320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marconius Vaata postitust
    Rootsi kommentaatorid on ka muidugi Northugi pääle pahased,et pidi nii lõpetama.
    Vastik liigutus muidugi. Ei tea, mis vanu võlgu ta Hellneriga klaaris. Aga see tema kiirendus on küll tõeline maailmaime.
    Kusjuures Eesti esikümnes ilma Veerpaluta. Päris ilus ju.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Eestil on ju hetkel tegelikut päri ühtlane koosseis ka . Isegi ootasin sinna esikümne lähedale meid. Maelt väga hea sõit. Kahju vaid, et ta jäi algul sinna teiste taha kinni ja ei suutnud liidrite kiirendusega kaasa minna. Ma arva, et ta olek suutnud küll Rickardssoni, Võlegžanininiga ja Sundbyga koos sõita. Kärp oli väike pettumus viimasel 5 kildil aga pole ka hullu. Tammjärvelt väga hea sõit, suutis isegi Šveitsi ja Tsehhi seljataha jätta omas vahetuses. Rehemaa oli vast suurim küsimärk ennem sõitu aga temagi polnud kõige hullem. Suutis enam vähem Šveitsi ja Tšehhiga võrdselt sõita (lõpus küll lasi Koukali eest ära ja kaotas finishi heitluses Šveitsile).

      Northug tõestas taas miks ta nii ebasümpaatne minu jaoks on.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Northug tõestas taas miks ta nii ebasümpaatne minu jaoks on.

        Northug tõestas pigem taas miks ta on absoluutne maailma parim ja teised temast valgusaasta kaugusel on. Ja kui sa seljatad oma koduõuel maailma suurimad vihavaenlased ehk rootslased nii konkreetselt, on sulle kõik lubatud. Karta oli, et mingi nutmine hakkab selle peale, aga loodan, et Northug paneb oma intervjuus kiibitsejad paika!

        Kommentaar


          Mis see Northug tegi siis ka?

          Kommentaar


            Jäi finišis ootama rootslast (oma 20m oli edu) ja kui viimane lähedale jõudis, siis ületas finišijoone, täpselt nii nagu ässale kohane no!
            ses suhtes, et võitjad võivad

            edit: linki kaa! http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=11368
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust

              Northug tõestas taas miks ta nii ebasümpaatne minu jaoks on.
              Northug lihtsalt kino vend ja kui sa ikka põhirivaalist nii palju üle oled, siis miks mitte? Kui rootslaste jaoks oli see mõnitamine, siis tuleb rohkem trenni teha, et Northug v kes iganes neile nii teha ei saaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Northug tõestas pigem taas miks ta on absoluutne maailma parim ja teised temast valgusaasta kaugusel on. Ja kui sa seljatad oma koduõuel maailma suurimad vihavaenlased ehk rootslased nii konkreetselt, on sulle kõik lubatud. Karta oli, et mingi nutmine hakkab selle peale, aga loodan, et Northug paneb oma intervjuus kiibitsejad paika!
                Miks see maailma paris siis 15kilti vahele jättis?Sest oleks Tammjärve ja Kärbi käest ka sisse saanud.Ise küsin,ise vastan...

                Kommentaar


                  Algselt postitas marconius Vaata postitust
                  Miks see maailma paris siis 15kilti vahele jättis?Sest oleks Tammjärve ja Kärbi käest ka sisse saanud.Ise küsin,ise vastan...

                  Kuule see on nii loll jutt. Ka maailma parimad valivad distantse. Jutt käib sellest, et kui see mees stardis on ,siis teised mehed on juba silmnähtavalt paanikas, sest Northugi vastu saadakse ainult siis, kui viimane on/oli haige või norrakad talle nii kinni määritud suusad lükanud.

                  Kommentaar


                    Norrakad peaksid muidugi Eldar Rönningule kõige pikema pai tegema. Esimese etapi järel ähvardas vägisi olümpia moodi minevat. Gjerdalen üksi punnitamas, rootslased eespool olnuks katastroof.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Jäi finišis ootama rootslast (oma 20m oli edu) ja kui viimane lähedale jõudis, siis ületas finišijoone, täpselt nii nagu ässale kohane no!
                      ses suhtes, et võitjad võivad

                      edit: linki kaa! http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=11368
                      Naabrimehe armastus.

                      Kommentaar


                        "Finišisirgel toimus täiesti aus mäng," tõrjus Northug. "Nii minul kui Hellneril oli kaks suuska ja kaks keppi. Ma ei blokeerinud teda. Kui Hellner võib sprindifinišis ühel suusal sõita, siis miks mina ei või finišijoonel tiiru teha?" Ja ta lisas: "Tegelikult läks plaan nässu. Tahtsin teha 360-kraadist pööret, aga polnud aega. Pidin leppima 90 kraadiga. Aga järgmine kord teen 360 või 720 kraadise pöörde."


                        No täiesti õige jutt Northugi poolt. Hellner lollitas sprindis, Nothug teates.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Jäi finišis ootama rootslast (oma 20m oli edu) ja kui viimane lähedale jõudis, siis ületas finišijoone, täpselt nii nagu ässale kohane no!
                          ses suhtes, et võitjad võivad

                          edit: linki kaa! http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=11368
                          Puhas ilu. Kas kusagil sellest pole videot, kus Northug Norra teatesõidu meistrikatel kino tegi poisikesena..kui ta OM(?) koondisest välja jäeti ja seal vastu rinda tagus?

                          Kommentaar


                            Ei leidnud küll seda cannumani videot, kuid ühe teise huvitava. Tuleb välja, et see pole Northugile esimene kord.

                            Petter Northug shaking hands with spectators in Falun 21/03-10. He had already won the World Cup before this race, but he had to finish with style. Petter N...

                            Kommentaar


                              Sorry aga minu jaoks on see konkurendi mõnitamine. "Vaadake mind, ma olen nii kõva mees, teised on minu kõrval könnid". Loodetavasti maksab ükskord tema lollitamine talle kätte ja jääb mõnest tähtsast tiitlist niimoodi lollitades ilma. Millegipärast ei mäleta, mida Helner sea sprindifinishis tegi...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Millegipärast ei mäleta, mida Helner sea sprindifinishis tegi...

                                Novot. Sellepärast ei mäletagi, et Hellner pole suur Kuningas Northug, kelle iga tegevus kõigile ette jääb. Hellner sõitis ühel jalal üle finišijoone sprindis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X