320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga parimad ründajad?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

    Algselt postitas jonman25


    Ja kuhu jääb Jon Dahl Tomasson...kindlasti oleks tal 4 väravast saksa liigas rohkem kui ta poleks pidanud 3 mängu vahele jätma...siiski arvan et ta on kindlasti saksa liiga üks parimaid ründajaid
    väga õige tähelepanek, see mees võib hooaja jooksul tõusta isegi suurimaks väravakütiks ma arvan.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

      Laskem arvudel kõnelda.

      1 Klose Werder Bremen 12
      2 Halil Altintop 1. FC Kaiserslautern 10
      3 Smolarek Borussia Dortmund 9
      4 Klasnic Werder Bremen 8
      5 Makaay Bayern München 7
      6 Brdaric Hannover 96 6
      Klimowicz VfL Wolfsburg 6
      Marcelinho Hertha BSC 6
      van der Vaart Hamburger SV 6
      10 Ballack Bayern München 5
      Berbatov Bayer Leverkusen 5
      Kießling 1. FC Nürnberg 5
      Larsen FC Schalke 04 5
      Neuville Borussia M\'gladbach 5
      15 A. Meier Eintracht Frankfurt 4
      A. Streit 1. FC Köln 4
      Barbarez Hamburger SV 4
      Borowski Werder Bremen 4
      Kuranyi FC Schalke 04 4
      Pantelic Hertha BSC 4
      Ricken Borussia Dortmund 4
      Tomasson VfB Stuttgart 4
      Voronin Bayer Leverkusen 4
      Zuma Arminia Bielefeld 4

      Saksa noortest tasub hetkel Stefan Kiesslingut hinnata - 5 väravat Nürnbergi eest on väärt number. Poldi on oma karjääri sügavaimas alavormis, ka Hanke pole ikka päris see (3 tabanust BLis, eile suutis U21 EMi-kvali kohtumises neli meetrit tühjast väravast nahkkera latti suunata).
      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

        Kui arvestada ka euromänge, siis on Bundesliiga parim väravalööja(ma ei kasuta sõna ründaja) raudselt see hooaeg Rafael Van Der Vaart. Ma olen näinud igasuguste meeste esituses igasugu asju, aga julgelt võin ütleda, et ükski vend selles listis ei saa lähedale ka hollandlasele. Potentsiaali on - eelmise hooaja Makaay, samuti Werderi K&K, vormis Poldi - kuid siiani on konkreetset asja teinud ainult üks mees. Ja seda hoolimata nagu taanlaselgi, kolmemängulisest keelust Bundesliigas.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

          Ma ei ole kindel, aga minu meelest pole meie teemas ära mainitud mr Zumat. Juba Taani liigas oli mees ülivõimas ja ka Bundesliiga tase pole talle probleem. Bielefieldi selgelt parim mees ja peale eilset usun, et Bayern mõtleb tõsiselt tema ostmisele. Igal juhul usun, et suurliiga tipklubi on tema lähiaastate sihtmärk.

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

            Algselt postitas Aramis


            Ma ei ole kindel, aga minu meelest pole meie teemas ära mainitud mr Zumat. Juba Taani liigas oli mees ülivõimas ja ka Bundesliiga tase pole talle probleem. Bielefieldi selgelt parim mees ja peale eilset usun, et Bayern mõtleb tõsiselt tema ostmisele. Igal juhul usun, et suurliiga tipklubi on tema lähiaastate sihtmärk.
            Teadsin küll meest juba Taani aastatelt aga Saksamaal ta nagu ei ole seda õiget minekut vist veel leidnud, igatahes minule pole nagu silma jäänud aga ma võin ka eksida.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

              Algselt postitas Hmf


              Algselt postitas Aramis


              Ma ei ole kindel, aga minu meelest pole meie teemas ära mainitud mr Zumat. Juba Taani liigas oli mees ülivõimas ja ka Bundesliiga tase pole talle probleem. Bielefieldi selgelt parim mees ja peale eilset usun, et Bayern mõtleb tõsiselt tema ostmisele. Igal juhul usun, et suurliiga tipklubi on tema lähiaastate sihtmärk.
              Teadsin küll meest juba Taani aastatelt aga Saksamaal ta nagu ei ole seda õiget minekut vist veel leidnud, igatahes minule pole nagu silma jäänud aga ma võin ka eksida.
              Mul on päris mitmes voorus silma jäänd. Vöga kõva vend on ja ma pakun, et vähemalt 3-4 korda selle hooaja vooru All Star lineupis.

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

                Hetkel kindlasti Klose.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

                  Stuttgart vs Hannover esimene poolaeg läbi ja Stuttgart juhib 1:0 Tomassoni väravast...jään siiski oma arvamuse juurde, et just tema on parim
                  Pärnu JK Poseidon

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

                    parim on vast Kuranyi ja Klose , suurima potensiaaliga on vast tuleviku täht Podolski ega Hankel ka midagi viga pole
                    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'



                      Aga eks neid häid ründajaid ole palju: Sand, Pizarro, Kurany ja muidugi Werderi ründepaar Klose - Klasnic.
                      Ebbe Sand oli kunagi parim aga nyyd on vast tema parimad ajad möödas, kahjuks
                      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

                        Ebbe Sand oli kunagi parim aga nyyd on vast tema parimad ajad möödas, kahjuks
                        vanust ka mehel päris palju ju :P

                        Kommentaar


                          #72
                          Podolski, Ailton, Klose ja Makaay oleks minu valik.
                          {9}

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

                            Algselt postitas tzempion


                            Podolski, Ailton, Klose ja Makaay oleks minu valik.
                            kardan et Ailtoni ja Makaay vüib siit nimekirjast julgelt maha kriipsutada, Tgelt Makaay vahest suudaks veel midagi korda saata aga no Ailton too ju omadega täitsa p***** vend.

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründajad?\'

                              berbatov arsenali/spursi uuel hooajal tugevat jutud käivad nagu ütles ka leverkuseni direktor et ta lahkub prem suure tõenäosusega

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Bundesliga parimad ründa

                                Berpatov vast ikka totenhami Mees ütles manu tehingust muidu ära ........

                                Kommentaar

                                Working...
                                X