320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keskpäevatund saates rääkis Rein Kilk, et Eesti dopinguagentuuri vms tegelane oli üks allikatest siis... See võiks seletada nii mõndagi küll, jah. Mulle tuleb natuke üllatusena, et see asutus muidugi asjast teadis... aga no, miks mitte.
    Gea Muru pidi lekitaja nimi olema, kusjuures tegemist Anu saagimi õega.

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      oot. pettur, ehk siis kasutas aineid, mis on keelatud ainete nimekirjas või kasutas aineid, mida ei ole veel keelustatud(legaalsed)

      te sellest ka aru saate, et dopingulist uueneb iga aastaga, keemiatööstus on sellest mitu sammu ees. kui kasutada aineid mis hetkel ei ole keelatud ainete nimekirjas pole tegemist mingi petturiga...

      huvipärast võiks mõni nn kvaliteetajakirjanik välja tuua (lihtsalt minusuguse madalalaubalise ambaali harimiseks) näiteks sellise listi, et millised ained/ühendid on viimase 5 aasta jooksul lisandunud murdmasuusatamises "dopingu" alla käivate ainete nimistusse.

      see et verps vee ja leiva ja piima peal ette ei valmista peaks olema siililegi selge.

      Aga see, et ta kasutas kindlalt keelatud aineid, on päris julge väide. (see et kasvuhormooni näit on kõrgel ei tähenda, et kasutatud oleks keelatud aineid)...

      asi ei ole nii mustvalge, et piim vs anaboolne steroid vms. sinna vahele jääb dannari noku suurune maa igasugu muid ühendeid ja aineid


      aga edu ma ei viitsi siia vist eriti rohkem postitada, sest inimesed tunduvad nii kuradi targad olevat



      (ps. mul puudub seisukoht veerpalu osas, sest enne seda, kui ei ole teada mida ta täpselt kasutanud on, ei saa teda nimetada petturiks või puhtaks poisiks, ta on nagu kõik teisedki (väga edukadl)sportlased...)
      Tore! Siin on inimene, kes saab asjadest aru! Rõõm!

      Mul ei olnud m...igi teha ja kirjutasin õhtulehe kommentaariumisse järgmist:

      Suusataja, 71a.sünd,Anduga võistelnud, 17:48, 9. aprill, 2011

      "Minu arust tuleks asjaga edasi tegeleda. Teada on, et sportlased igasugu asju sisse kühveldavad ja ka norrakas Bente Skari keset MM-i kõhuvalule viidates ümbermaailmareisile sõitis. Aga ei siis ega ka praegu pole ju tegu keelatud ainetega. Andrus on lubatud ainetega keelatu piirile jõudnud. SELLES ON KONKS.
      AINUKE VÕIMALUS on EDASI VÕIDELDA. Pangu kasvõi riik selleks raha alla, aga siin tuleb tõde välja ajada. Kui mees ütleb, et pole keelatut manustanud, SIIS TÕESTAGU dopingukütid, et on. Põhjendage oma arstikabinettide saavutusi ja numbreid või imege...
      VASTASEL JUHUL tuleb Veerpalu suusaradadele tagasi ja ma tahan näha, mis karistuse ta saab. Siin ei saa olla muud varianti, kui lõpuni minna, sest, kurat, keelake siis vitamiinid ja muud toidulisandid ka ära. Mul näiteks hakkab kofeiinist ka sitt olla, mõne paneb julmalt rajal "leekima". STEROIDE POLE TA JU PANNUD.
      KURAT, MA EI SAA SELLEST LUBATU-KEELATU PIIRIST ARU!!!! MIS TOIMUB??
      SOMMID JA VENELASED PANID EPO-T, ASI SELGE!!! PRAEGU EI OLE SELGE, NO EI OLE!!!! "

      Seoses sellega kutsuks seda sama ajakirjandust nüüd võitlema ellujäämise nimel, lõppegu võitlus kasvõi rahvusvahelisest suusaliidust väljaastumisega. Aru peab saama, et siin ei ole võrdsust, tuleb võidelda, et see asi on jama. Noh, ajakirjanikud: HAKAKE TÖÖLE, VIHAGA JA KOHE! MUUD VÕIMALUST EI OLE, ASI ON RIIKLIKUL TASANDIL JA ÜKSTEISE KAITSMINE PEAKS OLEMA AUASI. See dopinguteadus sellisel kujul tuleb põrmustada, mingeid selgeid piire pole! Õige aeg on kogu see maailm ja need tegelased p.tsi saata, kino läheb liiale, astmaatikud on õiged ja lubatut manustanud petturid, sest kuradi n.kutud tase ületab normi! Pahvid ja muud mehed, see on teie elu võimalus!!!!
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        varsti tuleb kvaliteet arvamusliider jälle "oma allikatega" välja, nagu seda oli jalka kihlveopettuste teemal. teadagi allikat toona polnd ja tuli olude sunnil see välja mõelda.

        mina igatahes olen enam kui kindel, et andrus on koos alaveriga pettur. siit ka tekib rohkem küsimusi: Rehemaa ja Mae on puhtad poisid ?
        Oota, mida mees? Kes oli seal välja mõeldud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oota, mida mees? Kes oli seal välja mõeldud?
          Paistab et ma olen eksinud.
          Eelmisel sain ühelt sutheliselt respekteeritult jalgpalliga seotud inimeselt signaali, et selles loos on allikas välja mõeldud.
          Nüüd mõningate inimestega suheldes on see väide ümber lükatud.

          Kui aga see tõesti on nii, siis olen ma Dannari ees vabanduse võlgu!

          Kommentaar


            Mina arvan, et Andrus pole vähemalt tahtlikult dopingut tarvitand ega valeta. Asi ei saa nii must-valge olla. Aga Eesti meedia maine küll langes selle sündmuse kajastusviisidega.

            Kommentaar


              Kiku a-proovi avalikustamisel oli suusaliidul veel mingi valik,
              aga praegu on ju kvaliteetajakirjandus ise asja juures

              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              allikas
              keskpäevatund
              m, 09.04.2011 13:29
              kilk käis minu arust esimesena välja sa eesti antidopingu töötaja gea muru nime, ajakirjanduse allika kontekstis

              õde, 09.04.2011 13:52
              google andmetel on gea muru anu saagimi õde.
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Kes soovib ennast veel harida: http://www.facebook.com/notes/arko-o...06844022667704

                Muide, see Rootsi arst, kelle lugusid mõnes kohas levitatakse, kirjutab hoopis teisest asjast. Lisaks selgub guugeldades, et tegeleb transtsendentaalse meditatsiooni jms propageerimisega.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Panin andruse võitude puhul keti maha,täna ei pane kuna eile ei saanud ketimaterjali kokku! Vabanddan siiralt!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Vabandan koleda keelekasutuse pärast taku suhtes. Veiniõhtu läks liiga uljaks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Vabandan koleda keelekasutuse pärast taku suhtes. Veiniõhtu läks liiga uljaks
                      Räpane joodikajakirjanik, kuidas selliseid üldse usaldada saab!?!?! Kas Diana oli ikka ka?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        ära karda, dannar. bõkid panid su nime kirja juba

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Naljakas on seda näpuga näitamist norrakatelt ja soomlastelt kuulata/lugeda.
                          Nojah, aga tuleb ära kannatada. Neil on see õigus kahjuks.
                          Ja see oli ka hästi öeldud, et ega Eestlased kiruksid samamoodi, kui oleks näiteks mõni somm vahele jäänud...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Tõde:

                            Veerpalu oli sunnitud hormoone võtma põlve pärast. Hormoonid pidid mõjuma 24h. Paraku selle aja jooksul tehti dopinguproov ära. Sitt lugu.
                            up-up-up
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              kuulsin 100% kindlast allikast et norrakad pakkusid Veerpalule 10k dollarit et enne Oslot kasvuhormoone süstiks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Nojah, aga tuleb ära kannatada. Neil on see õigus kahjuks.
                                Ja see oli ka hästi öeldud, et ega Eestlased kiruksid samamoodi, kui oleks näiteks mõni somm vahele jäänud...
                                Misasja?? Kas mõni eesti tippsuusataja või treener ütleks midagi sellist meediale? 100% kindlalt ei ütleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X