320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    mina igatahes olen enam kui kindel, et andrus on koos alaveriga pettur.
    Arvad et ta medalivõidud on pettus? Ülejäänd maailm on puhas?

    Kommentaar


      Mina usun Andrust !

      Krt meedia on küll ikka häbematult käitunud.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas kasparov Vaata postitust
        ärksamad ja tundlikuma sotsiaalse närviga soccernetlased võiks ka anda oma panuse ja seks puhuks
        groovy baby
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas dnb Vaata postitust
          Ülejäänd maailm on puhas?
          Mis see ülejäänud maailm siia puutub? See oleks varastele päris hea argument kohtus - arvate, et keegi teine ei varasta või?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Naljakas on seda näpuga näitamist norrakatelt ja soomlastelt kuulata/lugeda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Mis see ülejäänud maailm siia puutub? See oleks varastele päris hea argument kohtus - arvate, et keegi teine ei varasta või?
              Oleksid siis vähemasti tervet postitust tsiteerinud. See osa ei oma mingit tähtsust.

              Kommentaar


                oot. pettur, ehk siis kasutas aineid, mis on keelatud ainete nimekirjas või kasutas aineid, mida ei ole veel keelustatud(legaalsed)

                te sellest ka aru saate, et dopingulist uueneb iga aastaga, keemiatööstus on sellest mitu sammu ees. kui kasutada aineid mis hetkel ei ole keelatud ainete nimekirjas pole tegemist mingi petturiga...

                huvipärast võiks mõni nn kvaliteetajakirjanik välja tuua (lihtsalt minusuguse madalalaubalise ambaali harimiseks) näiteks sellise listi, et millised ained/ühendid on viimase 5 aasta jooksul lisandunud murdmasuusatamises "dopingu" alla käivate ainete nimistusse.

                see et verps vee ja leiva ja piima peal ette ei valmista peaks olema siililegi selge.

                Aga see, et ta kasutas kindlalt keelatud aineid, on päris julge väide. (see et kasvuhormooni näit on kõrgel ei tähenda, et kasutatud oleks keelatud aineid)...

                asi ei ole nii mustvalge, et piim vs anaboolne steroid vms. sinna vahele jääb dannari noku suurune maa igasugu muid ühendeid ja aineid


                aga edu ma ei viitsi siia vist eriti rohkem postitada, sest inimesed tunduvad nii kuradi targad olevat



                (ps. mul puudub seisukoht veerpalu osas, sest enne seda, kui ei ole teada mida ta täpselt kasutanud on, ei saa teda nimetada petturiks või puhtaks poisiks, ta on nagu kõik teisedki (väga edukadl)sportlased...)

                Kommentaar


                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  Arvad et ta medalivõidud on pettus? Ülejäänd maailm on puhas?
                  Sport ja puhas. Noway

                  Lihtsalt meie teadus oli kehvem kui teistel sel hetkel.

                  Kommentaar


                    Kas nüüd pole ka võimalik arutleda allikate motiividel? Ei olnud ju ometigi tegemist puhtalt mingisuguse labase kättemaksuga vms
                    Ehk, minu jaoks on jätkuvalt õhus küsimus, et kellele ja miks seda vaja oli?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Arvan,et Jüri Linal on selle kohta väga kindel arvamus,kes selle taga on!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Tasub lugeda: http://www.novaator.ee/ET/meditsiin/...gutest_tootab/

                        "Suusasangarile saatuslikuks saanud dopingutest ei tegele mitte kasvuhormooni taseme analüüsiga, vaid püüab jõuda jälile sünteetilisele kasvuhormoonile, mis saab kehasse sattuda vaid süstimise teel.

                        Veerpalu dopinguproovi analüüsi juures Kölnis olnud doktor Jüri Laasik seadis eilsel pressikonverentsil kahtluse alla, kas metoodika suudab piisava täpsusega analüüsida kasvuhormooni taset inimese organismis.

                        Kuid Saksa teadlaste poolt väljatöötatud meetodi kirjelduse järgi ei analüüsi dopinguproov sportlase vereseerumis mitte kasvuhormooni taset, vaid uurib hormooni erinevate molekulitüüpide omavahelist tasakaalu."
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Kuid Saksa teadlaste poolt väljatöötatud meetodi kirjelduse järgi ei analüüsi dopinguproov sportlase vereseerumis mitte kasvuhormooni taset, vaid uurib hormooni erinevate molekulitüüpide omavahelist tasakaalu."
                          Päevalehes minnakse täna veel natuke kaugemale keerulisi sõnu kasutades. Samas pressikonverentsil polnudki ilmselt austet doktori eesmärk polemiseerida hormoonide isovormide ja fraktsioonide suhete üle veres vaid anda emotsioonide laineharjal pisut lihtsustatud pilt selleks, et vähegi mõistetaks. Selle põhjal ei julgeks iseenesest kahtlustada, et teemat tegelikult ei vallata ning et vastulause pole sihitud täpselt protsessi nõrkadele kohtadele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Naljakas on seda näpuga näitamist norrakatelt ja soomlastelt kuulata/lugeda.
                            Just, jah. See ongi üks faktor, mis selle asja juures eriti närvi ajab. Eriti just norrakad oma parastamisega. Üle kõige oli muidugi eile või üleeile kellegi norralasest (endise?)treeneri kommentaar, et Veerpalu peaks nüüd kõik enda võidetud medalid tagasi andma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allarn Vaata postitust
                              Just, jah. See ongi üks faktor, mis selle asja juures eriti närvi ajab. Eriti just norrakad oma parastamisega. Üle kõige oli muidugi eile või üleeile kellegi norralasest (endise?)treeneri kommentaar, et Veerpalu peaks nüüd kõik enda võidetud medalid tagasi andma.
                              Ja me ise ei mõtle samamoodi kui mingid erinevad venelased, Johann Mühleggid, Marion Jonesid või Kostas Kenterisid vahele jäävad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Kas nüüd pole ka võimalik arutleda allikate motiividel? Ei olnud ju ometigi tegemist puhtalt mingisuguse labase kättemaksuga vms
                                Ehk, minu jaoks on jätkuvalt õhus küsimus, et kellele ja miks seda vaja oli?
                                Keskpäevatund saates rääkis Rein Kilk, et Eesti dopinguagentuuri vms tegelane oli üks allikatest siis... See võiks seletada nii mõndagi küll, jah. Mulle tuleb natuke üllatusena, et see asutus muidugi asjast teadis... aga no, miks mitte.

                                Mul hetkel hakkab isegi Veerpalust kahju. Vaadates kui paljud inimesed selle "Me usume sind Andrus" kanpaaniaga kaasa on läinud. Südametunnistus võib sees karmilt kõrvetada küll...
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X