320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siimann rääkis õiget juttu, Eesti riik eesotsas meediaga rikkus reegleid Andrust süüdistades.

    Kommentaar


      Karauul ! te ikka veel jahute seda teemat! Ära ei ole tüüdand juba ?
      Ma ei ole nädal aega seda paska viitsinud lugeda .Tahaks lehest nagu spordiuudiseid aga mitte mõttetut pläägutamis ühe teema ümber.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Karauul ! te ikka veel jahute seda teemat! Ära ei ole tüüdand juba ?
        Ma ei ole nädal aega seda paska viitsinud lugeda .Tahaks lehest nagu spordiuudiseid aga mitte mõttetut pläägutamis ühe teema ümber.
        Flora homsest kaotusest räägitakse ilmselt esmaspäevases lehes. Seni pead kannatama.

        Kommentaar


          Usume mida?

          Rahvusvahelise Suusaspordiföderatsiooni (FIS) dopingupaneel ei rahuldanud Andrus Veerpalu poolt antud dopinguproovide vaidlustust. Veerpalu soovib otsuse edasi kaevata Rahvusvahelises Spordiarbitraažis (CAS).
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Et FIS on norralaste kontrolli all ja kallutatud!

            Kommentaar


              Terve selle dopingujama ja viimaste aastate toimunu pärast on suusatamisest küll pikaks ajaks kopp ees vist. Ei kavatse seda Norra-Rootsi astmaatikute maavõistlust pikka aega jälgida. Suusahüpped FTW!

              Kommentaar


                Algselt postitas umbadapopp
                austria vs austria vs ammann ? :d
                Kaarel Nurmsalu!!!

                Kommentaar


                  Üks paremaid artikleid Veerpalu teemal: http://www.ohtuleht.ee/440549
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Üks paremaid artikleid Veerpalu teemal: http://www.ohtuleht.ee/440549
                    Vaata sõbrake, kohe mitte ei saa sinuga nõustuda. Nimelt on üks kõvu spordisõpru, treeningpartner ja tuttav ning endine Õhtulehe peatoimetaja ning nüüdne Delfi tegija hr.Soonvald mulle jäädavalt selgeks teinud, et kõik ajakirjanduses-meedias ilmuvad artiklid, millede pealkirja on lisatud küsimärk, teenivad eesmärki saavutada lugejaskonda, raha, kõmu, sensatsiooni jne. Võttes sealjuures endilt täielikult vastutuse, sest nad otseselt ju ei konstateeri fakti. Seega ei saa kuidagi lugeda paremaks, usutavamaks, tõesemaks taolist üllitist. See ei ole puhas kuld, vaid ilmselge spekuleerimine.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Tra küll ,kus ma nüüd pasunaid müüma hakkan ?
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Tra küll ,kus ma nüüd pasunaid müüma hakkan ?
                        No A le Coqil on veel lolle, kes pole pasunaid ostnud. IGALE JALGPALLIFÄNNILE OMA PASUN!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          No A le Coqil on veel lolle, kes pole pasunaid ostnud. IGALE JALGPALLIFÄNNILE OMA PASUN!
                          Kui sa veel ei tea siis teeme EJL-ile ettepaneku ,et Lillekülas pasunate müük ära keelata.
                          Sul päris hea hinnang nende kohta ,kes pole ostnud.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Tra küll ,kus ma nüüd pasunaid müüma hakkan ?
                            Kelgutamise MK etapid on nüüd Otepääl alates sellest talvest, seal saab ikka
                            seda niikauaks kuni mõni kelguvend dopingut ei pane...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              Kelgutamise MK etapid on nüüd Otepääl alates sellest talvest, seal saab ikka
                              seda niikauaks kuni mõni kelguvend dopingut ei pane...
                              kas bobid ka tulevad ?
                              neid elukaid vaataks isegi

                              Kommentaar


                                Möh, minuteada on baltikumi ainuke bobirada Lätis ikka. Või tulevad kelgutajad suusahüppetornist alla?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X