Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane Man Utd-Bolton 1:2

Mis ma siin ikka öelda oskan- Manu kaitse hakkab juba derby tasemele jõudma. Igaljuhul mul on kuradima hea meel Boltoni võidu üle.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kuigi tuleb ära mainida, et manul oli põhikoosseisust puudu 7-8 mängjat ja on arvata, et manu kaitse saab hea olema tulevikus, kui noored piisavale tasemele jõuavad. üleüldse, ootan põnevusega, millal tuleb Chadwicki, Fortune'i, Wallworki jts. aeg, samas - Manu on Liverpooli suur rivaal ja seetõttu on mul ManU kaotustest suhteliselt hea meel.
    See kiri siin on all

Professionaal Kasutaja apunkto avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

ma arvasuin juba, et boltoni võib juba maha kanda aga võta näpust. Väga kõva. Sel hooaeg kujuneb rohkem põneva jalgpalli kui manu hooajaks.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Loodan väga et see hooaeg ei ole taas ManU hooaeg vaid tuleb tõsine rabelemine liigatiitlile.
    :P Liverpoolile hoian kõvast pöialt.
    Bolton tegi ära, väga võimas, kahju et ma seda mängu ei näind aga väravaid sain õnneks ikka näha. Tubli Bolton.
    Proven Kings of Europe!

Algupärane

Kihlveokontoritel oli vist ikka hea päev küll.Sellist skoori ei osanud vist keegi peale Boltoni fännide oodata, kui nemadki. ManU kaitseliin oli ikka "tase" küll.
    Mulle oleks kõige enam tegelikult viik sobinud.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Orginally posted by aojalgpall

ma arvasuin juba, et boltoni võib juba maha kanda aga võta näpust. Väga kõva. Sel hooaeg kujuneb rohkem põneva jalgpalli kui manu hooajaks.
    Kui hoaeg läbi saab, avastatakse jälle, et ManUtd on 1. Midagi pole teha, nad on lihtsalt stabiilsemad. Aga kui kaitse jääbki selliseks, siis muidugi mitte
    ELAINE: This dog in the courtyard across from my bedroom window that never never stops barking! /-/
    KRAMER: Well, there is something you can do ELAINE: What? Kramer, I'll do anything!

KRAMER: Well, what if there should be an unfortunate accident? (Seinfeld, The Engagement)

Professionaal Kasutaja mikk avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Manul on sellel nädalal kaks olulist mängu tulemas. CL-s Olympiakosega nin järgmine laupäev Premiershipis Leedsiga. Ehk sellpärast põhimehed puhkasidki. Ei tea kas risk tasub ära?

PS. Kas keegi teab, kas Tartus näidatakse kusagil Leedsi ja Manu laupäevast mängu?
    Y R A

Senaator Kasutaja Sen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Kosk

Kihlveokontoritel oli vist ikka hea päev küll.Sellist skoori ei osanud vist keegi peale Boltoni fännide oodata, kui nemadki. ManU kaitseliin oli ikka "tase" küll.
    Mulle oleks kõige enam tegelikult viik sobinud.
    Skoori küll ei ennustanud aga Boltoni võittu küll ( PL ennustus foorumis) ja seda ainukese ennustajana.
    Ja tõsi ta on, et isegi 13-ne vanaema poleks niiviisi ennustanud

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Manu mäng polnud hull midagi .
    õnne jäi lihtsalt puudu
    põder tegi ka muidugi super mängu
    ja kui ründajad löövad 3 st võimalusest 2 ära siis on võit igati õigustatud

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid