ka, aga tema mänguminutid saavad olema väga väikesed.

                            3. Leonard, Anderson, lammutab praegu suveliigas ja ma usun, et ta võib saada veidi rohkem mängumintueid see hooaeg, eelmine oli keskmine siis 10,8 minutit.

                            4. Aldridge, West

                            5. Duncan, Diaw, Bonner

                            Nõrka kohta on raske leida, aga üks küsimärkidest on Parker, kelle eelmine hooaeg oli ikka päris kohutav, loodetavasti vigastused ei sega see hoaoeg niipalju ja suudab teha jälle hea hooaja. Kas Spurs võib jääda nõrgaks väga tugevate tiimide vastu, nt Memphis? Bonner ja Diaw just päris õiged tsentrid pole ja võib tekkida mõningaid probleem teatud vastaste vastu. Muidugi Bonner vast eriti mänguaega saama ei hakka, Westi lisandumine lubab Duncanil rohkem puhata ja mänge vahele jätta, võibolla oleks veel mõnda viskavat tagameest juurde vaja, Ginobili ei tohiks ka terve hooaeg mütata ja see Williams just eriline mängumees pole. Hetkel tuleb ka loota, et Anderson suudab rohkem panustada, sellisel juhul väga tõesti kedagi juurde vaja pole. Kuigi kindluse mõttes 1-2 enamvähem meest võiks veel juures olla.

                            Oklahoma, see hooaeg loodetakse kindlasti tagasi tiitlikonkurentsi tõusta. Kõige tähtsam on hetkel Kanteri alles hoidmine ja ma arvan, et seda ka tehakse.

                            1. Westbrook, Augustin, ideaalne varumees minu silmis, kes võib ka aeg-ajalt mänge ära teha. Payne

                            2. Waiters, Morrow, Robertson

                            3. Durant, Singler, Novak, Jones

                            4. Ibaka, Collison

                            5. Kanter, Adams, McGray, D.Johnson

                            Kanter on veel endiselt toores mängija ja ma arvan, et ta on see hooaeg parem kui eelmine, Waiters on suur küsimärk, kas ta suudab leida stabiilsuse ja leppida, et ta on tähtsuselt kolmas mees rünnakul. Pink on super, igale positsioonile head vahetused olemas. Ma arvan, et meeskond ei vaja kedagi juurde, kui Kanter alles jääb.

                            Rockets - Tundub, et tiim jääb enamvähem samaks, Smith ilmselt läheb kuhugi mujale.

                            1. Beverley, Prigioni

                            2. Harden, Brewer, Johnson

                            3. Ariza, Dekker, Papanikolaou, McDaniels, ma saan aru, et ta lahkub.

                            4. Jones, Motiejunas, Harrell

                            5. Howard, Dorsey, Capela

                            Ühte mängujuhti oleks veel vaja, Prigioni on ikkagi juba päris vana, muidugi Harden saab ka suurepäraselt selle rolliga hakkama, aga siiski ma arvan, et keegi veel juurde tuuakse. Dorsey on loodetavasti tublisti vabaviskeid harjutanud, aga ikkagi ka korvialla võiks natukene täiendust tuua pingile. Aga jah üldiselt on tiim enamvähem paigas vist, kuigi vahepeal olid ka mingid jutud Jonesi vahetamisest, aga ma ei pea seda vajalikuks, usun, et ta teeb hea hooaja.

                            Memphis, pink on saanud täiendust, Barnes ja Wright on liitunud. Koufos lahkus. Kõige tähstam oli muidugi Gasoli jätkamine, aga noh see oli ka teada juba ammu.

                            1. Conley, Udrich, Calathes, ilmselt läheb Keekasse, Harrison, Smith.

                            2. Lee, Carter, Adams

                            3. Allen, Green?, Barnes

                            4. Randolph, Stokes, Green, Martin

                            5. Gasol, Wright

                            Ma saan aru, et Barnes tähendab, et Greenist proovitakse lahti saada, tema eelmine hooaeg oli ikkagi üpriski kohutav, ma arvan, et pingile võiks veel leida täiendust, Stokes ja teised noroed just väga kindlust ei tekita Randolphi seljataga, ehk korvialal võiks veel kedagi leida. Aga üldiselt see tiim on jätkuvalt suures mängus. Muidugi eelmise hooaja probleem, kolmeste viskamine/tabamine on jätkuvalt alles, Barnes päris lahendus selles valdkonans pole.

                            Põhimõtteliselt on neil viiel tiimil meeskond koos ja kõik need meeskonnad on väga konkurentsivõimelised see aasta.

                            Kommentaar


                              Spursist on sul puudu "Sōrmuste isandas" trolli mänginud ja vabal ajal Euroliigas palliv keskmängija Boban Marjanović.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Kui eelpoolmainitud tiimid on suht korras, kuigi Memphis veel jahib ikkagi kedagi ilmselt, kes nende kaugelt viskamise muresid leevendaks, siis enamus lääne tiimidel on veel palju tööd vaja teha. Siiski mõned meeskonnad vist on juba enamvähem korras veel?

                                Pelicans - Eelmisel hooajal pidasin Pelicansi superstaari väga ülehinnatuks mängijaks, Playoffis tõestas Davis mulle aga vastupidist ja ootan seda hooaega juba huviga. Eelmise hooaja üks suuremaid probleeme olid vigastused ja nõrk pink, ka ülejäänud meeste toetus Davisele jäi nõrgaks. Kui varasemalt on räägitud Holiday lahkumisest, siis viimasel ajal pole nagu midagi kuulnud. Turul paremaid tagamehi ei liigu hetkel ja mina tema vahetamisel mõtet ei näe, jah viiamased hooajad on läinud üpriski nahka vigastuste tõttu, aga ma usun, et ta võib enamvähem tervena hea hooaja teha. Lisaks Evans peaks see hooaeg rohkem mängima tagameeste positsioonidel, eelmine hooaeg pidi ta seda sunnitult tegema, aga kuna ta tegi seda hästi, siis see hooaeg võib teda näha ka regulaarsemalt tagamehena. Hea on see, et pingile on ka tähelepanu pööratud.

                                1. Holiday, Cole, Douglas, miks Evans peaks siin mängima hakkama? Cole ju väga korralik varumees, aga nojah Holiday terve hooaeg terve küll ei tohiks püsida ja tema vahetamist ei saa välistada.

                                2. Gordon, no hetkel vist varumeest polegi talle? Aga jällegi Evans on olemas ju.

                                3. Evans, Pondexter, tegi väga hea eelmise hooaja ja ma arvan, et ka see hooaeg on tema roll päris suur. Gee, Babbit.

                                4. Davis, Anderson, pole eriti uudiseid näinud tema kohta, aga tema vahetamine võiks ju väga aktuaalne olla, iseasi palju temast, peale eelmist tagasihoidlikut hooaega, huvitatud ollakse ja mida üldse vaja oleks? Lisamärkus, et mehe eelmise hooaja kolmeste tabavusprotsent oli tema karjääri madalaim, 34% on ikka kole küll ja viskajaid oleks Pelicansil vaja, ehk kas ta suudab ennast kokku võtta? Cunningham, noh jällegi üks põhjustest, miks see tiim ei vaja Andersoni hetkel, Davisele on vahetusmees olemas.

                                5. Asik, Ajinca, Whithey on vist ka tiimis. Üks positsioon, kus probleeme pole.

                                Pelicansil on üks NBA paremaid mängijaid, mida veel tahta, suured küsimärgid ongi siis tagameeste osas, aga kui see tiim terve püsib, siis playoffi pääsemine peaks kindel olema. Kindlasti tahaks fännid paremat tagameest kui Holiday, aga ainuke, kes on kuidagimoodi kättesaadav on vast Lawson, aga ma ei pea seda reaalseks. Andersoni vahetamine mõne teise viskaja/viskajate vastu võiks samuti olla reaalne. Põhimõtteliselt võiks ka tiimi põhituumik nii jääda.





                                Clippers - Peale suurt draamat saadi endale lõpuks ülivõimas algviisik, parim liigas? Pierce on vana, Pauli on seganud vigastused, ehk siis pinki on vaja täiendada, ja ikka väga palju, hetkel on pingil korralik vend Stephenson ja ka Davis võib välja vedada. Ülejäänud hetkel liiga küsimärgid. Crawford siis ilmselt vahetatakse, minu arust oleks olnud tema vahetus Chalmersi ja Linnumehe vastu ideaalne, Paulile vahetusmees, kes võib ka väga heal päeval mänge ära teha ja Anderson siis Jordanile puhkuse andjaks. Aga tundub, et see ei ole hetkel enam väga päevakohane, ka Cavs olla vanemiestrist huvitatud ja ilmselt temast huvitatuid on veel. Rivers vist ka jätkab kui kokkuleppele jõutakse, sellisel juhul ei näeks jah Chalmersi toomisel mõtet. Aga korvialla on vaja 1-2 meest kindlasti veel sügavust tooma.

                                1. Paul, Rivers, ma usun, et peale sellist eelmist hooaega jääb ta tiimi, Hudson, ausaltöeldes ma isegi ei teadnud, et ta eelmine hooaeg tiimis oli ja isegi kaasa mängis. Ega ta väga ka see hooaeg mängida ei saa.

                                2. Redick, Stephenson, Wilcox. Crawford, arvan, et ta ikkagi vahetatakse.

                                3. Pierce, Johnson, Hamilton, Dawson

                                4. Blake, Davis

                                5. Jordan, Aldrich, Udoh.

                                Kui me eeldame, et Aldrich, Johnson ja Davis veavad välja siis oleks nagu kõik korras. Aga noh korvialla ikka oleks vaja kedagi ja ma arvan, et Clippersil on ka plaanis seda pinki täiendada veel.





                                Dallas - Nojah Jordani kaotus oli ilmselgelt kehv ja peale seda kaaluti tankimist, aga praegu pigem võeti riske ja proovitakse veel. Pachulia siis nüüd Chandleri asemele, kas see on ikka nii hull tagasiminek, kui esmapilgul tunudub? Matthews ja Williams on ülimalt suured riskid, aga noh eks paistab.

                                1. Williams, Harris, Felton - lol, see vend on ka veel ju olemas.

                                2. Matthews, Barea - Korras

                                3. Parsons, Jefferson, Anderson - põhimõtteliselt korras

                                4. Dirk, Villanueva, Powell, Evans

                                5. Pachulia, James, Bhamara

                                Nojah see tiim peaks igaljuhul ikkagi playoffi saama ju, Sunsi fännid vast pole muidugi nõus. Tuleb loota, et Williams suudab ennast kokku võtta, muidugi ei saa ta enam oma positsiooni top 10 vennaks, aga parem visketabavus ja just söödud, viskajaid on tegelikult ju mitu ja Zaza suudab loodetavasti kaitses lammutada. Aga jah korvialla võiks vähemalt 1 korralik pingivend veel juurde tulla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X