320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Digginsilt hea otsus suusavahetusega sõit pooleli jätta. Tasuks sprinditeates pronks! Oleks vabas olnud, oleks eeldatavasti saanud ka kulla peale võistelda. Koos Randalliga ilmselt siis.

    Kommentaar


      See Vene naiste vahetus, kus risu pandi USA omaga, ma ei ole üldse 100% kindel, et venelased suutsid vahetuse üle anda. See kes rajale läks, tükk aega kahtles kas ootab uue puute ära või mitte. Lõpuks ikka pani minema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        See Vene naiste vahetus, kus risu pandi USA omaga, ma ei ole üldse 100% kindel, et venelased suutsid vahetuse üle anda. See kes rajale läks, tükk aega kahtles kas ootab uue puute ära või mitte. Lõpuks ikka pani minema.
        Kas ta ise käega ei katsunud seda, kes kukkus?

        Kas tagumine peab tegama puute või võib esimene ka?

        Kommentaar


          Uskumatu sõit, uskumatu draama, kuidas saab suusatamine olla nii huvitav. Üks paremaid võistlusi, mis iial näinud, vähemalt põnevuse poolest.

          hehe, ma isegi ei tea kellesse ma rohkem praegu armunud olen, kas Weng või Diggins.

          Kommentaar


            Lõpu kukkumise saginas oli soomlane pigem ise süüdi. Oleks vabalt norrakat võitnud ka väliskurvist.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Kas ta ise käega ei katsunud seda, kes kukkus?

              Kas tagumine peab tegama puute või võib esimene ka?
              Ma puusalt tulistades pakun, et tagumine peab ikka puute tegema.

              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Uskumatu sõit, uskumatu draama, kuidas saab suusatamine olla nii huvitav. Üks paremaid võistlusi, mis iial näinud, vähemalt põnevuse poolest.

              hehe, ma isegi ei tea kellesse ma rohkem praegu armunud olen, kas Weng või Diggins.
              Kuidas seal üldse küsimust saab olla?

              Aga kuradi Iversen! Rikkus koduperemeeste kullapeo ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ma puusalt tulistades pakun, et tagumine peab ikka puute tegema.
                Ma jälle arvan et täiesti ükskõik. Kuidas sa fikseerid kas sportlane1 lõi persega sporlast 2 käepiirkonda või sportlane2 käega esimest persepiirkonda? Oluline on ikka et puude oleks vahetusala
                Absoluudsele tõele eipretendeeri ja reegelid ei tunne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Ma jälle arvan et täiesti ükskõik. Kuidas sa fikseerid kas sportlane1 lõi persega sporlast 2 käepiirkonda või sportlane2 käega esimest persepiirkonda? Oluline on ikka et puude oleks vahetusala
                  Absoluudsele tõele eipretendeeri ja reegelid ei tunne.
                  Teate üleandja peab vahetusalas käega puudutama ükspuha mis kehaosa teadet ülevõtval sportlasel!
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    see on muidugi lahe et stardis tuuakse välja ka sportlase instagrami ja twitteri konto. skype võiks ka olla, saaks sõidu ajal ehk ergutava kõne teha
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Mis pleksiklaasile autogrammi kritseldamise eesmärk on?
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Heia Marit! Ikka võimsalt ülekaalukas võit. Naiste klassika on täiesti Põhjamaade rida.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Jacobseni pronks oli tore, Norra saab teates kulla, aga tänast sõitu vaadates, kas Rootsil võib olla Soome vastu lootust, Ei ole Soome kaks nõrgemat väga paremad kui Rootsi kaks nõrgemat. Saarinen on ilmselt nüüd kindel klassikavahetus. Hea töö Soome treener naiskonna valikuga. Uskumatu, et sellise tasemel ei osata valida parimaid, kas Saarinen ei näidanud sprinditeates, et vorm on hea?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                            Mis pleksiklaasile autogrammi kritseldamise eesmärk on?
                            Kõik startijad kirjutavad alla, et on nõus järgima puhta spordi põhimõttet, sisuliselt dopingu vastane ettevõtmine.

                            Kommentaar


                              Kas homme on jälle Vene-Norra duell või keegi kolmas suudab ka konkurentsi pakkuda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Kas homme on jälle Vene-Norra duell või keegi kolmas suudab ka konkurentsi pakkuda?
                                Ustiugov ei sõida homme klassikat. Niskanen, Heikkinen? Olsson? Poltoranin?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X