320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HOKI

    on mõni patrioot siin veel
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    #2
    Vastus teemale \'HOKI\'

    Kas eestlased mängivad hokit?

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'HOKI\'

      kui kevad on jälle käes
      sulab järvedelt ära jää
      ära upub hokimängija
      oo, see on hoki
      karmide meeste mäng!

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'HOKI\'

        nüüd ma tean miks ma jalkat hokile eelistan,pole karta uppumis surma kuigi jah isegi jalka platsil on see võimalik
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'HOKI\'

          kutid panevad päris teravalt ma vaatan...
          muide ytleme nii, et eesti hokit vaatab palju rohkem inimesi kui jalkat!
          hall on ikka pidevalt pungil täis kui minna õiget mängu vaatama.
          premiasse oli eelmine aasta ära topitud playoffide ajal 1200 inimest... ja nii iga mäng päevast päeva! erinevalt jalkast kus on 9000 staadioni peal istuvad mingi a la 50 kutti ja madami:P
          hokit kandis eelmine aasta ka põhimõtteliselt tv yle. jalkat eesti oma just eriti tihti ei kohta mis iseenesest mulle meelehärmi teeb
          HOKI väga šeff mäng..
          kes tahab võib ju uurida veits -> http://www.hcpanter.ee/

          järgmine hea mäng on muidu!

          # L 27.11.2004
          # kell 18:00
          # HC Panter - Tartu Välk-494 (Premia)

          Ka kõige suurem pessimist võix ennast korra kohale vedada ja veenduda, et on mida vaadata!


          Edit: Jäähoki on väga šeff mäng..
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'HOKI\'

            Algselt postitas zuma17
            HOKI väga šeff mäng..
            Saalihoki või maahoki või jäähoki?

            ps ma saan aru küll, et sa mötled jäähokit aga norida on jubemönus

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'HOKI\'


              paistab, et huvi pole kuigi suur
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'HOKI\'

                yxi promon siin
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'HOKI\'

                  .. kuna mul Panterites mõned sõbrad tuttavad mängimas siis olen eelmine ja see hooaeg nende kodumänge(Narvasse küll ei söenda minna) ja play-offe (ja muidugi finaalmänge)vaatamas käinud üpris tihti..talvel on see päris meeldiv ajaviide igavuse peletamiseks ja õlle libistamiseks tribüünil...ja atmosfäär ja meeleolu on tõepoolest kordi põnevam kui jalgpalli MV mängudel...kahjuks... üldiselt soovitan kasvõi korra Premias Pantrite mängul ära käija...kevadistes play-offides on muidugi eriti palju verd-higi-karvu
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'HOKI\'

                    minu ainus kokkupuude \'eesti jäähokiga\' on see, kui ilma hammasteta suured vene hokkeipoisid mind linnahalli katuselt tahtsid alla veeretada. õnneks nad ei taibanud uiska alt võtta, nii et ma sain silkama.
                    a tribüünilt võiks huvi pärast teinekod vaadata küll ka.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'HOKI\'

                      Algselt postitas fittibaldi


                      minu ainus kokkupuude \'eesti jäähokiga\' on see, kui ilma hammasteta suured vene hokkeipoisid mind linnahalli katuselt tahtsid alla veeretada. õnneks nad ei taibanud uiska alt võtta, nii et ma sain silkama.
                      a tribüünilt võiks huvi pärast teinekod vaadata küll ka.
                      ... sinul Fiti ikka ei vea nende venelastega kohe kuidagi... meenub kodune Venemaaga mäng mõned ajad tagasi...nüüd siis Linnahalli intsident... hea et sa Krasnodari ei sõitnud - mine tea kas oleksidki elusana tagasi tuld..ja kes siis meil salle-märke-särke kujundama oleks hakanuda ah..mis?
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'HOKI\'

                        nojah, ma teadsin, et oleks pidand nooruses male asemel hoopis poksiga tegelema hakkama. kus sel vanal koeral nüüd enam uued trikid...
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'HOKI\'

                          Pantrite visadus on respecti väärt,kahju et hokiliit kaikaid kodaratesse tahab pilduda.Kasvõi see intsident mängijatele trahvide määramisel.Õnneks vist tühistati need karistused.

                          Ise sai kunagi Talleksi mänge käidud vaatamas,vahepeal tundus,et olime ainuke eestlaste punt seal.Üks shaibu shaibu käis koguseg.Posikesed 5-7 -kesi.Isegi lippu lehvitasime.Olid ajad,kaks eesti klubi liidu teises liigas aga mängijatest vist ainuke eestlane Ahi sel ajal.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'HOKI\'

                            tuli edit
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'HOKI\'

                              mängisid laviinideski koos aga Selänne hoog raugeb iga aastaga kahjuks.esimene aasta oligi vist kõige parem
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar

                              Working...
                              X