320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ETv2 tehti peale mingit Vene-Gruusia sõda ju algselt vene televisiooniks, aga neid orinaalsaateid vaatasid ainult laiema silmaringiga eestlased ja siinsed venelased ikka edasi Vene kanaleid. Siis otsustatigi kasutule kanalile leida uus funktsioon ja lükati põhikanalilt sinna pea kogu kultuur ja lastesaated
    (aga siis läks Venemaa jälle kellelegi kallale, vist Ukraina ja tõusis jälle aktuaalseks seekord ETV+ kaudu propagandat teha)

    Pärast olümpiat suunati sinna lastesaated ja ETV vanem arhiiv.
    Sel juhul tulid kultuur ja lastesaated sinna koos vene saadetega, siis aga..:
    Telehooaeg algas ebameeldiva üllatusega: venekeelseid saateid „Kolmnurk” ja „Batareja” enam eetris pole (EPL 12. okt 2012)

    Algselt postitas Reinsalu 2013
    Omal ajal, kui ETV küsis raha oma teise programmi jaoks, siis parlament eraldas seda teadmisel, et tegemist on suures osas venekeelse kanaliga. Selle asemel näidatakse seal hoopis eesti subtiitritega "Kapten Klossi seiklusi".
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Kas see on mingi ähvardus? Kasutaja blokeeritud.
      Kas kellegil veel mure on, et vanahärra on oma rohud tõesti sassi ajanud viimasel ajal? Jaja olen blokeeritud. Teame teame
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Kas kellegil veel mure on, et vanahärra on oma rohud tõesti sassi ajanud viimasel ajal? Jaja olen blokeeritud. Teame teame
        Pole probleemi, teeme ära.
        Kui mingi JanK, kellest sa mitte midagi ei tea, tuleb sulle ütlema, et ta sind kuskil jälgib, siis oled õnnelik? Võta ise oma rohud, küll mina enda omade eest hoolitsen.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          ETv2 tehti peale mingit Vene-Gruusia sõda ju algselt vene televisiooniks, aga neid orinaalsaateid vaatasid ainult laiema silmaringiga eestlased ja siinsed venelased ikka edasi Vene kanaleid. Siis otsustatigi kasutule kanalile leida uus funktsioon ja lükati põhikanalilt sinna pea kogu kultuur ja lastesaated
          (aga siis läks Venemaa jälle kellelegi kallale, vist Ukraina ja tõusis jälle aktuaalseks seekord ETV+ kaudu propagandat teha)
          Uskumatu kuidas see legend ETV2-st kui mingist vene kanalist ikka veel elab. Täiesti debiilne kuidas nii suur hulk inimesi seda usub. Tegelikult avati ETV2 2008. aasta Pekingi olümpia eel, et saaks rohkem alasid näidata. Pärast olümpiat suunati sinna lastesaated ja ETV vanem arhiiv. Venekeelsete saadete kanal pole see kunagi olnud.

          Meenutagem: https://www.delfi.ee/artikkel/193619...-olumpiamange?
          Rahvusringhäälingu teine telekanal, mis alustab 8. augustil olümpiaülekannetega, jätkab ka pärast Pekingi olümpiamängude lõppu ning hakkab näitama peamiselt eestikeelseid laste- ja noortesaateid.
          Sealhulgas jõuab vaatajateni ETV lastesaadete kullafond ning teatrietendused ja kontserdid. ETV2 täidab sellega televaatajate ammuse soovi, tuues iga päev eetrisse kolm ja pool tundi lasteekraani

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Kas kellegil veel mure on, et vanahärra on oma rohud tõesti sassi ajanud viimasel ajal? Jaja olen blokeeritud. Teame teame
            Vanaproua pigem
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Muidu täiesti teemasse postitused...
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Muidu täiesti teemasse postitused...
                Pohui. Suusatamine on niikuinii surnud. Teema võib lukku panna või pealkirja vahetada.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Pohui. Suusatamine on niikuinii surnud. Teema võib lukku panna või pealkirja vahetada.
                  Kas see on mingi ähvardus? Kasutaja blokeeritud.
                  😁
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Mingi nuputelefoni ja kineskooptelekaga vend tuleb siin moraali lugema. Kuidas see Mäger üldse siia foorumisse postitab? Faximasinaga?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Mingi nuputelefoni ja kineskooptelekaga vend tuleb siin moraali lugema. Kuidas see Mäger üldse siia foorumisse postitab? Faximasinaga?
                      Piipariga
                      Alan Garner: Do you know if the hotel is pager friendly? Lisa: What do you mean? Alan Garner: I'm not getting a sig' on my beeper. Lisa: I'm not sure. Alan G...
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ei olegi, aga maksumaksjana veidi kummastav või nii.
                        Jällegi. Maksumaksjate ampluaa on nii lai, et teha ühte kanalit, mis kõigile meeldib, ei saa. Mida rohkem kanaleid, seda suurema ala saab kaetud. Kas seda tehakse hästi või halvasti saab ja peabki debatti küsimus olema. Mina hetkel näiteks ei nõustu sinuga.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Jällegi. Maksumaksjate ampluaa on nii lai, et teha ühte kanalit, mis kõigile meeldib, ei saa. Mida rohkem kanaleid, seda suurema ala saab kaetud. Kas seda tehakse hästi või halvasti saab ja peabki debatti küsimus olema. Mina hetkel näiteks ei nõustu sinuga.
                          Ma ei räägi ju isegi sellest, et mis mulle meeldib või mis mulle ei meeldi. Minus tekitab veidi rohkem küsimus, et kui ma vaatan seda kui puhtalt otstarbekuse poole pealt. Umbes sama "maitsed on erinevad" põhjendust võiksid kasutada ka selle selgitamiseks, et miks uue plaadi välja saav Y-kategooria esitaja käib päeva jooksul umbes seitsmes erinevas ERRi programmis jne. Et mis on ETV ülesanne ja miks nad igasugu vilesid ja kellasid juurde peksavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Et mis on ETV ülesanne ja miks nad igasugu vilesid ja kellasid juurde peksavad.
                            Oo, Mõnuagent on oma lemmikplaadi peale pannud. Seda kõike oleme juba lugenud ETV ei tohi näidata sporti, ei tohi näidata meelelahutust, ei tohi näidata välismaa filme ega sarju, ei tohi näidata multikaid. Maksumaksja raha raiskamine! Sobib Prillitoos, Maahommik ja Mõtleme veel kordusena. Kõike muud vaata Kanal kahest (iga 10 minuti tagant 15 minutit prisma reklaami) või "voogedastusest".
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Oo, Mõnuagent on oma lemmikplaadi peale pannud. Seda kõike oleme juba lugenud ETV ei tohi näidata sporti, ei tohi näidata meelelahutust, ei tohi näidata välismaa filme ega sarju, ei tohi näidata multikaid. Maksumaksja raha raiskamine! Sobib Prillitoos, Maahommik ja Mõtleme veel kordusena. Kõike muud vaata Kanal kahest (iga 10 minuti tagant 15 minutit prisma reklaami) või "voogedastusest".
                              Õnne 13 kordust juba näidatakse, et oleks teisel kanalil võimalik lastesaateid näidata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ei räägi ju isegi sellest, et mis mulle meeldib või mis mulle ei meeldi. Minus tekitab veidi rohkem küsimus, et kui ma vaatan seda kui puhtalt otstarbekuse poole pealt. Umbes sama "maitsed on erinevad" põhjendust võiksid kasutada ka selle selgitamiseks, et miks uue plaadi välja saav Y-kategooria esitaja käib päeva jooksul umbes seitsmes erinevas ERRi programmis jne. Et mis on ETV ülesanne ja miks nad igasugu vilesid ja kellasid juurde peksavad.
                                Point taken. Ma pigem üritasin öelda, et suures plaanis on ehk ajamääratluse järgi proovitud panna potentsiaalsele vaatajale midagi? Et teistel kanalitel oli vanasti sellel ajal A-rühma kordus või mingi Mehhiko seep. Et sellel ajal ei vaataks keegi dokumentaale ehk? Naiivne ootus põhjenduseks?
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X