320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mobiiltelefoonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 10 Lopez Saldana
    kõige meestekam telefoniheli. mul mingi vanka (eelmine telefoniomanik) on sellise umbes kuulmise järgi kokku kirjutanud. tase.
    Sellega meenub kohe Football Factory, väga viis lugu on.

    Kommentaar


      Qtek 9100 koos Windows Mobile 6.0'ga
      Saab maile lugeda, webis surfata ja veel igast pulli teha
      tahaksin selle maha müüa, välimus on päevinäinud aga muidu töötab väga hästi.

      kellel huvi, kirjutage

      ja kui keegi saab hea hinnaga Tytn II pakkuda, siis võite ka kirjutada

      Kommentaar


        über samsung kadus ära
        kui lumi ära sulab, äkki leiab isegi üles
        kahju
        5210 on nüüd. lollikindel
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          leidsin ka lume seest Nokia. Juba tagastatud omanikule

          Kommentaar


            Tahaks oma 2730le flash playerit.saab seda kuidagi netist otse telefoni ka tõmmata või peab pc'd kasutama?
            ½121½

            Kommentaar


              Algselt postitas Hughes Vaata postitust
              Tahaks oma 2730le flash playerit.saab seda kuidagi netist otse telefoni ka tõmmata või peab pc'd kasutama?
              Kust seda flash playerit üldse saab, mõtlesin ka oma 5730-le.

              Kommentaar


                Loodetavasti leidsin sobiliku teema, nimelt oleks natukene abi vaja uurimuse koostamisel. 7 lihtsat küsimust ja sinu päeva karma on plussis.

                Uuring Mobiilide ostuharjumused

                Connect.ee on Eesti juhtiv küsitluste portaal. Siin saate kiiresti ja lihtsalt just Teile vajaliku küsitluse luua. Registreeruge kohe!


                Tänud!
                Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                Kommentaar


                  vastasin ära

                  Kommentaar


                    Tänud, hetkel 20 vastanut juba olemas. Saaks 50 kokku, siis oleks juba täitsa hästi. Seega, kes veel vastanud pole, siis ootan ka teie vastuseid
                    Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                    Kommentaar


                      Telefonid

                      Ma küsin siis , et mis telefoni te praegu omate , ja mida kasutand olete . Ise oman praegu Samsung S5620 Montet , olnud on telefonid SonyEricsson W302 & W200i , ning Motorola C115 oli mu esimene telefon

                      Kommentaar


                        Esimene telefon oli Nokia 6100 mis oli mul pea 3 aastat kasutuses, teiseks ostsin mingi klapiga samsungi, mis aga üldse ei meeldinud ja oli minu käes ainult paar kuud. Siis ostsin Nokia 6500 slide'i ja see kestab senimaani. Plaan sügiseks mõni HTC soetada.

                        Kommentaar


                          kui ma terve telefoniajaloo siia üles kirjutaks jõuaks ma alles koidikul magama, seega ma ütlen et hetkel kasutan nokia 2730 classic ja eelmine nokia* uppus haapsalus promenaadil ära. võin öelda, et olen nokia inimene.


                          eelmine nokia:

                          Kommentaar


                            http://foorum.soccernet.ee/showthrea...biiltelefoonid

                            Mul on mingi räsitud Nokia, mille mikrofon jukerdab ja oli vist ka mingi classic.
                            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                            Kommentaar


                              Mingi Nokia mida enam ei mäleta, siis Ericsson T10, Nokia 3510i, Nokia 6610, SonyEricsson P800, Nokia E61i, HTC Touch Pro 2, HTC Trophy (peale kahte päeva kasutamist tahtsin lahti saada sellest türastunud Windows Mobile 7 pärast), praegu Samsung Galaxy S II ja jumala rahul.

                              Kommentaar


                                Palju erinevaid on olnud aga praegu ca 8 kuud vana Sony Xperia X8 taskus, arvan, et aasta lõpus vahetan mõne uuema vastu välja. Android ruulsh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X