320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    10. Charlotte Hornets - Eelmine hooaeg oli täielik ebaõnnestumine ja kindlasti loodetakse see hooaeg esineda paremini, Stephenson oli täielik pettumus. Batum on kindlasti paar levelit parem temast. Algviisikus on nüüd lausa kaks ülimalt head kaitsemängijat, ka üleeelmine aasta mängis meeskond ülihead kaitset, isegi koos Jeffersoniga, ehk jällegi üks tugev kaitsetiim on see aasta olemas.

    Koosseis

    PG - Walker, eelmine hooaeg oli tal päris kehva, visketabavus oli alla igasuguse arvestuse ja tiimi ebaõnnestumises oli ka tal kindlasti päris korralik roll. Lin võib heal päeval mänge ära teha, aga nagu viimased hooajad on näidanud, ei ole temas algviisiku materjali, aga kindlasti ta ka omad võimalused saab.

    SG - Batum? Ta peaks siiski enamus mänge sellel positsioonil mängima see hooaeg, meeskonnal oleks vaja hädasti tema kolmeseid, aga eelmine hooaeg oli ka tema kolmeste protsent kohutav, lausa karjääri halvim.

    SF - Michael Kidd-Gilchrist, väga hea eelmine hooaeg oli tal, me teame kui hea kaitsemees ta on, aga ründemängus oleks vaja juurde panna, kolmeseid ta nt visata ei oska üldse.

    PF - Siin positsioonil on päris segane olukord, ma loodan, et Kaminsky ikka alustab, sest nii Williams, Hansbrough ja Zeller pole keegi algviisiku materjal ja pigem siis võiks juba lootustandev uustulnuk alustada, vaevalt ta neist kellestki eriti kehvem saab olla. Keegi ilmselt lahkub ka siint seltskonnas, vahepeal tundus Zelleri lahkumine päris kindel, aga hetkel ei tea.

    C - Al Jefferson, eelmine hooaeg oli päris tagasihoidlik, aga vähemalt tema kaitsemäng on paranenud ja ma arvan, et suudab seekord korraliku hooaja teha. Hawes, kuigi eelmine hooaeg oli kehva, sai vähe mänguaega, siis tema on üks väheseid häid kolmeste viskajaid meeskonnas, ta peaks, või võiks vähemalt ka Jeffersoniga korraga väljakul olema, kuna tiimis just palju viskajaid pole.

    Parim mängija - Walker ja Jefferson

    Suurim areneja - Michael Kidd-Gilchrist, ma usun, et selle venna areng on järjekordselt märkimisväärne.

    Suurim küsimärk - Pink ja kolmesed.

    Ma arvan, et Charlotte on üks paremaid kaitsetiime idas, aga jah ründemäng ei ole piisavalt mitmekülgne ja kuigi pink on huvitav, nt Lin ja Hawes, siis ikkagi pean ma seda liiga nõrgaks. Kui Walker ja Jefferson mängivad nagu üleeelmine hooaeg, Batum suudab leida oma parimate päevade vormi ja teised suudavad ka veidi juurde panna, peaks see tiim olema kindel playoffi sats, aga pigem võib eeldada, et jäädakse napilt välja ja kõik ei suju kindlasti ideaalselt.



    9. Boston Celtics - Eelmise ennustuse üks suuremaid möödaminekuid, panin neid vist tagant top 3 koos Bucksiga. Loodetavasti seekord läheb paremini. Üks liiga paremaid või noh vähemalt pikemaid pinke. Samuti väga noor meeskond ja nagu eelmine hooaeg näitas, oskavad nad mängida küll. Kas tegu võib olla kõige parema tiimiga, kus pole ühtegi oma positsiooni top 15 mängijat? See top 15 on muidugi suhteline mõiste, aga.......

    Koosseis

    PG - Smart, esimene hooaeg oli paljulubav, aga nt mulle isiklikult meeldis Payton rohkem. Muidugi Thomas pingil on veidi huvitav, kas ta ei saagi kuskil alustada Aga pigem siis ma arvan, et ta peaks siiski pingilt sekkuma, kaitses on ta endiselt kohutav.

    SG - Bradley, Turner, Turner võib muidugi igat positsiooni peaaegu mängida. Aga Bradley peaks olema kindel alustaja ja üks tiimi liidritest.

    SF - Crowder, mängis väga hästi eelmise hooaja lõpus.

    PF ja C - Mõlemad positsioonid on väga ülerahvastatud. Ja ma küll pole kindel, kes alustama peaksid, Lee ja Johnson oleks huvitav kombo, üks on ründemängus hea, teine kaitses, aga noh Zeller oli ka ok eelmine hooaeg, ma eeldan, et Olynyk alustab pingilt. Muidugi Lee puhtalt nime pärast küll alustama ei peaks. Tundub, et Sullinger väga ei mahu plaanidesse enam, arvestades kui mitu meest tema positsioonile juurde toodi. On tal ka ju viimane aasta lepingut.

    Parim mängija - Ma arvan, et Thomas pingilt või Bradley.

    Suurim areneja - Smart

    Suurim küsimärk - Korvialune on hetkel väga segane, tegelikult ju ka tagameeste osa ja nagu eespoolmainitud, võiks vabalt panna kaks enamvähem võrdset viisikut välja, väga ühtlane tiim, ehk treeneril on palju võimalusi.

    Ma arvan, et see hooaeg jäädakse napilt playoffist välja, pole kindlat liidrit ja ida on tugevam ja ühtlasem kui eelmine aasta, ehk playoffi pääsemiseks peaks nad tegema kõvasti parema hooaja kui eelmine seda oli.

    Kommentaar


      8. Indiana Pacers - Meeskonnast lahkusid mitu hooaega põhitegijate seas olnud West ja Hibbert, mõlema viimane hooaeg oli ka üpriski pettumustvalmistav ja meeskond jäi playoffi kohtadest eemale. Enne kui George vigastada sai, oli ta kindlasti top 5 mängija maailmas, ise pidasin teda sellel hetkel lausa kahe suure järel kolmandaks. Tõsi Indiana oli sellel hetkel mu üks lemmikuid ja tema üks lemmik mängijaid, ehk siinkohal võin teda üle hinnata. Aga igastahes ma olen väga optimistlikult meelestatud ja loodan väga, et nii tema kui ka Durant tulevad tagasi võimsalt ja jätkavad vähemalt samal tasemel, mis enne.

      Koosseis

      PG - G.Hill, ka tema oli päris suure osa eelmisest hooajast vigastatud. Mulle ta meeldib, kõva võitleja ja hea kaitsja, arvestades kui hea tagameeste osas seis on, ei pea ta ka ennast surnuks mängima. Stuckey on perfektne pingipoiss, heal päeval võib mänge otsustada, algviisiku mehe jaoks on ta liiga kehv kaitses.

      SG - Ellis, siin pole eriti midagi öelda, oma positsiooni top 5 vend, pingil Miles, ehk tagameeste osas on seis super.

      SF - George, peaasi, et alguses üle ei pinguta, tahtmist on ta kindlasti väga täis. S.Hill ja Budinger on asised vhetusmehed ja suudavad puhkust anda küll, iseasi muidugi kes PF positsioonil mängib.

      PF - Myles Turner, drafti 11 valik ja päris suured ootused on. Mõnda head vabaagenti ei paista enam olevat, ehk miks ka mitte talle kohe tähtis roll anda, George saab ka ilmselt seda positsiooni palju mängida. Muidugi Allen mailma kõige kehvem vend ka pole ja vabalt võib ka tema alustada, aga arvan, et ta jääb pigem pingipoisiks.

      C - Hill, nujah korviall on seis natuke nõrgem kui varasematel hooaegadel.


      Parim mängija - George

      Suurim areneja - S.Hill, muidugi mänguaega jääb ilmselt vähemaks, aga sellegipoolest võiks ta paremaks minna.

      Suurim küsimärk - Põhimeeste tervis.

      No iseenesest võivad nad päris palju kära teha see hooaeg, playoffis võiks vabalt kõigile peale 1-2 tiimi konkurentsi pakkuda. Aga see on ikkagi pigem vaheaasta. Sellegipoolest selliste mängijatega peaks playoffi koha ära võtma ja ma arvn, et kevadel ollakse juba päris heas hoos. Kui pikad ka mängima saadakse, võiks ju isegi 4-6 koht võimalik olla, aga arvan, et alguses ollakse liiga ebastabiilsed ja lõpuks tuleb seega vaid 8 koht.




      7. Milwaukee Bucks - Eelmise hooaja üks suuremaid üllatajaid, ülimalt noor ja vinge tiim, põhimehed on aasta vanemaks saanud, lisaks on toodud ka juurde mitu kõva meest, lisaks, nagu Wenger ütleks, siis Parker on põhimõtteliselt uus täiendus. Kuigi Bucks pole varem meeldinud, siis see punt on igastahes väga vahva ja kaasaelamist väärt.

      PG - Michael Carter-Williams ja Vasquez saavad mõlemad kindlasti palju mänguaega ja see positsioon on super, muidugi tundub, et noorem mees pigem alustab ja Vasquez jääb endiselt super vahetusmeheks, just peamiselt Williamsi kaitsemängu pärast.

      SG - Middleton

      SF - Giannis

      PF - Parker, Alguses ilmselt ei pruugi veel täiesti mängukõlbulik olla, aga kiiret ei ole kuhugi, pink on piisavalt hea selleks.

      C - Monroe, Kuigi tegu on väga ühtlase tiimiga, on Monroe ilmselt üks meeskonna liidritest ja ma usun, et uus meeskond on talle hea.

      Ma tooks siinkohal pingi eraldi välja, Vazquez, Mayo/Bayless, Inglis/Copeland, Plumlee, Henson. Väga korralik pink.

      Parim mängija - Monroe või Parker.

      Suurim areneja - Terve meeskond.

      Suurim küsimärk - Liider, kes rasketel hetkedel tiimi veaks.

      Ma usun, et see meeskond suudab väga palju juurde panna, olgugi, et võrreldes eelmise hooajaga jääb koht tagasihoidlikumaks, aga noh üldine tase on kõvasti tõusnud ka. Ma väga loodan, et Monroe sulandub meeskonda. Aga puhtalt kaitsemängu ja tahte pealt tuleb juba see 7 koht ära, kõrgem koht tundub hetkel raske.

      Kommentaar


        6. Wizards - Pierce oli eelmine hooaeg väga tähtis lüli, eriti playoffis, tema asendamine on raske, pigem võimatu. Suve jooksul on ehk pinki täiendatud, aga ühtegi suurt nime meeskonnaga liitunud pole. Ehk suurt edasiminekut võrreldes eelmise hooajaga on rake loota.

        Koosseis

        PG - Wall, tegu on ühe parima tagmehega liigas ja kui millegi üle nuriseda siis just tema kolmesed, mida ta eriti ei viska ja kui siis halva protsendiga. Küll aga on ta super mängujuht ja koos Bealiga on nad super kombo. Pingil on Sessions, kes on igati korralik puhkuse andja

        SG - Beal, eelmine hooaeg ei olnud ehk just kõige säravam, oli Beal ka vigastatud mõnda aega, aga playoffis oli ta jub super vormis ja Wizardsi fännid võivad olla optimistlikud. Neal pingil on igati ok.

        SF - Porter? Mees mängis eelmine hooaeg 19,4 minutit keskmiselt, ehk siis nüüd tuleb ilmselt vedi suuremat rolli täita, Dudley ja Anderson ka, aga nende tase on nagu ta on.

        SF - Nene, natuke kehvaks on ta jäänud viimastel aastatel, pluss vigastused. Aga tiimis pole paremat meest hetkel, kes võiks tema asemel alustada. Humphries ja Gooden saavad ilmselt päris palju mänguaega see hooaeg.

        C - Gortat

        Parim mängija - Wall

        Suurim areneja - Beal, ma arvan, et tuleb stabiilne hooaeg ja mees suudab ka põhiturniiril kõrget taset näidata.

        Suurim küsimärk - Porter, kas mees on valmis algviisikus alustamiseks.

        Tagamehed on küll super, aga ülejäänud meeskond on keskpärane ja ma arvan, et see hooaeg tiim mingit arengut ei tee ja jäädakse pigem, vähemalt põhiturniiril, nõrgemaks kui eelmine hooaeg.




        5. Miami Heat - Paberil on see tiim top 3 idas, aga jah, vigastused, vigastused. Miami Heat on, sarnasel Bucksile ja Indianale, väga huvitav tiim hetkel ja ma arvan, et isegi mõne põhimehe väljalangemisel peaks nad olema playoffis. Soovitakse veel mõnest pingimehest lahti saada, nt fännide lemmikust Andersonist. Teine kauaaegne klubi töötaja Chalmers vist pigem jääb. Kuigi ka Birdman ei ole eriti huvilisi meelitanud.

        Koosseis

        PG - G Dragic, üks mu lemmik mängijaid, ehk jään tagasihoidlikuks ja ei hakka teda siis taevani ülistama. Chalmers võib ju pingil olla ja küll talle ka mänguaega jätkub.

        SG - Wade, fucking legend võiks veel ühe võimsa hooaja teha, kuna mees tervet põhiturniiri kindlasti kaasa ei tee siis Green peaks saama mängida küll, loodetavasti ka visked lähevad.

        SF - Deng

        PF - Bosh peaks olema jälle mängukõlbulik. McRoberts on korralik pingimees ka.

        C - Whiteside, Huuh üka põnevamaid mängumehi see hooaeg, minu ootused on igastahes kõrgel. Amare pingil, vahel äkki suudab veel midagi teha .

        Parim mängija - Wade

        Suurim areneja - Whiteside

        Suurim küsimärk - Põhimeeste tervis.

        Ma ei tea palju on liigas meeskondi, kus kõik algumehed võivad olla oma positsiooni top 10, aga Miami algviisik on võimas igaljuhul, kahjuks on vigastused mitut põhimeest seganud. Aga ka pink on huvitav ja tundub, et see hooaeg loodetakse midagi korda saata. Kuigi jah see tiim on tugev ja võivad ka kõrgesse mängu sekkuda, siis üritan jääda reaalsusesse ja arvan, et 5 koht põhiturniiril jääb laeks. Liiga palju küsimärke on veel õhus.

        Kommentaar


          4. Toronto Raptors - Eelmine aasta saadi neljas koht ja playoffis põruti. Kas Atlantas elu hooaja teinud Carroll suudab meeskonna järgmisele tasemele viia? Kui vähemalt algviisikut vaadata, võiks Toronto korralik kaitsetiim olla.

          PG - Lowry, eelmise hooaja esimene pool oli tal super, aga vajus lõpus ära, eriti ebaõnnestus ta playoffis ja tuleb loota, et suudab seekord ka hooaja lõpus olla valmis. Joseph on kindlasti päris huvitav mängumees ja võiks pingilt päris hästi sekkuda.

          SG - DeRozan, Meeskonna superstaar, Ross on korralik pingimees, kuigi kahjuks on mehe areng pidurdunud ja võibolla oleks keskkonnavaheus hea.

          SF - Carroll

          PF - Patterson ja Scola on korralik kombo ja kuigi kaitses on nad pigem kehvemapoolsed, suudavad nad vast rünnakul oma ära teha. Aga kindlasti saab see positsioon olema tiimi nõrgim lüli.

          C - Valanciunas, eelmine hooaeg oli pigem pettumustvalmistav ja oodatud läbimurret pole tulnud, kas see hooaeg me seda näeme, näitab juba aeg. Biyombo on korralik kuju pingil.

          Meeskonna staar - DeRozan

          Suurim areneja - Loodetavasti Valanciunas

          Suurim küsimärk - Korvialune, eriti Patterson ja Scola.

          No Toronto on talendikas tiim ja võiks olla jälle suure mängu lähedal, aga veidi jäädakse ida tippudest maha, küll aga tundub tiim veidikene tugevam kui eelmine hooaeg ja seega ma neid madalamale langemas ei näe. Küll aga ei tahaks uskuda, et Carroll nii võimsalt tiimi sulandub kui ta seda Alantas suutis ehk midagi jääb kahjuks puudu ja Bullsile ja Cavsile vastu ei saada.




          3. Atlanta Hawks - Eelmise hooaja suurim üllataja kaotas hooaja eel oma ühe parimatest mängijatest, korralikku asendust pole toodud, küll tuli pingile Spursis kaua mänginud Splitter. See hooaeg on väga raske uskuda, et nad võiks korrata eelmise hooaja imet põhiturniiril, küll aga on tegu endiselt väga huvitava tiimiga ja neid peab kartma.

          PG - Teague, Schroder

          SG - Korver

          SF - Pole aimugi, kes siin algus mängib, Sefolosa? Bazemore? või Korver ja Hardaway Jr mängib viskavat tagameest?

          PF - Millsap

          C - Horford, Splitter. Horford on top 5 tsenter kindlasti, Splitter peaks tähendama, Millsap ja Horford ennast põhiturniiril ära tapma ei pea.

          Parim mängija - Horford

          Suurim areneja - Schroder

          Suurim küsimärk - Kuidas täita Carrollist jääv tühimik.

          Meeskonnas on kolm oma positsiooni top 10 meest ja ka pink on korralik, siiski mulle tundub, et esimesed kaks on hetkel liiga tugevad ja Atlanta hooaeg tuleb seekord veidi tagasihoidlikum, kuid kindlsti pigem positiivne ja kolmas koht tundub igati loogiline neile.




          1-2. Cavaliers tundub see hooaeg paberil pidurdamatu ja pigem võetakse see põhiturniiri võit ära, aga ma arvan, et Bulls on võimeline tegema tegusid ja playoffiks saadakse võimas hoog ülesse. Bullsi kohta ei olegi midagi öelda, siin foorumis on fänne küllaga, kes võivad põhjendada ja analüüsida, kas Bulls peaks olema nõrgem kui Cavs või tugevam kui Atlanta. Alustuseks muidugi uus treener, kes võiks ju seekord Bullsile uue hingamise ja lootuse tuua.

          Aga võrdleks siiski tiime, treenerite võrdlus korvpallis pole minu tugevaim trump ja jätan siinkohal otsustamise teistele.

          PG - Irving vrs Rose. Ma arvan, et olukord on päris võrdne, Rose oli playoffis juba päris terav ja loodetavasti siis seekord suudab ENAMVÄHEM vigastustevaba hooaja teha, loodan väga, et ma midagi ära ei sõnunud. Kui ta suudab oma viskeid paremini valida ja tabada siis on ta tipu lähedal nagu ka Irving. Pingil on aga Cavaliersi seis hullult parem. Ehk kokkuvõttes tuleb kindel punkt anda Clevelandile.

          SG - Shumpert/Smith vrs Butler, siinkohal pole küsimustki ja ka Snell võiks veidi rohkem tegusid teha see hooaeg, kui muidugi mänguminuteid jagub.

          SF - Lebron on tiimi superstaar ja Bullsil on sellel positsioonil nõrgim lüli, ehk jaa.

          PF Gasol on parem kui Love, aga siinkohal on küsimus, kas Gasol ja Noah jätkavad siis koos väljakul ja kas Thompson ikka jääb kindlalt.

          C - Mozgov vrs eelmise aasta Noah? Ka siin on pink Cavsil parem.

          Kokkuvõttes on Cavsil parem tiim ja väga hea pink, ehk see aasta peaks nad olema veelgi suuremad favoriidid tiitlile kui eelmine aasta ja jääb vaid loota, et lääs suudab jälle midagi vastu panna ja tiitli ära võtta. Või ma eksin ja Bulls on võimeline konkurentsi pakkuma, Rose on terve, uus treener on super, Butler tõuseb superstaaride kannule ja Gasol ja Noah ei mängi liiga palju koos. Pingile oleks siiski midagi veel vaja. Aga loota ju võib?

          Kommentaar


            Kui ida puhul on lootust, et mõni ennustus läheb täppi, siis läänega on asjalood vähe keerulisemad.

            1. Warriors - Ma arvan, et tiim jätkab sarnaselt eelmisele hooajale võimsalt ja põhiturniiril ollakse konkurentidest stabiilsemad, küll aga ei usu ma, et suudetakse tiitlit kaitsta playoffis. Põhimõtteliselt on tiim sama, kauaaegne staar Lee lahkus, aga tema enam eelmine aasta suurt rolli ei mänginud. Bogutile on toodud puhkust andma Thompson, ehk ka korviall on rohkem vangerdamisruumi.

            2. San Antonio - Tahaks neid juba esimeseks panna, aga nii mõnigi mäng antakse põhimeestele puhkust ja võetakse asja rahulikumalt, sellegipoolest see tiim on haigelt võimas ja pink on ju ka äärmiselt hirmuäratav, ehk ma arvan, et julmas konkurentsis võetakse teine koht ära ja playoffis võetakse veel üks tiitel. Eriti meeldib mulle korvialune seis, nii Duncan kui ka Aldridge ei pea ennast põhiturniiril ära tapma ja saavad ehk rohkem puhkust kui teiste konkurentide põhimehed.

            3. Rockets - Harden on jälle pidurdamatu, Lawson peaks andma rünnakule juurde, aga muret valmistab pink, eriti see mis toimub korviall, sest tagameeste osas on seis ideaalne. Ilmselt veel midagi tuuakse juurde.

            4. Oklahoma - Kas ma olen loll? jah Oklahoma võiks ka võita, aga ma arvan, et see hooaeg Duranti ja Westbrooki mänguminutid on oluliselt väiksemad kui nt üleelmine hooaeg ja pigem võiks siis alles playoffis näha õiget Oklahomat.

            5. Clippers - Jällegi esiviisik tundub nii kuradi võrdne ja Clippersi koosseis on selgelt tugevam kui eelmine hooaeg, aga ilmselt on tegu kõige vihatuma meeskonnaga liigas ja ma usun, et nii mõnigi võõrsilmäng võib mõnel mehel veidi värisema võtta, kuigi jah see on ju USA, ehk vaevalt seal midagi liiga hullu toimuma hakkab.

            6. Memphis - Ma arvan, et see hooaeg põhiturniiril jäädakse natuke esiviisikust maha, aga ei näe neid allapoole langemas. Jällegi võib tõdeda, et kõik lääne tipud on läinud tugevamaks ja see hooaeg tõotab tulla ääretult vahva.

            7. Pelicans - Seekord saadakse kindlalt playoffi.

            8. Dallas - Ma arvan, et playoffi saadakse isegi selle koosseisuga. Ma ilmselgelt võin olla liiga optimistlik, aga ega tiim ei tundu mulle küll palju nõrgem kui eelmine hooaeg.

            9. Suns - No see Morriste saaga on huvitav ja eks paistab mis veel saab teise vennaga, aga igastahes ma arvan, et sarnaselt eelmistele hooaegadele pigem ületatakse ennast, aga playoffist jäädakse ikkagi napil välja.

            10. Jazz - Kas see tiim suudab veel juurde panna? Ma ise arvan, et kuigi kaitses on tegu ülimalt võimsa tiimiga, siis selle koosseisuga on veidi raske playoffi jõuda.

            11. Kings - Huvitav projekt on see aasta käsil, ise siiski ei pea nende playoffi pääsu väga reaalseks, tundub liiga probleemne tiim ja meeskonnas on palju niiöelda ebastabiisleid mängijaid, ometigi on klassi piisavalt, et esikümne piiripeal olla.

            12. Lakers - Päris huvitav tiim, isegi kui Kobe ei mängi või on kehvapoolne, siis see tiim võiks unistada isegi playoffist, aga esialgu võiks nad jääda veidi tahapoole veel.

            13. Minnesota - Noh noored võiks ju juba lammutada. Jazzi veel ei tehta, aga seis on juba oluliselt parem kui eelmine hooaeg.

            14. Denver - Tangivad? No võrreldes Portlandiga tundub see meeskond ikka tugevam ja kui Mudiay välja jätta siis on kõik algu mehed tõestanud ennast korralike mängijatena. Mõni fänn võib isegi playoffist unistada. Ma olen siiski pessimistlik ja arvan, et nii mõngi mees võib veel lahkuda ja see hooaeg saab olema jälle väga raske.

            15. Portland - Lillardi tuju just väga hea ei saa olla, paari kuuga on saanud top 8 tiimist üks nõrgemaid liigas. Noh vähemalt tema statistilised näitajad võivad päris head tulla. Kui meeskonda vaadata, siis tegu pole ju nii kehva tiimiga, aga just lääne kõrge tase on põhjuseks, miks see tiim viimaseks jääb.

            Kommentaar


              Tea kas sobibki siia soolo vahele?/lõppu? postitust teha aga... Jeesus Kristaps! - küll see lätlane on ikka pikk! Ning lihastki on suvega kasvatatud hoolega. Knicksi fännina jääb üle ainult ohata, et krt peab ta just lätlane olema...

              Kommentaar


                oijah see Rose

                ''Bulls say Derrick Rose was struck in the face by an elbow during today’s practice & sustained a left orbital fracture. He will have surgery''
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  So? Mängib natuke aega maskiga siis. Rändom tööõnnetus, aga suures plaanis pisiasi ju..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                    So?
                    lihtsalt, et hooaeg pole alanudki ja juba kimbutab teda mingine vigastus. See lükkab omakorda edasi tema valmistumise hooajaks ning lisaks suures tõnäosusega peab hooaja alguses mõned mängud vahele jätma.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Hooajani ju kuu aega? Ma ei tahaks uskuda, et mingi näovigastuse pärast mänge vahele peaks jätma. Peaasi, et põlved terved, muu on huinamuina.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                        Hooajani ju kuu aega? Ma ei tahaks uskuda, et mingi näovigastuse pärast mänge vahele peaks jätma. Peaasi, et põlved terved, muu on huinamuina.
                        Noh, düüd võib vägistamise pärast kinni ka minna. Et see päris huinamuina vist pole

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Noh, düüd võib vägistamise pärast kinni ka minna. Et see päris huinamuina vist pole
                          Jea right Ise ka usud seda?

                          Kommentaar


                            Rose... shmose... Ei olekski õige hooaja algus, kui Rose midagi valesti ei ütleks või vigastada ei saaks. Hooaeg on alanud. Vigastus on suht tühine, Oladipo jättis sama asjaga 9 mängu vahele, Conley puhkas nädalakese ja oli Warriorsi vastu taas rivis - Conley on kõvemat masti mees ka muidugi. Esimese mänguni on 31 päeva - ei näe probleemi.

                            Suurem probleem on Dunleavy. Algselt räägiti 8-10 nädalat, kuid ise mees ei olnud sugugu positiivne oma naasmise suhtes selle aastanumbri sees.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              Rose... shmose... Ei olekski õige hooaja algus, kui Rose midagi valesti ei ütleks

                              Kommentaar


                                Uus hooaeg algas vms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X