320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rehemaa siis proloogis neljas napilt.0,3 sekundit jäi puudu kolmandast kohast.Jaak Mae 27-es, Veerpalu 41 ja Kärp kuuendas kümnes.
    FC Flora

    Kommentaar


      Kahju ,et nii napilt puudu jäi.

      Kommentaar


        no seekord napikas siis. elusõit siiski
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          retsept retsept

          Kommentaar


            Tegija (Y)..
            Ma millegipärast arvan seda, et rehemaa kulutas oma jõuvarud ära.. ja järgnevad sõidud ei näita midagi erilist.. S.t ,et sõidudes tulevad kohad 25 ja 30 vahele:P

            Kommentaar


              Ta pea kõikides sõitudes kiire alustaja olnud ja lõpus ära kustunud. Seega ei olnud tänane tulemus mulle isklikult üllatus. Oleks veel distants klassikas olnud oleks Rehemaa vaat, et veel top 3 jõudnud.

              Kommentaar


                Küll Rehemaa selle värgi kinni paneb nüüd rsk!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Rehemaa leidis lõpuks oma distantsi
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Ma kiidaks ka Jacki, kes sai lausa 30 parema hulka nii lühikesel distantsil. Tavaliselt võtab tal 3-4 kilti aega ,et ennast käima saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      Rehemaa leidis lõpuks oma distantsi
                      Ongi!
                      3,7 km distants Olümpiale!

                      Kommentaar


                        Axel Üllatas.. 3.7km-ga selline edu :O.. Paistab ,et päris heas vormis. Usun ,et võidab ka :P ..
                        Kui Rehemaa täna ennast tühjaks ei sõitnud võib tulla vabalt 20 parema sekka lõppkokkuvõttes. Mina oleks rahul kui kolm eestlast oleks 30 parema seas pärast lõputõusu.

                        Kommentaar


                          tublid poisid jälle

                          Kommentaar


                            Jah kiitus kõigile kolmele!

                            Kommentaar


                              neljale...

                              Kommentaar


                                Algo 48 koht 60 mehe konkurentsis pole kiiduväär minu silmis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X