320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajalehe Pealinn toimetaja Andrus Allika tõstatab kirjutises küsimuse, kas FIS andnuks Andrus Veerpalule armu, kui tema dopingupruukimine Eestist välja ei tulnuks.


    Justkui mina oleksin kirjutanud...

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      http://www.ohtuleht.ee/422226

      Justkui mina oleksin kirjutanud...
      Lapsikud fantaasiad, demagoogia, võltsmoraal ja tühi takkajärgi targutamine.

      ...jep, kõlab enamvähem nii küll. Ainult üks infantiilselt naeratav smaili ongi veel pealkirjast puudu.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Miks peaks FIS dopingupruukimise eest armu andma? Haiget jama on liiga palju selle asja ümber lehtedes.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          http://www.ekspress.ee/news/arvamus/....d?id=43759945

          Suusaliidu seltskond peab midagi ette võtma. Kui muud paremat pähe ei tule, siis vähemalt tagasi astuda. Sellist jama pole ühelgi teisel alaliidus kohanud. Täna, ma saan aru, selgus, et siiski WADA meetodeid ei vaidlustata. Tonaalsuses, et ainult sellepärast, et neil pole selleks raha, aga tegelikult on see meetod jama. Aga ei ole nii!

          Veerpalu eripäradele rõhumine on võimalik ainult vastavate uuringutulemuste olemasolul. Aga neid ju pole, sest muidu oleks need ammu välja toodud. Ja kui neid andmeid pole, siis poleks midagi lihtsamat, kui sellised katsed korraldada.

          Need ei ole nii kallid, et kaaluks üles võimaliku sponsorraha vähenemise suusaliidule, kui skandaali ei õnnestu ümber lükata. Ma usun, et Veerpalu võiks need kolm ja pool tundi, mis väidetavalt kutsuvad ainult temal esile ebanormaalse kasvuhormooni isovormi taseme drastilise suurenemise, ära kannatada küll. Aga ma ei usu, et katsetulemused need andmed annavad.

          Kuidas saab Laasik täna rõhuda Veerpalu kasvuhormooni bioloogia iseärasustele, kui tal vastavaid andmeid pole? Iseenesest jätkub mingi jama ajamine, midagi asjalikku pole keegi suusaliidu poolt öelnud
          Jääb selline mulje, et Suusaliit & co möllab siinses meedias täiega: kõik FISi/WADA põhjendused-põhimõtted-metoodikad lükatakse ümber, Veerpalu on unikaalne inimene jms. Kui aga oleks vaja asjale ametlik käik anda, siis tehakse suss-suss, esitatakse mingi väike protestipoisike, mis muidugi tagasi lükatakse. Aga siinses meedias saab vana kella rõõmuga edasi taguda - kõik on meie vastu, aga meil pole paraku ressursse ega võimalusi diktaatorlike suurorganisatsioonidega võitlemiseks. Rahvas valib Andruse detsembris aasta sportlaseks, president annab ordeni, aga muu maailm vaatab meid kui pidalitõbiseid.

          Kommentaar


            Päris imetud ja väljamõeldud teema(Allika artikkel) see pole. Ajalugu teab selliseid juhtumeid. Osad asjale lähedal seisvad isikud spekuleerivad samuti, et üks suusaliidu põhimõtteid on alati olnud, et lasta võimalusel teemal ajahamba poolt pureda saada, et ei oleks kogu loos kaotajaid. Võitjaid nagunii taolistel puhkudel ei leidu. Halba mainet oma alale ei soovi ükski alaliit. Venitamised, varjamised, edasi lükkamised on ehe tõestus.

            Seda arvesse võttes tundub igati loogiline, et Veerpalu paneb pillid kotti, sel hooajal midagi saavutamata. Varasemast jääb ilus mälestus ja kõik on rahul. Muidu aga võib sündida järjekordne Kari-Pekka Kyro, kel on 20 aastat kogemusi, üllatamaks kogu suusamaailma, millest kõigest atleedid läbi imbunud on.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Kindlasti on see võimalik. Mitte ainsatki fakti tal samas praeguse kohta ei ole ju. Mind ajas eeskätt lihtsalt hirnuma see, kuidas "kindlasti ei tohi dopingupruukimist maha vaikida", aga et vaata kui pahapaha kõmuajakirjandus ei oleks teemat üles kiskunud, siis oleks saanud äkki dopingupruukimise maha vaikida. lolwut või kuidas need noored ütlevadki.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                http://www.ekspress.ee/news/arvamus/....d?id=43759945

                Jääb selline mulje, et Suusaliit & co möllab siinses meedias täiega: kõik FISi/WADA põhjendused-põhimõtted-metoodikad lükatakse ümber, Veerpalu on unikaalne inimene jms. Kui aga oleks vaja asjale ametlik käik anda, siis tehakse suss-suss, esitatakse mingi väike protestipoisike, mis muidugi tagasi lükatakse. Aga siinses meedias saab vana kella rõõmuga edasi taguda - kõik on meie vastu, aga meil pole paraku ressursse ega võimalusi diktaatorlike suurorganisatsioonidega võitlemiseks. Rahvas valib Andruse detsembris aasta sportlaseks, president annab ordeni, aga muu maailm vaatab meid kui pidalitõbiseid.
                Ma saan aru, et meetodi vaidlustamine sisuliselt tähendaks WADAle võimalust minna ja vaadata ka eelmiseid proove. Kuna proov vist kestab mingi 8 aastat siis on kuskil terve sein Veerpalu uriini täis. Ja miks minna torkima.

                P.S. Huvitav, kuidas need "ma usun Veerpalu" inimesed käituvad, kui ta on järgmitel valimistel Keskerakonna nimekirjas.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Ma saan aru, et meetodi vaidlustamine sisuliselt tähendaks WADAle võimalust minna ja vaadata ka eelmiseid proove. Kuna proov vist kestab mingi 8 aastat siis on kuskil terve sein Veerpalu uriini täis. Ja miks minna torkima.

                  P.S. Huvitav, kuidas need "ma usun Veerpalu" inimesed käituvad, kui ta on järgmitel valimistel Keskerakonna nimekirjas.
                  Eelnevatest aastatest ei saa elu sees täit tõde. Ained on tänapäeval nii vinged, et kuni 24 tunniga on organismist haihtunud ilma jälgi jätmata. Sellepärast suusatajad suvel "pruugivadki" enamjaolt, karmi trenni ajal ja ikka, et organism jõuaks neid koormusi seedida. Sellepärast suurvõistlusele minnaksegi ühte võistlust paugutama. Sellepärast kontrollid ajavadki sportlasi suvel ja igal võimatul hetkel taga ja teevad üllatusvisiite. Sellepärast ongi need hemoglobiinid ja hormoonitasemed kõrged ja pannakse karistusi nende järgi, kuna ainele endale pole võimalik enam jälile jõuda. Niivõrd eespool kõnnib see maailm küttidest. See on ka ju avalik saladus, kuidas sportlased akendest alla hüpates dopinguproovijate küüsist on põgenenud. Sest kokkulepitud ajal on ju kõik korras, aga üllatusena tulles võib kusi hoopis midagi muud näidata. See on selline organiseeritud teadus, et paneb pead vangutama.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Midagi uut http://sport.delfi.ee/news/suusatami....d?id=43757437
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      http://www.ekspress.ee/news/arvamus/....d?id=43759945



                      Jääb selline mulje, et Suusaliit & co möllab siinses meedias täiega: kõik FISi/WADA põhjendused-põhimõtted-metoodikad lükatakse ümber, Veerpalu on unikaalne inimene jms. Kui aga oleks vaja asjale ametlik käik anda, siis tehakse suss-suss, esitatakse mingi väike protestipoisike, mis muidugi tagasi lükatakse. Aga siinses meedias saab vana kella rõõmuga edasi taguda - kõik on meie vastu, aga meil pole paraku ressursse ega võimalusi diktaatorlike suurorganisatsioonidega võitlemiseks. Rahvas valib Andruse detsembris aasta sportlaseks, president annab ordeni, aga muu maailm vaatab meid kui pidalitõbiseid.
                      Sellele arvamusele võin küll kahe käega alla kirjutada !
                      Ja kõige rohkem mind häiribki see, et Suusaliit peab rahvast kambaks idiootideks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Suusaliit peab rahvast kambaks idiootideks.
                        siin neid küll milleski süüdistada ei saa ju.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Äkki liigutaks ebaterve huumori alla?

                            Kommentaar




                              Et see vend on vabariigis kogu suusatamise kõikide niitide tõmbaja ja olen võrrelnud teda ja tema toimetusi suusamaastikel Pohlaku omadega vutis, siis põhimõtteliselt huvitab, mida ta suudab lõpplahenduseks välja võluda. Eriti, kui on näha, et nüüd keskendub ta 100% sellele asjale.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Tänases Ekspressis kirjutatakse pikalt mis kus ja kuidas. Alaveriga on ka intervjuu tehtud. Võib-olla saavad osad maailmapildi selgemaks. Mina küll sain.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X