320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Muidugi, mina veetsin samuti kõik oma nooruspõlve talved teleka taga suusatamist vaadates. Aga mida seal enam vaadata?
    Mis kuradi diktaator sina oled, et tuled ütlema, mida mina tohin vaadata või kelle poolt ma ei tohi olla. On ikka tüüpe siin foorumis.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vanaproua on ikka täiesti ära keeranud...
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Muidugi, mina veetsin samuti kõik oma nooruspõlve talved teleka taga suusatamist vaadates. Aga mida seal enam vaadata?
        Astma Norra lahtiseid meistrivõistlusi kus vahepeal dopingu venemaa mängu suudab sekkuda? Exciting stuff.
        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Mis kuradi diktaator sina oled, et tuled ütlema, mida mina tohin vaadata või kelle poolt ma ei tohi olla. On ikka tüüpe siin foorumis.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Mis kuradi diktaator sina oled, et tuled ütlema, mida mina tohin vaadata või kelle poolt ma ei tohi olla. On ikka tüüpe siin foorumis.
          Wuuh, nüüd läksid küll rohud sassi vist
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Wuuh, nüüd läksid küll rohud sassi vist
            Probleem on sinus, murdmaa suusk on täitsa punk, Jess Diggins & Team Usa ftw!

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Astma Norra lahtiseid meistrivõistlusi kus vahepeal dopingu venemaa mängu suudab sekkuda? Exciting stuff.
              Lihtsalt fikseerin ära:
              murdmaa MM: Norra võitis 12st kullast 9
              laskesuusa MM: Norra võitis 12st kullast 7

              Mu meelest pole nii kolosaalne vahe, et üks on lahtised Norra meistrikad ja teine on maailma kõige põnevam ala üldse. Aga maitse asi.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Mu meelest pole nii kolosaalne vahe, et üks on lahtised Norra meistrikad ja teine on maailma kõige põnevam ala üldse. Aga maitse asi.
                Murdmaal broneerid kullad ette, teises saab ükskõik mida juhtuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Lihtsalt fikseerin ära:
                  murdmaa MM: Norra võitis 12st kullast 9
                  laskesuusa MM: Norra võitis 12st kullast 7

                  Mu meelest pole nii kolosaalne vahe, et üks on lahtised Norra meistrikad ja teine on maailma kõige põnevam ala üldse. Aga maitse asi.
                  Pane kõik medalikomplektid. Ja veel parem TOP5 võrdlus. Ja veel parem ka kõik Mk-etapid, kus norrakad osalenud.

                  Isiklikult ka laskesuusas ajab norrakate (või ükskõik kelle) liiga kaua kestev ülemvõim närvi.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Pane kõik medalikomplektid. Ja veel parem TOP5 võrdlus. Ja veel parem ka kõik Mk-etapid, kus norrakad osalenud.

                    Isiklikult ka laskesuusas ajab norrakate (või ükskõik kelle) liiga kaua kestev ülemvõim närvi.
                    Mhm, eks see seis on nagu ta on ja ega ma puhtale kullale tegelikult ei pretendeerinud. Aga päris sellega ma nõus pole, et absull pole mõtet vaadata ja ainult norrakad on. Mingitel aladel saavad teised veel vastu.

                    Üldiselt muidugi ERR suretab mõnuga selle muu talispordi vaadatavust. Laskesuusast on läbi hooaja stuudiod, intekad, täisprogramm ja jäetakse selline mulje, et ongi justkui ainus talvine sport. Samal ajal Ilvese kahevõistlust näeb ainult MMil, ehkki vend on tipus ja tegelikult ala suht põnev. Aigro kulgemine suusahüpetes ka äge, aga taas kajastuselt nullring, kuigi on Kesk-Euroopas (ja Poolas) metsikult suur ala. Murdmaaga muidugi see mure, et pole endagi tegijaid.

                    Aga me oleme "fakjee, laskesuusataja tuli 30 etapi jooksul korra 20 parima sekka. jube võimas värk ikka", millega minu meelest tehakse natuke küll osadele atleetidele liiga.

                    Oleks minu teha, siis ma tõmbaks ERRist natuke laskesuuska vähemaks ja sebiks sinna hooaja käigus nt Tour de Ski ja Nelja hüppemäe turnee ja misiganes põhjaalade talispordi suursündmus veel on, Holmekolleni nädalavahetuse näiteks. Saaks teisedki telepilti ja tekiks mingigi ühisosa. Kui kord kahe aasta tagant mingit ala, nagu näiteks kahevõistlus, näidata, siis üsna loogiline, et keegi kedagi ei tea ja tundub mõttetu.

                    PS. Kogu jutu juures fikseerin ära, et sellel ajal kui terve Eesti oli Veerpalu ja Šmiguni ja Mae pärast murdmaafännid, siis mulle meeldib juba toona laskesuusk rohkem ja vaatasin pigem neid etappe.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Lihtsalt fikseerin ära:
                      murdmaa MM: Norra võitis 12st kullast 9
                      laskesuusa MM: Norra võitis 12st kullast 7

                      Mu meelest pole nii kolosaalne vahe, et üks on lahtised Norra meistrikad ja teine on maailma kõige põnevam ala üldse. Aga maitse asi.
                      Ma veits vale sihtgrupp sellele kommentaarile, sest ei pea ka laskesuuska maailma just kõige põnevamaks alaks. Tõsi, vaatan, aga nendel sinu poolt välja toodud põhjustel pluss vähegi arvestatavate Eestlaste puudumise tõttu väga suurt huvi ei oma.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Mhm, eks see seis on nagu ta on ja ega ma puhtale kullale tegelikult ei pretendeerinud. Aga päris sellega ma nõus pole, et absull pole mõtet vaadata ja ainult norrakad on. Mingitel aladel saavad teised veel vastu.

                        Üldiselt muidugi ERR suretab mõnuga selle muu talispordi vaadatavust. Laskesuusast on läbi hooaja stuudiod, intekad, täisprogramm ja jäetakse selline mulje, et ongi justkui ainus talvine sport.
                        See on üle Euroopaline tendents ja natukene imelik tundub seda ERR kaela ajada. Kui sa vaatad Laskesuusa vaadatavuse numbreid üle Euroopa ja Murdmaa, siis see vahe ongi meeletu ning Eesti rahvale läheb see korda sõltumata, kas meil endal on seal reaalseid tegijaid või mitte. Ma ei näe mõtet, et me vägisi hakkame pressima sinna neid alasid, mis ei lähe korda lootuses, et ehk hakkab rahvast huvitama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          See on üle Euroopaline tendents ja natukene imelik tundub seda ERR kaela ajada. Kui sa vaatad Laskesuusa vaadatavuse numbreid üle Euroopa ja Murdmaa, siis see vahe ongi meeletu ning Eesti rahvale läheb see korda sõltumata, kas meil endal on seal reaalseid tegijaid või mitte. Ma ei näe mõtet, et me vägisi hakkame pressima sinna neid alasid, mis ei lähe korda lootuses, et ehk hakkab rahvast huvitama.
                          Ehk mujal Euroopas ei näidata MK-tasemel suusahüppeid, murdmaad, kahevõistlust ega mäesuuska, juhul kui oma sportlane on seal top10-20 tegija seas. Okei, täiesti võimalik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Ehk mujal Euroopas ei näidata MK-tasemel suusahüppeid, murdmaad, kahevõistlust ega mäesuuska, juhul kui oma sportlane on seal top10-20 tegija seas. Okei, täiesti võimalik.
                            Top 19 koht kahevõistluses nüüd küll ei peaks mingi alus olema, et muudame kõik ringi ja hakkame sellele alale panustama sõltumata publiku soovist.

                            Kui sa võtad kahevõistluses ja mäesuusas jne top 20 moodustavate sportlased, siis seal on esindatud ikkagi suhteliselt väike valem Euroopa riikidest (alpiriigid,skandinaavia), kus see ala on ausees ja mujal puudub põhimõtteliselt huvi.


                            Ma toon näite, et Laskesuusk Itaalias ei koti absoluutselt mitte kedagi ja seal oli olnud meeletu sensatsioon Antholziz kui peale 2020. aasta MMi kui Wierer võitis kaks kulda mainiti riiklikes uudistes seda saavutust ühe lausega. Kui rahval puudub totaalne huvi ikkagi ala vastu, siis ei ole mõtet hakata kunstlikult seda pushima.

                            Pigem las tehaksegi võimsalt kogu laskesuusa hooaeg koos stuudiotega ja suur auditoorium saab nautida. Kui me hakkame seda EOK põhimõttet ajama (nagu rahade jagamisel), et anname kõigile natukene eetriaega ja et täna näitame ühe etapi kahevõistlust ja homme laskesuuska ning ülehomme murdmaad, siis kaob rahval üldse järg käest ja läheb vaadatavus allavett.

                            Ma ei tea, kas kuskil on üleval, aga kui võtta Kanal2 murdmaa MM numbrid ja kõrvutada laskesuusa MM numbritega, siis ma olen enam kui kindel, et vahe on kolossaalne. Ma pean ikkagi muidugi lõppu torke panema, et ega murdmaa ongi masohhistide meelelahutus, kes saavad naudingut astmahaldjate BDSM'st.

                            Kommentaar


                              tegelt oleks hoopis huvitavam võrrelda suusatamise, kahevõistluse ja suusahüpete vaatajanumbreid viimase MM-i ajal.
                              Murdmaad ja laskesuuska on mõtetu võrrelda, sest ühte näitas Kanal2, teist ETV. Pigem võrdleks vaatajanumbreid viimase MM-i puhul kui seda näidati ETV peal ja nüüd Kanal2-l. Kui suur oli vaatajaarvu erinevus näiteks OM-i puhul kui see oli ETV-s ja nüüd viimati Viasatil?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Mul Kanal2 ja ERRi MMide numbreid pole, aga ühes Eesti uudisteportaalis on murdmaa-MMi uudiste loetavus keskmiselt umbes kolm korda suurem kui oli laskesuusa-MMi uudistel. Talihärma sprindi kiire suusasõidu uudist loeti näiteks vähem kui mingi suvavenelase Otepää rallil auto üle katuse keeramist.

                                Kindlasti ei ole see kogu tõde, sest ilmselt laskesuusahuvilised loevad sellest peamiselt ERRist. Aga natuke mõtteainet ehk siiski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X