320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Mitmel pool on siis juba olukorrad üpriski selged.

    Golden State Warriors on tegutsenud väga rahulikult, võitvat tiimi pole ju ka eriti mõtet lõhkuda, kõige tähtsam oli Greeniga lepingu sõlmimine, Lee lahkus, vastu saadi Wallace, aga kindlasti ta mänguaega saama eriti ei hakka, ilmselt jääb meeskonda, aga siis just riieturuumi vennaks.

    1. Curry, Livingston

    2. Thompson, Barbosa, temaga pikendati aasta võrra lepingut. Rush, vist jätkab ka, aga ta mängis eelmine hooaeg keskmsielt vaid mingi 8 minta, ehk jah ka see hooaeg ta mingit erilist rolli kandma ei hakka

    3. Barnes, Iguodala, Wallace - mina olen aru saanud, et ta jääbki tiimi? aga mängima ta vaevalt eriti hakkab, võibolla episoodiliselt kui põhimeestele mõni mäng puhkust antakse.

    4. Green, Speights, Looney, kuna Lee läks siis saab vast vahel veidi mängida, McAdoo, tema seis eriti roosiline pole ja mänguaega tal oodata väga sarnaselt eelmisele hooajale ei maksa. Kusjuures eile pani vend 20 punni suveliigas.

    5. Bogut, Ezeli, Kusmic

    Minu arust on suurimaks murekohaks korvialune, Bogut pidas eelmise aasta suurepäraselt vastu, eks paistab mis see hooaeg saab, Ezeli pole minu silmis piisavalt hea tema asendamiseks, aeg-ajalt mõned mängud küll, aga pikemaajaliselt kindlasti mitte, võimalus on ka kasutada Speightsi või Greeni tsentri positsioonil, see on ka veel üks põhjuseid, miks Speights jääb tiimi. Ehk teoreetiliselt on kõik korras, pink on endiselt korralik ja minu arvamus eelmise hooaja ajal, et pink on liiga nõrk, ei pidanud siiski paika.

    San Antonio Spurs - Tiitel tuleb, tiitel tuleb. Tundub, et seda tiitlit tahetakse ikka väga saada. Aldridge liitumine oli võimas, Westi oma aga veidi üllatav, aga tema jaoks on ilmselt ka tähtis võidelda tiitli eest ja ta oli nõus tunduvalt väiksema palganumbriga ning samuti ka väiksema rolliga tiimis. Äge tüüp. Splitter ja Joseph lahkusid.

    1. Parker, Mills, McCallum, asenduseks siis Josephile, aga tema roll ilmselt ei saa väga suur olema, kui just jälle esimest kahte vigastused segama ei hakka.

    2. Green, Ginobili, mingi Williams on ka, aga tema mänguminutid saavad olema väga väikesed.

    3. Leonard, Anderson, lammutab praegu suveliigas ja ma usun, et ta võib saada veidi rohkem mängumintueid see hooaeg, eelmine oli keskmine siis 10,8 minutit.

    4. Aldridge, West

    5. Duncan, Diaw, Bonner

    Nõrka kohta on raske leida, aga üks küsimärkidest on Parker, kelle eelmine hooaeg oli ikka päris kohutav, loodetavasti vigastused ei sega see hoaoeg niipalju ja suudab teha jälle hea hooaja. Kas Spurs võib jääda nõrgaks väga tugevate tiimide vastu, nt Memphis? Bonner ja Diaw just päris õiged tsentrid pole ja võib tekkida mõningaid probleem teatud vastaste vastu. Muidugi Bonner vast eriti mänguaega saama ei hakka, Westi lisandumine lubab Duncanil rohkem puhata ja mänge vahele jätta, võibolla oleks veel mõnda viskavat tagameest juurde vaja, Ginobili ei tohiks ka terve hooaeg mütata ja see Williams just eriline mängumees pole. Hetkel tuleb ka loota, et Anderson suudab rohkem panustada, sellisel juhul väga tõesti kedagi juurde vaja pole. Kuigi kindluse mõttes 1-2 enamvähem meest võiks veel juures olla.

    Oklahoma, see hooaeg loodetakse kindlasti tagasi tiitlikonkurentsi tõusta. Kõige tähtsam on hetkel Kanteri alles hoidmine ja ma arvan, et seda ka tehakse.

    1. Westbrook, Augustin, ideaalne varumees minu silmis, kes võib ka aeg-ajalt mänge ära teha. Payne

    2. Waiters, Morrow, Robertson

    3. Durant, Singler, Novak, Jones

    4. Ibaka, Collison

    5. Kanter, Adams, McGray, D.Johnson

    Kanter on veel endiselt toores mängija ja ma arvan, et ta on see hooaeg parem kui eelmine, Waiters on suur küsimärk, kas ta suudab leida stabiilsuse ja leppida, et ta on tähtsuselt kolmas mees rünnakul. Pink on super, igale positsioonile head vahetused olemas. Ma arvan, et meeskond ei vaja kedagi juurde, kui Kanter alles jääb.

    Rockets - Tundub, et tiim jääb enamvähem samaks, Smith ilmselt läheb kuhugi mujale.

    1. Beverley, Prigioni

    2. Harden, Brewer, Johnson

    3. Ariza, Dekker, Papanikolaou, McDaniels, ma saan aru, et ta lahkub.

    4. Jones, Motiejunas, Harrell

    5. Howard, Dorsey, Capela

    Ühte mängujuhti oleks veel vaja, Prigioni on ikkagi juba päris vana, muidugi Harden saab ka suurepäraselt selle rolliga hakkama, aga siiski ma arvan, et keegi veel juurde tuuakse. Dorsey on loodetavasti tublisti vabaviskeid harjutanud, aga ikkagi ka korvialla võiks natukene täiendust tuua pingile. Aga jah üldiselt on tiim enamvähem paigas vist, kuigi vahepeal olid ka mingid jutud Jonesi vahetamisest, aga ma ei pea seda vajalikuks, usun, et ta teeb hea hooaja.

    Memphis, pink on saanud täiendust, Barnes ja Wright on liitunud. Koufos lahkus. Kõige tähstam oli muidugi Gasoli jätkamine, aga noh see oli ka teada juba ammu.

    1. Conley, Udrich, Calathes, ilmselt läheb Keekasse, Harrison, Smith.

    2. Lee, Carter, Adams

    3. Allen, Green?, Barnes

    4. Randolph, Stokes, Green, Martin

    5. Gasol, Wright

    Ma saan aru, et Barnes tähendab, et Greenist proovitakse lahti saada, tema eelmine hooaeg oli ikkagi üpriski kohutav, ma arvan, et pingile võiks veel leida täiendust, Stokes ja teised noroed just väga kindlust ei tekita Randolphi seljataga, ehk korvialal võiks veel kedagi leida. Aga üldiselt see tiim on jätkuvalt suures mängus. Muidugi eelmise hooaja probleem, kolmeste viskamine/tabamine on jätkuvalt alles, Barnes päris lahendus selles valdkonans pole.

    Põhimõtteliselt on neil viiel tiimil meeskond koos ja kõik need meeskonnad on väga konkurentsivõimelised see aasta.
    Warriorsi puhul tasuks ära märkida, et vaevalt nad korvialust tugevdada tahavad. Neile meeldib small-ball ja juba eelmine hooaeg mängisid nii Speights kui David Lee sisuliselt ainult keskmängija kohta mitte number 4. Pluss on neil jätkuvalt suured lootused Ezeliga.

    Kanteri ja OKC koha pealt, siis ilmselt matchitakse Portlandi Max pakkumine, aga isiklikult usun et see oleks viga. Kanter võib olla NBA kõige kehvema kaitsemänguga pikk ÜLDSE. Kiirete ja tervate meeskondade nagu Warriors vastu läheb neil väga keeruliseks tema kasutamine. Rünnakul on mees muidugi omal kohal, aga meeskonnas, kus on Durant ja Westbrook ei peaks see ilmselt põhiline eesmärk olema. OKC on selles suhtes halvas olukorras, nad saavad sõimata kui nad ei matchi ja saavad sõimata kui matchivad. Ise hindan Adamsit kõrgemalt kui Kanterit ja Kanteri sugusele mehele, kes ei pruugi oma meeskonna parim keskmängijagi olla (olukorras, kus liiga läheb üha rohkem small balli peale) max contract anda tundub tuleviku suhtes enesele jalga laskmine.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Rockets ja Clippers said siis väärt lisajõudu, kuigi Lawson on hetkel rohkem saanud pilti pahandustega ja tal olevat probleeme alkoholiga, on tegu ikkagi väärt mängumehega, üldiselt on pink kõva, aga korviall on hõre. Smith siirdus siis Clippersisse ja on kindlasti väärt lisajõud neile.

      Üks huvitavamaid meeskondi läänes on hetkel Kings, värvatud on mitmeid huvitavaid mängijaid. Rondo, Gay, Cousins ühes meeskonnas ei kõla just kõige stabiilsemana. Samas võiks Kings olla Rondole uueks alguseks ja vahest suudab ta ennast kokku võtta.

      1. Rondo, Collison, ma ei tea, kui Rondo viimaseid hooaegu vaadata, pole Collison sugugi kehvem mängija ja tema pingil olek pole õigustatud, aga jah... Igastahes on ta üks paremaid mängujuhte pingil sellisel juhul. Stockton, mänguaega vaevalt teenima eriti hakkab.

      2. McLemore, eelmine hooaeg oli tal juba tunduvalt parem kui esimene, küll aga võib tema mänguaeg oluliselt väheneda. Belinelli, kuuldavasti Rondo tahtis viskajat ja seetõttu ka Belinelli tiimi toodi (Muidugi vaevalt reaalselt nüüd Rondo seal mingi otsustaja on). Ma arvan, et ta võib hakata rohkem pingilt sekkuma, aga eks paistab. Anderson ja Curry, Curry siis lammutas suveliigas ja noh arvestades mida ta vend suudab, siis äkki on siint tulemas mingi üllatus veel. Andersoni tiimi toomisest väga aru ei saa.

      3. Gay, Casspi, Butler, selle positsiooniga on kõik selge, kindel võimas algumees ja enamvähem pingipoisid.

      4. Willie Cauley-Stein, ei ole eriline uustulnukate asjatundja ja ei oska tema taseme kohta midagi öelda, aga hetkeseisuga tundub, et mees alustab, Butleri lisandumise järel on olnud kuulda, et Gay võib sarnaselt Georgile mängida ka seda positsiooni rohkem see hooaeg. Mitrovic ja Moreland. Kuna George Karl ja Cousins ei pidavat ülimalt hästi läbi saama, oli veel mõnda aega tagasi jutuks Cousinsi vahetamine, huvitatud oli Karl nt Lawsonist ja ka Faried ja Chandler olid jutuks, aga Cousins on ikkagi üks liiga paremaid mehi ja hetkel tundub, et suudetakse lahkhelid seljatada, loodetavasti, sest iseenesest tahaks näha küll Rondo,Gay-Cousinsi kolmikut aktsioonis. Igaljuhul vajaks see positsioon ehk veidi täiendust, noortele poistele lootma jäämine ei pruugi olla parim idee, hetkel kui paistab, et tiim on endale eesmärgiks võtnud playoffi saamise.

      5. Cousins, Koufos, super vahetusmees ja Gudaitis ja Bhullar.

      Ehk siis jah huvitav tiim, kas see ka toimima hakkab, on juba iseasi teine teema, meeskonans on hetkel liiga palju mehi ja mõni tuleks ehk ka välja vahetada, nt Mclemore mõne suure ääre vastu või midagi sellist.

      Kommentaar


        Kahtlen, et Willie alustab nelja peal. Pigem sobiks small-ball Rudyga nelja peal. Willie mängustiil ei sobi lihtsalt DeMarcuse kõrval mängimiseks. Ta on puhas 5 , pikem kui Cousins ja Kosta ning vise puudub. Ta mäng on kaitse ja lauapallid. Kui nad just ei proovi Cousinsit ennast nelja peal mõned minutid, siis ma ei näe kuidagi, miks peaks Willie üldse üle 10 mänguminuti saama, rääkimata alustamisest. Samas see Sacramento on nii kahtlane laager, et kurat seda teab, mis seal toimuma hakkab. George Karl, ma usun ei tee seda viga. Tema mängustiil on olnud alati kiire ja vihane, nii et ei näe kuidagi, et mängitakse kahe tsentriga. Sacramentole hoian põialt, et saaksid loterii 11. valiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
          Kahtlen, et Willie alustab nelja peal. Pigem sobiks small-ball Rudyga nelja peal. Willie mängustiil ei sobi lihtsalt DeMarcuse kõrval mängimiseks. Ta on puhas 5 , pikem kui Cousins ja Kosta ning vise puudub. Ta mäng on kaitse ja lauapallid. Kui nad just ei proovi Cousinsit ennast nelja peal mõned minutid, siis ma ei näe kuidagi, miks peaks Willie üldse üle 10 mänguminuti saama, rääkimata alustamisest. Samas see Sacramento on nii kahtlane laager, et kurat seda teab, mis seal toimuma hakkab. George Karl, ma usun ei tee seda viga. Tema mängustiil on olnud alati kiire ja vihane, nii et ei näe kuidagi, et mängitakse kahe tsentriga. Sacramentole hoian põialt, et saaksid loterii 11. valiku.
          Willie peaks yle 10 minuti m2nguaega saama kasv6i puhtalt sellep2rast, et ta on 5. valik. Niiv6rd heas draftis ei v6ta ykski meeskond omale 5ndat valikut selle jaoks, et ta saaks pinki sygada. Niipalju kui on Sacramentost kuulda olnud plaanitakse teda ikka selgelt algkoosseisu. Kindlasti saab 4 peal aega ka Gay.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            No, kui keegi sellise vea teeb, et paneb liiga parimale selg ees mängijale kõrvale venna, kes kaugemalt kui poolteist meetrit visata ei oska, siis on see Sacramento. Kindlasti nad alguses proovivad seda, kindlasti see ei tööta. 6. valik argumendina on nõrk. Stauskast mäletad? Drafti 9. valik, omaniku lemmiklaps, mängis ka vaid 15 minutit ja tema otsene konkurent oli McLemore, mitte DeMarcus Cousins. Aga kui suudad mulle selgeks teha, kuidas Willie oma mängustiililt sobib Cousinsi kõrvale ilma tema ründemängu piiramata, siis muudan oma arvamust. Eks järgmise hooaja lõpus näeb.
            Last edited by cbulls13; 23.07.15, 13:21. Põhjus: kirjaviga...

            Kommentaar


              Nooh, Anthony Bennett küll enda pickiga automaatselt väljakule ei saanud. Seega ei anna see ka Steinile kõiki võtmeid kätte. Ilmselt saab ta mingi aja ka pingilt tulekuga hakkama ja eks siis vaatab. Upside on tüübil olemas, aga muidu selline kummaline pick tõesti. Ju ollakse valmis, et DMC tõmbab peagi jeed.

              Kommentaar


                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                No, kui keegi sellise vea teeb, et paneb liiga parimale selg ees mängijale kõrvale venna, kes kaugemalt kui poolteist meetrit visata ei oska, siis on see Sacramento. Kindlasti nad alguses proovivad seda, kindlasti see ei tööta. 6. valik argumendina on nõrk. Stauskast mäletad? Drafti 9. valik, omaniku lemmiklaps, mängis ka vaid 15 minutit ja tema otsene konkurent oli McLemore, mitte DeMarcus Cousins. Aga kui suudad mulle selgeks teha, kuidas Willie oma mängustiililt sobib Cousinsi kõrvale ilma tema ründemängu piiramata, siis muudan oma arvamust. Eks järgmise hooaja lõpus näeb.
                Kusjuures ma üldse ei rääkinud sellest, et kas mina teda algkoosseisu paneks või mitte, pole selleks piisavalt palju tema mänge näinud. Rääkisin rohkem sellest mis sealt Sacramento poolt seni kuulda on olnud lisaks erinevate niiöelda ekspertide arvamustele.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Nooh, Anthony Bennett küll enda pickiga automaatselt väljakule ei saanud. Seega ei anna see ka Steinile kõiki võtmeid kätte. Ilmselt saab ta mingi aja ka pingilt tulekuga hakkama ja eks siis vaatab. Upside on tüübil olemas, aga muidu selline kummaline pick tõesti. Ju ollakse valmis, et DMC tõmbab peagi jeed.
                  Jah muidugi, kui mängija osutub umbes 10 korda kehvemaks mängijaks kui teda drafti hetkel peeti, siis tõesti väga palju ta platsile ei saa.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Kahju ,et Suns ,Aldridge kätte ei saanud,oleks tulnud päris huvitav meeskond.

                    Kommentaar


                      http://sport.delfi.ee/news/melu/uudi...is?id=72035591 Mäletan küll, kui sai kossukaarte koguma hakatud , siis Vin Bakeri nimi käis päris tihti läbi.

                      Kommentaar


                        Kahjuks oktoobris enam netis pikalt olla ei saa, ehk siis seekord tuleb hooaja ennustus teha varakult, alustab siis jälle idast, vaadates koosseise, siis on ka enamus tiimid suht kindlad, ainult paar üksikut tiimi võivad veel pool oma meeskonnast välja vahetada.


                        15. Philadelphia 76ers - Midagi pole muutunud, jälle tuleb neid viimaseks ennustada, ka eelmine hooaeg ennustasin neile pika puuga viimast kohta, lõpuks muidugi suudeti jällegi viimasest kohast hoiduda. 76ers on üks meeskondadest, kelle koosseis võib veel märkimisväärselt muutuda enne hooaja algust, aga selge on see, et ka see hooaeg tangitakse.

                        Koosseis

                        PG - Wroten - Hetkel tundub, et jääb meeskonda ja alustab ka algviisikus, minu arust täiesti okei mängija ja julgeks isegi väita, et tegu ei pruugi olla kõige halvema algviisiku tagamängijaga liigas.
                        Canaan - Ilmselt jääb pingile, pole teda eriti mängimas näinud, aga Wroten peaks olema kindlasti parem mängumees hetkel.

                        SG - Stauskas - Esimene hooaeg NBA ei kujunenud just eriti meeldivaks talle. See hooaeg on vaja näidata, et ta on võimeline liigas läbi lööma ja 76ers peaks olema parim koht selleks. Tundub, et usutakse, et temast võib veel asine mängumees tulla.
                        Ma eeldan, et Thompson jääb ka see hooaeg pigem pingimeheks.

                        SF - Covington, Grant, mõlema mehe visketabavus jättis eelmine hooaeg väga palju soovida, ehk arenemisruumi on küllaga.

                        PF - Noel - Peaks olema üks meeskonna liidritest see hooaeg.

                        C - Okafor - Ilmselt suurim kandidaat aasta uustulnuka tiitlile.

                        Pingil on muidugi veel igast mehi, aga Embiid on ilmselt jälle terve hooaeg väljas kahjuks ja ilmselt Landry ei jää tiimi, ehk ilmselgelt pink vajaks täiendust, eriti korvialla. Kuna tullakse jälle viimaste sekka, pigem viimaseks, siis vaevalt ka kedagi tähtsat veel tiimiga liitub.

                        Parim mängija - Okafor, noh erilist konkurentsi olla ei tohiks.

                        Suurim areneja - Hmmm, põhimõtteliselt võiks siia päris mitu nime panna, aga usun, et Noel teeb väga võimsa arengu, ilmselt võiks seda teha ka Stauskas, aga tema roll ei tundu tiimis hetkel nii tähtis.

                        Suurim küsimärk - Okafor jälle, ootused on päris kõrged ja mina veel ei ole nii kindel, et ta suudab kohe ka vastavalt neile mängida.


                        Eelmine hooaeg sai ennustatud neid 15., siis suudeti üllatada 14. kohaga, või siis pigem Knicks üllatas. Seekord usun siiski, et ida tase on tõusnud ja 76ers peab leppima viimase kohaga, ilmselt pole neil selle vastu ka väga midagi. Kuigi ma arvan, et ka see hooaeg tehakse mitmeid üllatusi ja häid mänge ja 15 võitu võiks nad jällegi ju kätte saada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          Parim mängija - Okafor, noh erilist konkurentsi olla ei tohiks.
                          khm ...

                          Kommentaar


                            Huuh ülimalt raske on idas edasi, 7-14 võib tulla väga tihe andmine.

                            14. Knicks - See tiim on lihtsalt nii suur küsimärk hetkel, eelmine hooaeg suudeti siis lõpetada lausa viimasel kohal, aga noh see suvi on põhimõtteliselt terve meeskond vahetunud ja optimistlikumad fännid usuvad lausa playoffi kohta. Üks selle suve huvitavamaid tegelasi on kindlasti meie lõunanaaber, kellelt oodatakse päris palju.

                            Koosseis

                            PG - Calderon, peale eelmist, täielikult ebaõnnestunud, hooaega, pidi mees olema väge täis ja on valmis jälle heal tasemel mängima. Vahepeal on olnud kuulda tema ära vahetamisest, aga pigem tundub, et vähemalt esialgu see enam plaanides pole. Eelmine hooaeg mängis ta nt kaasa vaid 42 mängu.
                            J.Grant - Jackson pidavat uskuma, et Grant on kohe korralik mängumees oma debüüthooajal ja pidi olema võimalik, et ta alustab ka vahel koos Calderoniga.

                            SG - Afflalo - Eelmine hooaeg ei olnud tal just kõige säravam, aga eeldused korralikuks hooajaks on olemas ja Knicksis mängimine võiks talle sobida, tema liitumine on igaljuhul suur edasimine võrreldes eelmise hooajaga.

                            SF - Carmelo - kas suudab selle tiimi playoffi konkurentsis hoida? Ma usun, et kui hooaja algus peaks jällegi ebaõnnestuma, siis ei ole ka tema lahkumine välistatud.

                            PF - Kas lätlane alustab? Või Williams suudab suure sammu edasi astuda, nagu loodetakse? Või siis kolmas variant, et Carmelo mängib seda positsiooni?

                            C - No Lopez minu arust võiks sobida Carmeloga ühte tiimi küll, vähemalt kaitses peaks nüüd Knicks juurde panema oluliselt. Pingile on ka mitu enmvähem mängumees, nt Kyle O'Quinn ja Serpahin, kes suudavad oma ära teha pingilt tulles.

                            Tagaliini oleks vaja täiendusi, päris õhuke on seal seis. Aga üldiselt on Knicksi tiim päris huvitavaks suvega muutunud.

                            Parim mängija - Muidugi Carmelo, kui ei lahku ja tiim enamvähem mängida suudab pole siinkohas küsimustki. Kas ta enam top 5 või top 10 mängija liigas on, on juba teine küsimus.

                            Suurim areneja - Väga valikut pole, ju ta Williams peab olema kui korralikult mängida saab.

                            Suurim küsimärk - Kui hea on Carmelo peale niiöelda vaheaastat ja kas Lätlane on tulevane superstaar.


                            No Knicks võiks vabalt hea õnne korral ka playoffi peale mõelda, aga olen pigem ettevaatlik nende osas ja ausaltöeldes ei tekita usku see kooslus hetkel ning 14 koht tundud kordades loogilisem kui nt 10 koht. Muidugi tegemist on idaga ja mitmed tiimid võivad täielikult ebaõnnestuda nagu tavaks saanud, aga Knicksi järjekordne abitu hooaeg tundub täitsa tõenäoline.

                            Kommentaar


                              13. Orlando Magic - Meeskond on ju suures osas mitu aastat kokku mänginud, ehk oleks ju juba aeg ka tegusid teha, või tõesti ei ole need mehed võimelised enamaks? Eelmine aasta jäädi alles 13, kui eelmine hooaeg ma ennustasin, et Jazz võib jääda viimaste sekka või siis teha väga suure arenguhüppe, siis ka seekord arvan ma, et nt Orlando võib vabalt jääda viimaste sekka või siis võidelda ka playoffi pääsu eest, kui tehakse see oodatud hüpe edasi, milleks ollakse kindlasti võimelised.

                              Koosseis

                              PG Payton - Eelmine hooaeg oli paljutõotav ja ma isiklikult ootan temalt päris palju see hooaeg. Watson on igati korralik mees pingil, kuna Payton ei ole veel valmis terveid mänge ühtlaselt mängima.

                              SG Oladipo - See hooaeg on ta top 10 mängija oma positsioonil, kui ta juba seda eelmine hooaeg ei olnud. Fournier pingil on korralik, aga mänguaega ta see hooaeg nii palju nägema ei hakka, kui ta seda eelmine hooaeg sai.

                              SF Harris - Eelmine hooaeg oli päris hea, aga arenguruumi on veel küllaga, nt kaitses ja kui ta seda positsiooni mängib, siis peaks ka kolmestega rohkem tööd tegema, eelmine hooaeg oli protsent 36. Tõsi seni ta eriti hullult pole ka peale visanud neid, keskmiselt 3 kolmest mängus umbes. Kuigi ma arvan, et PF on siiski tema õige positsioon. Kuna ma pole kaks aastat peaaegu üldse Euroopa kossu jälginud, siis võiks keegi valgustada, et mida Hezonjast arvata? Koondise eest suudab lammutada küll, aga kas ta ka erilist mänguaega nba saama hakkab esialgu, on teine teema. Tundub, ootused on päris suured igastahes.

                              PF Gordon - Teda segasid vigastused eelmine hooaeg, aga niipalju kui teda nägi, siis oli päris lootustandev ja ma loodan, et ta alustab. Frye võib ka vabalt alustada, aga vanameistri parim enne on vist möödas ja kaitses on ta suht kehva. Ainuke eelis, miks teda Gordonile eelistada, võiks olla tema kolmesed, tiimis algviisikus just väga palju viskajaid pole, kuigi minu silmis pole ka tema midagi erilist, heal päeval ja, aga üldiselt on ta viskeprotsent heal juhul keskpärane. Tõsi ka eelmine hooaeg ei olnud tema roll liiga suur.

                              C - Vucevic - Juba vist võib kindlalt väita, et tegu on top 10 tsentriga liigas. Loodetavasti suudab veelgi juurde panna.

                              Parim mängija - Tiimi vedamine on Oladipo ja Harrise õlul, aga ka Vucevic ei jää palju maha, aga isiklikult arvan, et Oladipo on see hooaeg tiimi parim.

                              Suurim areneja - Payton ja Gordon

                              Suurim küsimärk - Kas 2. aasta mehed suudavad teha oodatud arenguhüppe ja kas pink suudab piisavalt toetada, on ju nii Harrisel kui ka Oladipol vigastustega probleeme olnud.

                              Ühesõnaga ma kirjutasin meeskonnast ju pigem positiivsetes nootides ja ootan arengut, aga sellegipooelst pakun neid 13. Esiteks ida on päris kõva vahelduseks. Pink tekitab küsimärke ja ma loodan liiga palju selle peale, et kõik mehed teevad suure arenguhüppe, ehk jällegi Orlando võib jääda 13-14. või siis ka vabalt 8-10, jään seekord kokkuvõttes pessimistlikuks.

                              Kommentaar


                                12. Detroit Pistons - Alguses mõtlesin neid asetada mitu kohta kõrgemale, aga nagu eelmised hooajad näitasid, oskab see tiim alla oma võimete esineda, kuigi mitmed probleemsed mängijad on lahkunud, on minu silmis probleeme kuhjaga ja isegi kui see tiim mängima saadakse, kõlab playoffi pääs liiga optimistlikult.

                                Koosseis

                                PG - Jackson - Eelmine hooaeg hakkas juba vaikselt lubama, Oklahomast ära saamine oli hädavajalik, ja nüüd kui ta on üks tiimi liidritest, on ootused päris kõrged ja isiklikult loodan ja usun küll, et ta on võimeline päris suureks arenguhüppeks. Kuna Jennings on väga pikalt väljas, siis ilmselt esialgu probleeme ei teki, korraga nad väljakul just midagi head ei tõota ja Jennings tundub veidi liiga suur staar, et pingil liiga palju aega veeta, kuigi ise ta on väitnud, et pingilt alustamine pole probleem. Eks me jaanuaris-veebruaris ilmselt näe mis toimuma hakkab. Blake on muidugi enamvähem varu niikaua, nii 10-15 minta mängus, kui ta ikka on esimene varumees.

                                SG - Kentavious Caldwell-Pope, eelmine hooaeg oli tal täitsa korralik ja ma ei näe eriti põhjuseid, miks peaks alustama Meeks ja ma usun, et Meeks ka alustab pingilt, nagu eelmine hooaeg. Aga hea konkurents peaks siin kasuks tulema.

                                SF - Morris, ma eeldan, et ta alustab, võimalus lõpuks näidata, et ta pole palju halvem mängumees kui ta vend, muret võiks tekitada tema kehv kolmeste tabavus, kuna uustulnuk Johnson tundub väga lootustandev siis Morrise algukoht ei pruugi olla sugugi kindel ja ta peaks palju juurde panema võrreldes eelmiste hooaegadega.

                                PF - Ilyasova - Võiks Drummondi kõrvale sobida ja peaks oma liikuvusega ruumi tekitama korvialla.

                                C - Drummond - Monroe lahkus ja nüüd on tema kord särada, kuigi ka juba eelmine hooaeg oli ta tiimi liider, siis see aasta oodatakse talt palju, väga palju ja kui playoffist unistatakse, siis peab ta ikka väga võimas olema.

                                Parim mängija - Drummond, ainuke mees, kes on oma positsiooni top 10 liigas.

                                Suurim areneja - Jackson

                                Suurim küsimärk - Jackson, kuigi ma arvan, et ta teeb suure edasimineku, siis sellegipoolest on ootused suured ja pole kindel tema stabiilsuses, kardan, et võib tulla liiga palju mänge, kus ta vajub täielikult ära ja meeskonna mäng kannatab seetõttu väga palju.

                                Tiim on päris huvitav, aga playoffi veel asja pole, stabiilsusest jääb puudu, samuti on pink natuke nõrk, vähemalt kuni Jennings naaseb.


                                11. Nets - Jällegi väga raske on nende seisu ennustada, suve parim hetk oli kindlasti Williamsist lahti saamine ja ka Johnsonil on viimane aasta, ehk huvitavad aastad on fännidel ja meeskonnal tulekul.

                                Koosseis

                                PG - Jack - Tegu pole päris mängujuhiga, aga usutavasti saab ta hakkama. Eelmise aasta Williamsist ta vaevalt palju kehvem on. Pingilt midagi suurt oodata pigem ei tasu.

                                SG - Bogdanovic, tema esimene hooaeg nba. ei olnud väga edukas, aga heal päeval kui visked lähevad, on ta muidugi super. Ja võib eeldada, et see hooaeg tuleb parem.

                                SF - Johnson, peaaegu 25 miljonit dollarit on selle mehe palk, õnneks tal viimane hooaeg Netsis, usun, et mees proovib teha hea hooaja ja veel mõni enamvähem leping endale teenida. Kui ta korraliku hooaja teeb võib meeskond isegi playoffist mõelda.

                                PF - T.Young

                                C - B.Lopez, eelmise hooaja teine pool oli päris üllatav, täiesti uus mees, lauavõitlus ja kaitsemäng olid üle ootuse head ja oli näha, et ta oli tahtmist täis. Kui suudab samamoodi edasi panna, siis on tegu kindlasti top 5 tsentriga liigas. Loodetavasti püsib terve see hooaeg vahelduseks.

                                Pingil väga midagi pole, Bargnani peale vist väga loota ei tasu?

                                Parim mängija - Lopez

                                Suurim areneja ? Algviisikust kellegilt midgi uut oodata on vast palju tahta, aga ju mõni noorem vend pingilt üllatab.

                                Suurim küsimärk - Lopez, kas tervis peab ja suudab mängida nagu eelmise hooaja lõpus.


                                Mina Netsi playoffi võimalustesse ei usu, pink on nõrk ja algviisikus liiga palju küsimärke, kui hooaja algus väga kehvalt läheb, võivad eelmise aasta Knicksi järgi teha, aga pigem arvan, et püsitakse kuskil 11. koha kandis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X