320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Mul Kanal2 ja ERRi MMide numbreid pole, aga ühes Eesti uudisteportaalis on murdmaa-MMi uudiste loetavus keskmiselt umbes kolm korda suurem kui oli laskesuusa-MMi uudistel. Talihärma sprindi kiire suusasõidu uudist loeti näiteks vähem kui mingi suvavenelase Otepää rallil auto üle katuse keeramist.

    Kindlasti ei ole see kogu tõde, sest ilmselt laskesuusahuvilised loevad sellest peamiselt ERRist. Aga natuke mõtteainet ehk siiski.
    Kiire pilk süsteemi ja kinnitan. Samas mõlemal alal on üsna marginaalne loetavus ja kõik oleneb ikka väga heast pealkirjast.

    Kommentaar


      Vaatasin endalegi üllatuseks (sest viimane kokkupuude oli ilmselt 2018 taliolümpia) sisuliselt Oberstdorfi täisprogrammi ära. Et olen sel talvel ka laskesuusas vaid üksikud sõidud vahele jätnud, siis ...

      Murdmaa suur probleem on ikkagi etteaimatavus. Kes mida sööb, jäägu nende enda südametunnistusele (selge see, et igasugune tippsport kõõlub lubatu ja keelatu piiril niikuinii), aga Bolšunov vs Norra lahingutes on vähemalt tunda meeletut sisemist põlemist ja tahtmist olla parim. Spordivõistlusena täiesti vaadatav, eriti meeste teade pakkus intrigeeriva käigu ja oodatud duelliga täispaketi. Naiste murdmaa on tänu Johaugile muidugi surmigav.

      Kahevõistluses ja suusahüpetes on veidi laiem see kandidaatide ring ja tänu oma poistele jälgida ka veidi huvitavam, aga laskesuusa vastu pole vaadatavuse osas variantigi. Ehk siis, kui oma mees absoluutses koorekihis konkureeriks (loe: medalitel). Küll neid teleõiguseid siis ka taga ajama hakatakse. Ilves pole sellest tasemest kaugel, aga ka mitte lähedal.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Mul Kanal2 ja ERRi MMide numbreid pole, aga ühes Eesti uudisteportaalis on murdmaa-MMi uudiste loetavus keskmiselt umbes kolm korda suurem kui oli laskesuusa-MMi uudistel. Talihärma sprindi kiire suusasõidu uudist loeti näiteks vähem kui mingi suvavenelase Otepää rallil auto üle katuse keeramist.

        Kindlasti ei ole see kogu tõde, sest ilmselt laskesuusahuvilised loevad sellest peamiselt ERRist. Aga natuke mõtteainet ehk siiski.

        ma olen see hooaeg vaadanud (peaagu?!) kõik laskesuusa etapid ära. Samas pole praktiliselt ühtegi uudist lugenud eesti meediast selle kohta. Mis seal üldse veel lugeda on, kui juba sõit nähtud?

        Kommentaar


          Laskesuusk lihtsalt olemuselt põnev ala, kogu aeg juhtub ja kus hooaja peale võitjaid hulgim, lisaks on kõik formaadid ka omamoodi huvitavad ja annavad võimalusi erineva profiiliga võistlejatele. Ükski teine taliala sellega ei konkureeri. Hooaja alguses oli Tomingas ju ka täitsa konkurentsis ja eelmine hooaeg tuli paaristeates kõva tulemus. Ehk siis heal päeval võib ka halb suusataja olla tipus, a suusatamises seda ei juhtu.

          Kommentaar


            No murdmaa- ja laskesuusa kandepindasid ei anna ju üldse võrreldagi. Kui murdmaas on enam-vähem 4-5 riiki, kes kõrgemate kohtade eest võitlevad, siis laskesuusas on riikide arv tunduvalt suurem. Ja reaalselt ongi fakk-jee, kui laskesuusas 20-25 hulka tuled, kogu värk on nii palju tihedam ja ühtlasem.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Pigem las tehaksegi võimsalt kogu laskesuusa hooaeg koos stuudiotega ja suur auditoorium saab nautida. Kui me hakkame seda EOK põhimõttet ajama (nagu rahade jagamisel), et anname kõigile natukene eetriaega ja et täna näitame ühe etapi kahevõistlust ja homme laskesuuska ning ülehomme murdmaad, siis kaob rahval üldse järg käest ja läheb vaadatavus allavett.
              Iseenesest nagu ei peaks ju üldse valima, mu meelest üritatakse erinevad alad kellaajaliselt võimalikult lahku lüüa ja saab enamvähem kõik ära näidata kui soovi on. Teistel riiklikel kanalitel ma vaatasin, et enamvähem nii ongi, et kella 10st 6ni talistuudio teisel kanalil. Üldse etv on kaameratega igalpool filmimas kõike spordiuudiste jaoks, võiks siis ülekandeid ka teha käsipallidest ja asjadest vahel. Pole õrna aimugi, kuidas see kulusid mõjutaks, aga teiselt kanalilt päevad otsa multikaid lasta on kummaline. Põrsas peppat võib kidzonest ka vaadata.

              Kommentaar


                Eesti keeles mitte. Ja kuna me sportlased niikuinii võistlevad heal juhul 20ndate kohtade eest, siis põhimõtteliselt ei räägita ka meile kõige olulisemast seal. Multikakanaleid on eesti keeles päris mitu mul nimekirjas. Sihtrühmaga võiks ka arvestada, etv2 kanal on praegu suunatud vaid 3-4 aastastele, vähe veidi. Ja see poleks ka halb kui needki varakult spordipisiku saaks.

                Kommentaar


                  Kas need eestikeelsed multikakanlid on kõikidele peredele üheselt kättesaadavad, et ka vähekindlustatud perede lapsed saaksid neid vabalt vaadata?

                  OT: kui praegu hakataks ETV pealt näitama suusatamist laskesuusalt eetriaega ära võttes, järgneks sellele korralik kisa, sest suusatamine on nagunii meil kehva mainega + laskesuust peaks olema ETV saadete seas väga korraliku vaatajanumbriga. Ma vaatan ka üsna palju laskesuuska. Artikleid ei loe, sest nagu cänner ütles - milleks.

                  Kommentaar


                    Tüüpiline muna ja kana küsimus. Kas laskesuusk on popp, sest seda näidatakse või näidatakse, sest see on popp ja vaatajaid jagub. Ma ise pigem ütleks, et variant 2.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Tüüpiline muna ja kana küsimus. Kas laskesuusk on popp, sest seda näidatakse või näidatakse, sest see on popp ja vaatajaid jagub. Ma ise pigem ütleks, et variant 2.
                      Mnjah, ühte jalgpaliiliigat kah promotud igat moodi, aga omaks pole suurt saanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        ma olen see hooaeg vaadanud (peaagu?!) kõik laskesuusa etapid ära. Samas pole praktiliselt ühtegi uudist lugenud eesti meediast selle kohta. Mis seal üldse veel lugeda on, kui juba sõit nähtud?
                        + 1

                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        Mnjah, ühte jalgpaliiliigat kah promotud igat moodi, aga omaks pole suurt saanud.
                        Inglismaa jalgpall ei ole lihtsalt piisavalt seksikas. Samas on siin foorumis päris palju ManU jne fänne, kes ikka vaatavad seda.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Sihtrühmaga võiks ka arvestada, etv2 kanal on praegu suunatud vaid 3-4 aastastele, vähe veidi.
                          Plekktrummi pole kunagi vaadanud? Väärtfilme? Suurepäraseid dokumentaale? Muidugi mitte.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Plekktrummi pole kunagi vaadanud? Väärtfilme? Suurepäraseid dokumentaale? Muidugi mitte.
                            +1000000000000

                            ETV2s on kamaluga väärt kraami.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust

                              ETV2s on kamaluga väärt kraami.
                              Kirjutan alla.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar




                                Suusatamisest rääkides on Jens Burmani vlogid alati meeleolukad!

                                Oberstdorfi põhja suusaalade MM-il Eesti parima murdmaasuusatajana klassikasprindis 20. koha saanud Marko Kilp avaldas ETV spordiuudistele, et koondise peatreener Jaanus Teppan lahkus võistluspaigast keset 5. märtsil toimunud teatesõitu, kus Eesti sai 18 riigi konkurentsis 13. koha.


                                SORRY aga WTF? Mis peatreener sa oled, et selliselt käitud ja keset MM-i ära kaod, need lennupiletid ei ole mingi vabandus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X