320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ustiugov ei sõida homme klassikat. Niskanen, Heikkinen? Olsson? Poltoranin?
    Oo väike üllatus, arvestades tema võimu on se medali ära andmine ju? Ei kui keegi alla 20 sekundi kaotab norralasele oleks minu arust juba võimas.

    Aga olen ise jäginud mm. alates 2001. aasta Lahti võistlusest ja Norrast pole kunagi keegi saanud rohkem medaleid ja rohkem kuldasi, korra on üks riik nendega sama palju kuldasid teeninud ja ühel suurvõistlusel said kaks riiki nendega sama palju medaleid, kes on need 3 riiki, ärge järgi vaadake, sest valik pole suur ja peaks üpriski kerge olema. Kahevõistlus ja suusahüpped on kaasaarvatud.

    Kommentaar


      Austria ja Saksamaa?

      Kommentaar


        Kusjuures ei, need oleks ka minu eimesed pakkumised, aga kuna rohkem riike väga pole, siis ütlen ära, et Soome ja Venemaa said 2001 lahti mm. ka 10 medalit. Kuigi ma ei mäleta, kas need Kuituneni ja Varise medalid jäid alles?, wikipedia järgi need loevad ja selletõttu neil nii hea tulemus, aint teade võeti ära. 2007 Sapporos sai Soome 5 kulda, nagu ka Norra.

        Kommentaar


          Hea töö Niskanen, ja Kärp oli ka tubli, hooaja parim sõit kindlalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Kes see tüüp on ETV-s kes intervjueerib? Päris asjalik minu meelest.
            No p**si. Juba jõudsin heade intervjuudega Lahti MM-ilt ära harjuda. Ja siis lajatati ajukääritsaga otse lagipähe. No see TV10 olümpiastardi tase ei kannata ikka absoluutselt kriitikat.

            Kommentaar


              Kui juba norrakate sprindispets teates Kowalczykil ja Saarinenil eest ära sõidab, siis raske teistel mingit võimalust näha...

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Kui juba norrakate sprindispets teates Kowalczykil ja Saarinenil eest ära sõidab, siis raske teistel mingit võimalust näha...
                See 5km ongi just sobiv distants tippsprinteritele, ehk neile, kellel on vastupidavust sprindis kvalifikatsioon + 3 ringi võistlust ära sõita.

                Kommentaar


                  2.09 kaotust avavahetuses, 10 km kohta.
                  Nojah, niipalju siis meie omadest.

                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    ju tehakse treeneritega omad järeldused ja järgmisel aastal uuesti.

                    Kommentaar


                      See Ränkeli kaotus oli küll paras pauk, aga see, et nii suured vahed üldse tulid.. müstika. Siiani teatvõistlustel ikka suured pundid kaua koos püsinud. Täna hakati kohe alguses tõmbama Venelaste poolt.

                      Kommentaar


                        Kahju et noorlootus Rehemaa pole avanenud. Aga aega on veel.

                        Kommentaar


                          Rehemaa vist ei saanudki täna sõita, aga las ta olla, enam ei viitsi isegi nalja teha tema kohta. Vähemalt teeb seda mida ta naudib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Rehemaa vist ei saanudki täna sõita, aga las ta olla, enam ei viitsi isegi nalja teha tema kohta. Vähemalt teeb seda mida ta naudib.
                            No kui kedagi paremat pole.

                            Kommentaar


                              Rehemaa on praegust koondise taset arvestades ok olnud ja kõige stabiilsem olnud. Vanust ka juba 34. Mida te talt siis ootate?

                              Kommentaar


                                34 on normaalne vanus suusatamise kohta ja keegi talt midagi ei ootagi. Las sõidab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X