Lehekülg 116, kokku 116 EsimeneEsimene ... 1666106112113114115116
Näidatakse tulemusi 2 301 kuni 2 314, kokku 2314

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Kui ma viimati suusatamist vaatasin, siis Musgrawe sõitis tänase Rehemaa ja Veerpalu jun seltsis.
    Musgrave treenib juba aastaid norrakate pundiga ja lüpsis eile tagatipuks iga viimsegi nendest ära. Üks omamoodi pikemalt kestnud huumor on muidugi Eurospordi kommentaatoritega, kes mingil põhjusel lähevad kogu aeg Musgrave peale täiesti arust ära (vahet ei ole, isegi paariaastatagused kolmekümnendad kohad täiesti teemas), ma olen sisuliselt terve elu küllaltki palju seda kanalit jälginud ning liiga tihti ei mäleta, et professionaalsus nii oluliselt kommenteerimisel kannataks...
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Musgrave treenib juba aastaid norrakate pundiga ja lüpsis eile tagatipuks iga viimsegi nendest ära. Üks omamoodi pikemalt kestnud huumor on muidugi Eurospordi kommentaatoritega, kes mingil põhjusel lähevad kogu aeg Musgrave peale täiesti arust ära (vahet ei ole, isegi paariaastatagused kolmekümnendad kohad täiesti teemas), ma olen sisuliselt terve elu küllaltki palju seda kanalit jälginud ning liiga tihti ei mäleta, et professionaalsus nii oluliselt kommenteerimisel kannataks...
    Inglisekeelse Eurospordi peamiseks sihtgrupiks ongi Briti saared ja Iirimaa. Teistel on omakeelne Eurosport (Eestil ja mõnel väikeriigil ainult mitte). Kui kuulata prantsusekeelset Eurosporti, lähevad sealsed kommentaatorid omakorda prantslaste pärast "arust ära" jne.
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Inglisekeelse Eurospordi peamiseks sihtgrupiks ongi Briti saared ja Iirimaa. Teistel on omakeelne Eurosport (Eestil ja mõnel väikeriigil ainult mitte). Kui kuulata prantsusekeelset Eurosporti, lähevad sealsed kommentaatorid omakorda prantslaste pärast "arust ära" jne.
    Seda sihtgrupi värki tean jah, tahtsin näitele kontrasti juurde anda sest kihnulasi võistleb pea kõikidel suurtel aladel ning mitmed ka teravaimas tipus. Võib-olla peitub põhjus selles, et teistel "Eurospordi" lemmikaladel, nagu snooker ja tennis ongi tihtilugu keegi kohalik tipus, kuid olgem ausad, lumel pole inglased mitte kunagi ennast kehtestada suutnud. Ei mäleta ma ei suusahüppajaid ega ka laskesuusatajaid (ekstreemspordis vast keegi vahel välgub, aga see pole väga Eurospordi ampluaa), kuid hetkel neil murdmaas ikkagi korraliku arengu läbi teinud Musgrave olemas...

Mis ma öelda tahtsin, et noh Murray slämmivõidud ei ole kunagi tähelepanuta jäänud, kuid Musgrave kümnendad kohad (lähiminevikus ja mitte ainult) finišijoonel võtavad tihtilugu teleterrori mõõtu...
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Seda sihtgrupi värki tean jah, tahtsin näitele kontrasti juurde anda sest kihnulasi võistleb pea kõikidel suurtel aladel ning mitmed ka teravaimas tipus. Võib-olla peitub põhjus selles, et teistel "Eurospordi" lemmikaladel, nagu snooker ja tennis ongi tihtilugu keegi kohalik tipus, kuid olgem ausad, lumel pole inglased mitte kunagi ennast kehtestada suutnud. Ei mäleta ma ei suusahüppajaid ega ka laskesuusatajaid (ekstreemspordis vast keegi vahel välgub, aga see pole väga Eurospordi ampluaa), kuid hetkel neil murdmaas ikkagi korraliku arengu läbi teinud Musgrave olemas...

Mis ma öelda tahtsin, et noh Murray slämmivõidud ei ole kunagi tähelepanuta jäänud, kuid Musgrave kümnendad kohad (lähiminevikus ja mitte ainult) finišijoonel võtavad tihtilugu teleterrori mõõtu...
    Offtopicuga jätkates, siis rattasõpradel ülekandeid vaadata on ka paras piin vahepeal. Froome, Thomas jne on ikka kõvas soosingus.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Kahevõistluse teemat ei leidnud. Aga kas see oli nüüd Ilvese elu parim sõit? Päeva 18.aeg
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Kahevõistluse teemat ei leidnud. Aga kas see oli nüüd Ilvese elu parim sõit? Päeva 18.aeg
    Rukal oli hooajal alguses 17.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Ilvesel tundub hea võimalus siis elu parim tulemus teha
    Catalunya is not Spain!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Johaug jääb ikkagi olümpialt eemale, sai 18-kuulise võistluskeelu

Eesti koondislane Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas qrat Vaata postitust
    Johaug jääb ikkagi olümpialt eemale, sai 18-kuulise võistluskeelu
    ma ei saa aru nahui seda veel enam pikendati.. niiigi oli 13 kuud.
    !HALA MADRID!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Ma ei saa aru nahhui eluaegseks ei tehtud ning kõiki tiitleid ära ei võetud

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Navas Vaata postitust
    http://http://sport.delfi.ee/news/su...le?id=79257396

Janoh, selle 13 kuud määras Norra Olümpiakomitee, et ilusti enne olümpiat ära lõppeks.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Norral uus suusatäht Johannes Høsflot Klæbo. Eelmisel hooajal võitis sprinte, täna juba ka distantsisõidus kõigist võimsalt üle. Eestlaste parim Tammjärv parem kui eelmisel hooajal.
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Norral uus suusatäht Johannes Høsflot Klæbo. Eelmisel hooajal võitis sprinte, täna juba ka distantsisõidus kõigist võimsalt üle. Eestlaste parim Tammjärv parem kui eelmisel hooajal.
    Northug who?

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Pellegrino tegi Klaabul täna selja prügiseks Dresteni linnasprindis. Eelnevatel etappidel on seis vastupidine olnu. See vastasseis tuletab kunagist Zorzi vs Hetlandi heitlust meelde.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud