320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõde:

    Veerpalu oli sunnitud hormoone võtma põlve pärast. Hormoonid pidid mõjuma 24h. Paraku selle aja jooksul tehti dopinguproov ära. Sitt lugu.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Tõde:

      Veerpalu oli sunnitud hormoone võtma põlve pärast. Hormoonid pidid mõjuma 24h. Paraku selle aja jooksul tehti dopinguproov ära. Sitt lugu.
      Aga sel juhul oleks ta võinud dopinguküttidele arstitõendit lehvitada, nagu tubli koolipoiss pärast keemia kontrolltööd.
      Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

      Kommentaar


        Algselt postitas kasparov Vaata postitust
        Aga õnneks on murdmaasuusatamine maailmas piisavalt marginaalne spordiala, nii et mingit rahvuslikku häbi (nagu jansa eelmisel lehel ütles) pole küll vaja tunda. Jah, sommide ja rootslaste ja norrakate ees võib ju vähe piinlik olla aga aeg parandab kõik haavad
        see võiks kuidagi ETV ekraanil ka kajastuda
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Seoses selle skandaaliga ei saa ma aru sellest seltskonnast inimestest, kelles see dopinguproov mingit kahtlusepoegagi ei tekita ja kes nüüd veel tagatipuks sõimavad ajakirjandust, kes julges rääkida asjast nii nagu see on. Ma mõistan, et see palgatud arst seal üritas rääkida musta valgeks ja süüdistada kõike ning kõiki, aga minumeelest oli see ikka suht mõttetu häma mis sealt välja tuli. Kui see uus test nii praak on ja trenn ajab kasvuhormooni taseme üles, siis miks keegi teine sellega seni vahele pole jäänud ?

          Ega ma pole ka 100% kindel, et Veepalu mingit dopinguainet kasutas, aga kohe päris kindlasti ei ole ma 100% selles kindel, et ta seda ei teinud. Vaatamata sellele dopingusaagale ei ole minu respekt Veerpalu vastu eriti vähenenud, aga selline silmad kinni usaldamine teeb mulle küll natukene nalja.

          Kommentaar


            Kommentaar delfist:

            tt, 08.04.2011 13:59
            räägiks parem sellest, miks Kaspar Kokk pole lubatud FIS-i võistlustel startida hetkel, "not allowed - return to competition rule"

            http://www.fis-ski.com/uk/604/613.ht...40&type=result...

            sama keelumärge , mis on Veerpalu FIS-i lehel
            http://www.fis-ski.com/uk/604/613.ht...11&type=result...

            ja miks Kokk samuti hetkel karjääri lõpetamisest räägib

            Oskab keegi kommenteerida? Miks Kaspar startida ei või?

            Kommentaar


              Algselt postitas dwideng Vaata postitust
              Oskab keegi kommenteerida? Miks Kaspar startida ei või?
              Murdmaasuusataja Kaspar Kokk langetab lähiajal otsuse, kas jätkata tippspordis või mitte, kuid vahepeal on ta ringi vaadanud ka teistel jahimaadel.


              Aga saa sa tänapäeval suusaliidult ausat vastust Kuid ütleme, et ikka nii.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                Kommentaar delfist:

                tt, 08.04.2011 13:59
                räägiks parem sellest, miks Kaspar Kokk pole lubatud FIS-i võistlustel startida hetkel, "not allowed - return to competition rule"

                http://www.fis-ski.com/uk/604/613.ht...40&type=result...

                sama keelumärge , mis on Veerpalu FIS-i lehel
                http://www.fis-ski.com/uk/604/613.ht...11&type=result...

                ja miks Kokk samuti hetkel karjääri lõpetamisest räägib

                Oskab keegi kommenteerida? Miks Kaspar startida ei või?

                (Ametliku versioon kohaselt on nii, et)
                See kirje tuleb sinna ainult sel juhul kui sportlane on lõpetanud oma aktiivse võistlustel osalemise, ehk siis ei täida enam WADA ADAMS-i süsteemis oma kalendrit. Selleks, et uuesti saada luba FIS-i võistlustel startida, tuleb uuesti ADAMS-it täita vähemalt 3 kuud. Sama kirje oli näiteks Kristina Šmigunil 2009. aasta sügisel kui ta tippsporti naasmas oli.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Seoses selle skandaaliga ei saa ma aru sellest seltskonnast inimestest, kelles see dopinguproov mingit kahtlusepoegagi ei tekita ja kes nüüd veel tagatipuks sõimavad ajakirjandust, kes julges rääkida asjast nii nagu see on.
                    Mul isiklikult pole kahtlust kunagi olnud. Ajakirjandust just päris ei sõima, kuid hukka võib mõne asja mõista küll. Uudishimu ja müüginumber teeb silme eest nii kirjuks, et astutakse pahatihti ämbrisse. Selleks nad neid küsimärkidega pealkirjadega artikleid vorbivadki, et end hiljem puhtaks pesta. Eile Kolmeraudset vaadates(muide Soonvaldi tunnen hästi, kuna sai temaga aastaid kossu mängitud) oli ju selge, et Järv teab, aga ei räägi, kuid ajakirjandus ei tea, aga nuhib, mis hirmus. Olen arvamusel, et igal asjal oma aeg. Seetõttu kripeldab küll, just siinse vutiseltskonna pärast, aga tean vist liiga palju ja ise pajatama ei taha hakata. Palju on siingi käimas ajakirjanikke ja Eesti on väike. Oma teadmised tuleb vahel endale hoida, ehk kunagi hiljem, laseks ajal veidi minna...Seesama Soonvald(ta oli siis õhtulehes) pakkus mulle kunagi, et sul vend Smiguni tiimis, anna kohe teada, kui suusamaastikel miskit uudist, ole allikas, informaator...Viskasin naljaga, et "kits" ei taha olla ja pealegi sul pole niipalju raha. Küsisin hoopis vastu, miks sul esikaanelood koguaeg nii hirmsad ja negatiivsed on? Ta vastas: See müüb!!!

                    Väikseks vihjeks vaid niipalju, et kuumast grupist juba aastaid puhtaid poisse otsida on suht mõttetu. Iga koduperenaine saab aru, et kui sind starti verenäitude pärast ei lubata, on miskine manipuleerimine toimunud. Mõnes mõttes on kogu see pull hea, avab lõpuks eestlastegi silmad.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      lisaks raivo jutule, on väga suur vahe dopinguga (ehk musta nimekirja ainega) manipuleerimise ja lubatud ainetega manipuleerimisel. Seda et suusameeste kuumas grupis palja tilliga dšunglipoisse ei ole, pole mingi ime... üldiselt on väga vähe spordialasid, kus tippude treeningmetoodikasse ei kuulu erinevaid näitajaid parandavaid toidulisandeid. Küsimus on selles, kas matemaatikaga eksitakse või ei. (kuupäevad, kogused, keha füüsilised omadused jne jne...) seda et mofo jööörnalistid kohe dopingu kasutajaks tembeldavad. no andke andeks. ja ülejäänud "ou fakk ma olen nii rämetüradimaräigelt pettunud, sest rahvuskangelasest on saanud narkosõltlane" võite ka rahulikult oma pepsi edasi sügada.

                      eniveis... see, kui näitajad on normatiividest erinevad, ei tähenda et kasutatud on dopingut. vot...

                      tahtsin seda juba ammu kirjutada, aga elus on ka tähtsamat (nt. onada)

                      ...... a see ka, et eks ma saan mõneti ajakirjanikest aru.... palk on vaja välja teenida. aga no andke kannatust. igast sitta ka lugeda ei tahaks... selliste jutukeste pärast teie ameti maine niivõrd pask ongi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007
                        ime türa.

                        soovin sulle sama, Dannar.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          soovin sulle sama, Dannar.
                          See on tegelikult väga hea mõte. Ma nimelt mõtlen, et kui igal pool sotsiaalvõrgustikes organiseeritakse Veerpalu toetuseks aktsioone, siis ärksamad ja tundlikuma sotsiaalse närviga soccernetlased võiks ka anda oma panuse ja seks puhuks teha näiteks ürituse "Imen marmorvahvlit! Verpa!", kusjuures osaleda võiks nii need, kes usuvad, et Verpa valmistus MM-iks traditsioonilisel piimad-leivad-soustid-meetodil kui ka need, kes seda päriselt ei usu.

                          Ja toimuda võiks see toetusaktsioon siis Soccerneti suvepäevadel.

                          Kommentaar


                            Ja nüüd kõik koos Shakira viisil:
                            wada-wada, wada-wada,

                            this time for Veerpalu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              soovin sulle sama, Dannar.
                              varsti tuleb kvaliteet arvamusliider jälle "oma allikatega" välja, nagu seda oli jalka kihlveopettuste teemal. teadagi allikat toona polnd ja tuli olude sunnil see välja mõelda.

                              mina igatahes olen enam kui kindel, et andrus on koos alaveriga pettur. siit ka tekib rohkem küsimusi: Rehemaa ja Mae on puhtad poisid ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                siit ka tekib rohkem küsimusi: Rehemaa ja Mae on puhtad poisid ?

                                No kui Rehemaa pettur oleks, siis kasutaks ta tõenäoliselt maailma ebaefektiivseimat ja mõttetuimat dopingut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X