320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

...See kuulus Viljandi kunstmuruväljak...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'...See kuulus Viljandi kunstmuruväljak...\'

    Algselt postitas helvety


    Oli võimalus eelmine hooaeg seal palli taga ajada. Midagi head öelda ei ole. Kõrval on olemas muruväljak kui ma ei eksi. Miks seal mänge ei mängita?
    Muruväljaku puhul on vist EJL kehtestanud piirangud,kui palju võistkondi seda koduväljakuna kasutada tohib!Üle kolme vist ei lubata(Viljandil see arv täis)ja paraku tuleb madalamatel liigadel leppida nn \"betoonmuruga\",aga lootust on,et sügisringiks asi paraneb...

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'...See kuulus Viljandi kunstmuruväljak...\'

      Loodame ikka, et kõik laheneb ilusasti ning juba sügisel saame näha järve ääres uut ning ilusat kunstmuruga väljakut

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'...See kuulus Viljandi kunstmuruväljak...\'

        nii nüüd on jälle midagi uut mul rääkida tänase põhjal mis ma kuulsin
        nimelt asi hetkel seisab selle taga, et kuni see volikokku läheks ning sealt siis vict tuleks siis rahaeraldus, kate olevat juba tellitud (samasugune nagu Pärnu ÜG kunstmuru)

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'...See kuulus Viljandi kunstmuruväljak...\'

          See väljak on ju eriti jube. Kukkuda seal ikka päris valus Sellisel väljakul ei taha libistadagi rääkimata ma ei tea millest veel. Kahjuks leidub eestis veel taolisi kunstmurusid. Oleks aeg need kõik korda teha.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'...See kuulus Viljandi kunstmuruväljak...\'

            Oleks uut vaja kindlasti.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'...See kuulus Viljandi kunstmuruväljak...\'

              Algselt postitas siim089


              nii nüüd on jälle midagi uut mul rääkida tänase põhjal mis ma kuulsin
              nimelt asi hetkel seisab selle taga, et kuni see volikokku läheks ning sealt siis vict tuleks siis rahaeraldus, kate olevat juba tellitud (samasugune nagu Pärnu ÜG kunstmuru)
              Pärnu (kunst)murul olin ise pühapäeval. super pehme. aga looduslik muru on ikka etem

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'...See kuulus Viljandi kunstmuruväljak...\'

                varem hooldati seda küll kuid vaatage ta asukohta selle pärasd just ei tohiks seda maha lammudata vaid lihtsald korrta teha

                Kommentaar

                Working...
                X