320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 EM-valikturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

    Algselt postitas ROOTSI KUNN


    Algselt postitas peremees


    Tulemus peegeldab mängupilti.
    Kusjuure ei peegelda. Üritasime ikkagi rünnata ja mingit ümbkaitset küll ei olnud siis oleks seis hoopis ilusam olnud. Üldjoontes, kohati meeldis mulle isegi väga aga hollandi vastu on meil sellise taktikaga veel vara mängida. . Ja ei olnud sel soomepoisil ka midagi häda ,hoopis tema asendaja nr.13 oli sisse tulles väga ehmunud ja eksis palju ,pärast rahunes pisut.
    Lepmets -oli minu meelest kõige nõrgem lüli ,ausalt.
    Ja ärge öelge ,et ei ole võimalik. On küll Islandi U-19 võitis Bulgariat 3-2 !!!!!
    Ei peegelda?....peaaegu iga rünnak said Hollandlased ohtlikult löögile, vedas et rohkem ei saanud. Tore,et üritasid, viis pluss, ainult et midagi välja ei tulnud.
    Ok, esimene mäng, närv oli sees, vaatab kuidas teiste vastu läheb.

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

      iisrael -valgevene 0-0

      Homme tuleb juudid ahju ajada kindlasti ja siis vaatab edasi
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

        Kas mõni spets ,kes Valgevene ja Israeli mängu nägi ,oskab meie võimalusi nende vastu hinnata?

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

          Algselt postitas Mr.Maximus


          Kas mõni spets ,kes Valgevene ja Israeli mängu nägi ,oskab meie võimalusi nende vastu hinnata?

          Ei näinud. Ma nägin üks päev Iisraelaste trenni. Tehniliselt on nad head, aga meeskondlikult, seda ei oska öelda.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

            Mis kell juutidega mäng on?

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

              Algselt postitas $$$
              Mis kell juutidega mäng on?
              Seitsmest pühapäeval.

              Kuradi kahju, et tervis reedel tulla ei lubanud. Pühapäeval kah vist mitte. Aga kõigele vaatamata olen teisipäeval ja kolmapäeval kohal.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                Jassir isiklikult saatis meile tervituse ja palus juutidele säru teha.
                Mina olen täna kohal seal otsas ,meie Gaza sektoris.:P
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                  Lund võiks veel tulla,itsked saaks krambid
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                    no pagan küll, esimesed 15 minutit ja juba 3:0

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                      ... I poolaeg lõppesgi 0:3 ... kuna mingit mänguilu meie poisid ei pakkunud ja ma olin ka riietumisel arvetsanud oluliselt valesti õues olevat temperatuuri ning ei tahtnud enne teisipäevast reisu halbu negatiivseid emotsioone kogeda siis olin sunnitud statkalt lahkuma...
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                        Tore, kui värava ka keegi kirja saaks. Oleks vähemalt tehtud mees..

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                          EESTI - IISRAEL 0:4.ükski pole vist tehtud mees.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                            3 kiiret väravat löödi alguses ära. Siis eesti kogus end veidi....Girišinil oli 2 poolajal ülu hea võimalus. Iisraelased olid paremad,nr 10 neil polnud just lihtne mees.

                            Hollandlaste nr.6 pidi mingi suure tulevikuga imelaps olema.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                              Ütleme nii, et vastaste eesliin oli väga kiire ja väga tehniline, s.t. mängisid vasturünnakutel individuaalselt kaitse üle, ning tekitasid niiviisi palju võimalusi, muidugi eelnes sellele eestlaste rumal pallikaotus. Korra käis pall ka päris ootamatult vastaste latis. 2. poolajal pärast vastaste neljandat väravat suudeti ka ise palju võimalusi luua, üks parem kui teine, kuid teenitud väravat ära lüüa ei suudetud.

                              Kui läheduses istunud prantsuse vanapaar leidis isegi staadioni üles, ning elasid üsna emotsionaalselt eestlastele kaasa, siis omad seda ei suuda, ning needki kes kohapeale jõuavad, leiavad vaid sõnu omade kritiseerimiseks ning nende üle naermiseks. Väga intelligentne rahvas ühesõnaga. Aitäh.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'U-19 EM-valikturniir\'

                                2 esimest väravat ei näinud niiet nende kohta ei tea midagi... Kolmas tuli aga väga heast vastase triblingust ja oli päris ilus. Neljas värav oli kerge Lepmetsa pirukas.
                                Mäng ise oli parem kui Hollandiga, aga krt vastased oli üllatavalt tehnilised! Tänu sellele oli nil ka päris palju võimalusi. Abiks olid muidugi ka meie omade rohked sööduvead Seisul 0:3 mäng rahunes ja siis hakkasid ka meil omad võimalused tekkima... Omi võimalusi ära muidugi ei kasutatud Aga küllap järgmises mängus mingi 0:4 kaotusseisus olles ka oma värav ära lüüakse
                                ja veel... külm oli
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X