320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Möh, minuteada on baltikumi ainuke bobirada Lätis ikka. Või tulevad kelgutajad suusahüppetornist alla?
    Kelguhüpped!
    Selle suusahüppetorniga ei ole ju muud midagi mõistliku peale hakata, ei ole meil hüppajaid, ei kahevõistlejaid

    Kommentaar


      Üks poolik suusahüppaja meil ju siiski on

      Kommentaar


        Algselt postitas umbadapopp
        Kas siinsetel inimestel oleks huvi mingit liiki talialade ennustusvõistlusega (laskesuusk, murmaa nt) Ma ei tea, kas mul endal oleks aega seda vedada, aga kui siin huvi üles näidatakse, siis äkki keegi viitsib teha... Mina osaleks kindlasti
        Oleks huvitatud.

        Mingi süsteemi võiks keegi välja pakkuda, kui teha nö mitme ala oma korraga (Nagu jalgpalli see suur ennustusmäng vms)
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Soomlane kasvuhormooniga vahele jäänud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            ME USUME JUHA LALLUKAsse!

            Kommentaar


              Kommentaar YLE FB lehelt: "Hiihtäjiä on kahta eri laatua. Ne jotka on jääny kiinni ja ne jotka ei oo vielä jääny kiinni kiellettyjen aineiden käytöstä."
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Norra ülekaal naiste suusatamises on päris jube, täna saadi teates kaksikvõit. Saksamaa ja Itaalia on ära kadumas tipust.

                Kommentaar


                  Miks eestlased teates ei osalenud? Mehed olid ju kohal, kaks määrdemeest ka. Kogemusi ei olegi vaja? Raivo?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    "Ma arvan, et Aivar tegi täna väga hea sõidu" - Raul Olle kommentaar, siis pärast laupäevast suurepärast 35ndat kohta. Tõeline suusariik oleme, juba pakkub rõõmu ka nii mega koht täiesti teisejärgulisel spordialal.

                    Ei tea jah, miks teates ei osaletud, ise üritasin kah sõitu vaadata, aga no nii igav oli, et kuidagi ei püsinud silm lahti. Tuleb kannatamtult tõsist atraktiivset suusaala, laskesuustamist, oodata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Miks eestlased teates ei osalenud? Mehed olid ju kohal, kaks määrdemeest ka. Kogemusi ei olegi vaja? Raivo?
                      Ausalt öeldes ma ei tea, küsin üle. Tean vaid, et Aivar ja Karel olid suurepärase enesetundega ja rada oli neile hooaja haku kohta sobilik olnud, kiire ja kerge, et hea pundis püsida. Neil oli kahju, et ei osaletud... Raul ütles ka, et vorm on nii hea, et tuiska või ise rajale. Olid seal Soomes Einaste ja Veerpaluga nagu võrdne võrdsega kiirendanud lühemaid maid. Mati ainult filmis ja muheles...ja võttis Kärbil laktaati. Midagi pole muutunud ühesõnaga...
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Norra ülekaal naiste suusatamises on päris jube, täna saadi teates kaksikvõit. Saksamaa ja Itaalia on ära kadumas tipust.
                        Jep. Tora oli väga vahva. Kahju, et kolme hulka ei saanud. Loodetavasti pole lasketrenni unarusse jätnud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ma küll sõitu ei vaadanud aga kui Tora suht napilt esikolmikust välja jäi siis Neuner võiks ju isegi #1 asmaatikuga esikohale konkureerida?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Ma küll sõitu ei vaadanud aga kui Tora suht napilt esikolmikust välja jäi siis Neuner võiks ju isegi #1 asmaatikuga esikohale konkureerida?
                            No eelmine hooaeg oligi Berger kohati kõige kiirem rajal, Neunerile ta muidugi vastu ei saa, aga ma kahtlen, et Sakslanna justinale ja Bjöergenile konkurentsi suudaks pakkuda, aga ma olen alati mõelnud, et ta võiks proovida mõne etappi, eriti nüüd, kus Saksa suusatamine on väga madalseisus, teates oleks teda küll väga vaja.

                            Kommentaar


                              Üks asi huvitab - et, kes oma karjääri vahepeal lõpetanud on? Sloveenia superstaar, Hjelmeset, Nystad? Longa? Follis?

                              Kommentaar


                                Andrus Veerpalu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X