320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kus saax trenni teha tallinnas.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kus saax trenni teha tallinnas.

    mängisin sel aastal III liigas vasakkaitset.nüüd tõusime II.kas keegi võix teada anda, kus nädalas korra või kaks trenni teha.

    #2
    sees või väljas?

    Kommentaar


      #3
      sees ikka

      Kommentaar


        #4
        Kui Te siiamaani ei ole saali leidnud, siis arvatavasti nüüd on see juba pea võimatu. Mõni koolisaal ehk...
        Tegelikkuses on asi nii, et umbes augusti löpus tuleb juba aeg endale kinni panna. Pole midagi teha, treeninggruppe on palju.

        Kommentaar


          #5
          ma ise tahax ainuisikuliselt saada mõnda gruppi.kas on võimalik?

          Kommentaar


            #6
            põhimõteliselt on võimalik teha igal pool kui vaid tahtmist on.
            coqito ergo sum.

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by märt

              ma ise tahax ainuisikuliselt saada mõnda gruppi.kas on võimalik?
              ET nagu mõnda trenni saada? FC Soccernet...
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                Meile ei mahu ju juurde enam. Seda enam, et nagu ma aru saan ei ole tegu üldse sellise inimesega, kes tahaks tulevikus ka FC Soccerneti eest mängida.

                Kommentaar


                  #9
                  ühe koha ma nüüd leidsin(üks kool).ja täna saab ka sinna mindud.2X nädalas.

                  Kommentaar


                    #10
                    No mine kuskile trenni ja siis seal mängid ja siis kunagi oled uus Ronaldo!
                    Iv seen badder days

                    Kommentaar


                      #11
                      Päris vana teema leidsid ülesse...

                      Iv seen better days

                      Kommentaar


                        #12
                        Olen järgmisest nädalast Võrust kooli minemas Tallinnasse ja sooviks käia nõmmel mingi satsiga koos trennis, kas mõni meeskond saaks seda ehk võimaldada?

                        Kommentaar


                          #13
                          HHAHAHAA, PraS, mix tegid sellise teema? kas oled nüüd trenni leidnud enda jaox?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            HHAHAHAA, PraS, mix tegid sellise teema? kas oled nüüd trenni leidnud enda jaox?
                            Ära pabista. Olen nii mõndagi muud ka enda jaoks leidnud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Ära pabista. Olen nii mõndagi muud ka enda jaoks leidnud.
                              Räägi lähemalt, mida veel ...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X