320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See oli justkui suunatud ka nendele juutuubi komenteerijatele, kes arvasid, et PJ võiks pensionile minna ja et Ty peaks mängima 48 minutit. Mina olen muidugi poisiga samal nõul, ka pealtpanekuvõistluse küsimustes... ja loomulikult olid blokeering ja dunk lahedad... ja loomulikult mulle meeldiks Yahoos selle poisi omanikuna, kui ta viskaks 48 minuti jooksul 15 punkti, võtaks 15 lauda, teeks 7 steali, paneks 8 blokki... annaks andeks ka 10 pallikaotust. Aga kas see saaks ikka toimuma ja kui suur oleks kasu Chicago meeskonnale? Las TT ikka õpib veel pisut oma limiteeritud minutitega pingilt vanameistri(te)lt...

    Kommentaar


      Algselt postitas skint Vaata postitust
      See oli justkui suunatud ka nendele juutuubi komenteerijatele, kes arvasid, et PJ võiks pensionile minna ja et Ty peaks mängima 48 minutit. Mina olen muidugi poisiga samal nõul, ka pealtpanekuvõistluse küsimustes... ja loomulikult olid blokeering ja dunk lahedad... ja loomulikult mulle meeldiks Yahoos selle poisi omanikuna, kui ta viskaks 48 minuti jooksul 15 punkti, võtaks 15 lauda, teeks 7 steali, paneks 8 blokki... annaks andeks ka 10 pallikaotust. Aga kas see saaks ikka toimuma ja kui suur oleks kasu Chicago meeskonnale? Las TT ikka õpib veel pisut oma limiteeritud minutitega pingilt vanameistri(te)lt...
      Jumal küll mida teeb PJ väljakul vajalikku? Kord või kaks kuus suudab ta enam vähem olla tasemel ja siis on uimps nagu Jarmo Ahjupera Flora jalkatiimis. Mees jääb selgelt aeglaseks atleetlikumatele PF-de vastu. Ja see mida Bulls teda saades lootis ehk siis post defence-t ja mõned punktid pukist on vajaka jäänd. Tõesti Tyrus lahmib vigu teha ja nagu Rookie ikka teeb lolle pallikaotusi, kuid PJ pole küll mees kellelt enam õppida.

      Paxson magas õige hetke maha. Oleks pidanud suvel värbama odava puki Ely ja asjalood poleks midaig nii hullud. Samas oleks piisanud ka Bullsile Othella jätkamisest meeskonnas, kes tõi oma 3-4 korvi ikka ära kui mängu pandi.
      Last edited by PraS; 04.03.07, 03:29.

      Kommentaar


        Linas Kleiza teeb imelisi asju hetkel LAL-i vastu
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Oskab keegi seletada, miks ma nba.com'ist enam videoid ei näe? Video on ready-> klikin play-> transitioning-> jälle ready
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Oskab keegi seletada, miks ma nba.com'ist enam videoid ei näe? Video on ready-> klikin play-> transitioning-> jälle ready
            sama probleem oli minulgi eile, kuid kui õhtul 11 ajal vaatasin siis jooksis pilt kenasti. Ehk on server neil puhta putsis.

            Kommentaar


              Viimasel ajal jampsib see jah neil pidevalt. Proovi mingi suvalise aja pärast uuesti, mina olen teisel-kolmandal katsel tavaliselt ilusti pildi ette saanud.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                olles vaadanud pikka aega NCAA korvpalli, siis võin öelda, et järgmine NBA superstaar on Greg Oden
                Ohio State praegune freshman, kes võib juba see aasta tulla NBA-sse
                7.0 pikk, ning 19 aastane
                täielik fenomen
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  olles vaadanud pikka aega NCAA korvpalli, siis võin öelda, et järgmine NBA superstaar on Greg Oden
                  Ohio State praegune freshman, kes võib juba see aasta tulla NBA-sse
                  7.0 pikk, ning 19 aastane
                  täielik fenomen
                  Tema talenti märgati juba eelmisel aastal kui ta rassis keskooli satsis ja kui poleks sellised reeglid NBAs nagu nad praegu on siis oleks Greg juba mõne klubi hingekirjas. Draft 2007 võib väga võimas tulla nn suurte meeste osas.

                  Kommentaar


                    minu meelest kahvatub Oden teise fenomeni Kevin Duranti ees. muidugi võib arvata et NBA tiimid tahavad endale suuri kahmata aga arvan et meeskond kes saab endale Duranti see on omadega mäel... täielik all-round mees juba praegu. öeldakse et nowitzki-mccrady hübriid. oleks mina NBA võistkonna GM võtaks silma pilgutamata Duranti.

                    Kommentaar


                      kahju texasest, et välja kukkus
                      juhtusin seda mängu nägema, ning durant lasi 30 sanga
                      kuid odeni mäng meeldib mulle rohkem, vabavisked vasakuga, blokid, pealpanekud jne
                      juba sümpaatne mängija
                      raha paneksin florida või tennessee peale
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Durant on jah nagu ämblik, kuid soovida jätab ehk kaitsemäng veel, seda annab kindlasti parandada, samas on mehel looduse poolt antud pikad käed, nii et vaheltlõikeid tuleb juba poolmuidu , aga Oden on juba jah nii küps, et vaata et ära ei kõrvetata. Aga PraSil on õigus, tõotab tulla vägagi sügav draft ja eelkõige suurte meeste osas.
                        Rääkides NCAA-st, siis minu panused lähevad North Carolina peale. Florida tundub ka kõva.

                        Kommentaar




                          Selline tore sait, täna 7 mängu otse, delay ehk 30 sekundit, kvaliteet väga ok.
                          Eile sai vaadatud, töötas laitmatult.
                          "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                          Kommentaar


                            Vaadake millega scooter development leagues hakkama sai !11 Isegi NBA front pagel on vägitegu ära mainitud. Kahju , et ta kalevisse ei "sobinud" :P

                            Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                            When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                            Koss on lahe

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K1ly Vaata postitust
                              Vaadake millega scooter development leagues hakkama sai !11 Isegi NBA front pagel on vägitegu ära mainitud. Kahju , et ta kalevisse ei "sobinud" :P

                              http://www.nba.com/dleague/games/200...COL/recap.html
                              Ta ju sobis Kalevisse, tüüp tahtis lihtsalt rohkem pappi, kui Cramol anda oli.

                              Kommentaar


                                No aga vaadake statistikat.Kalev otsis ju viskajat meest.Kui mees toob pooled punnid vabavisetest ja kolmeseid tabab 0, siis ei ole ta ikkagi selle positsiooni mängija, mida Kalev otsis.Kui ma ei eksi, siis reeglid peaksid kah erinevad olema kahe liiga vahel.
                                Aga ikkagi kõva sõna see üks mäng.


                                PLAYER .......MIN...FGM-A.3GM-A.FTM-A.OFF.DEF.TOT.AST.PF.ST.TO.BS.PTS
                                S McFadgon 43:57 13-20....0-2....22-23...0.....1....1.....3....1...1...1...0...48

                                Kommentaar

                                Working...
                                X