320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suurt vahet nagu nii pole kuna MM-hoki teleülekande õigused lähevad MTV3 kätte. Loodetavasti VSB üllatab, muidu saab iga kevadine traditsioon otsa

    Kommentaar


      Täna K-Järvel toimunud meistriliiga mängus oidi Panter/Purikad võtma vastu oma esimese kaotuse meistrisarjas. K-J ärve võitis 8-2.Homme 15.00 Premias Viiking Sport - Tartu Kalev/Välk.

      Kommentaar


        Talviklassiko 2012 Hifk-Jokerit 04.02.12 Helsingi olympiastaadion algus 15.00 Piletid tulevad myyki 31.10.11 kell 9.00 lippupalvelus ,hinnad 29/39/49 eur.

        Kommentaar


          Algselt postitas hokeist Vaata postitust
          Talviklassiko 2012 Hifk-Jokerit 04.02.12 Helsingi olympiastaadion algus 15.00 Piletid tulevad myyki 31.10.11 kell 9.00 lippupalvelus ,hinnad 29/39/49 eur.
          09.12.2012 toimub Olümpiastaadionil teinegi mäng, Soome vs Venemaa.
          Ise arvan millegipärast, et see 2012 HIFK-Jokerit mäng enam samasugust populaarsust ei saavuta kui selle aasta oma. Ega sealt tribüünilt vist eriti näe ka midagi.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            30.10.2011 pühapäev Viiking Sport - Viru Sputnik kell 16:00

            kus see mäng toimub, Premia kodukal ei ole sellest mängust sõnagi...

            Kommentaar


              Selle jaoks on olemas selline leht nagu icehockey.ee(Eesti jäähokiliidu koduleht).Kui leht on avanenud siis leiad sealt pealkirja Eesti MV,teed kliki ja on nähtaval ajkava,statistika jne.Viiking Sport mängib oma kodumängud Premias 15.00 ja Pantrid 17.00 .16.00 see mingi ufo maandumise aeg.

              Kommentaar


                Talviklassikole mis toimub 04.02.2012 juba 25000 piletit myydud!

                Kommentaar


                  Algselt postitas hokeist Vaata postitust
                  Talviklassikole mis toimub 04.02.2012 juba 25000 piletit myydud

                  Talviklassiko 2012 Hifk-Jokerit 04.02.12 Helsingi olympiastaadion algus 15.00 Piletid tulevad myyki 31.10.11 kell 9.00 lippupalvelus ,hinnad 29/39/49 eur.!
                  Oot on plaanis minna või? Olll?
                  2 mängu veel ja jalkahooaeg saab läbi, siis võib hokile pühenduda

                  Kommentaar


                    lähen heameelega , eelmine talv läks sama plaan meil ju p...i

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olll Vaata postitust
                      lähen heameelega , eelmine talv läks sama plaan meil ju p...i
                      Aga võtame siis lipput ära? Kas me oleme Jokerit või HIFK ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Aga võtame siis lipput ära? Kas me oleme Jokerit või HIFK ?
                        ära sa hokeisti juuresolekul Jokereid maini - hakkab teine kohe ropendama

                        Kommentaar


                          Lippupalvelu myyb pileteid ja ohh ime neil Tallinnas kontor, Stoki kaubamajas ja ma ei tea kes Sen on aga mina HIFK (Jokerid on Harkimon huorat) mul fänni kaart ka sellega saab sooduka vähemalt Soomest ostes saab aga ma arvan et see kehtib ka siit ostes .Lepiks siis midagi kokku lähme käime Stokis ära ja kysime mis,kus,millal !Fänni kaardiga saame kell 12.00 mängupäeval Pepes baari ja peale mängu iltajuhlat!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hokeist Vaata postitust
                            Lippupalvelu myyb pileteid ja ohh ime neil Tallinnas kontor, Stoki kaubamajas ja ma ei tea kes Sen on aga mina HIFK (Jokerid on Harkimon huorat) mul fänni kaart ka sellega saab sooduka vähemalt Soomest ostes saab aga ma arvan et see kehtib ka siit ostes .Lepiks siis midagi kokku lähme käime Stokis ära ja kysime mis,kus,millal !Fänni kaardiga saame kell 12.00 mängupäeval Pepes baari ja peale mängu iltajuhlat!
                            Okei, ei taha Harkimon houra olla See fännikaart kehtib ainult ühele või? Et sina paned juhlat ja meie Olliga vahime akna taga?
                            Aga eks helistab ja ostame ära enne kui piletid otsa saavad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hokeist Vaata postitust
                              Lippupalvelu myyb pileteid ja ohh ime neil Tallinnas kontor, Stoki kaubamajas ja ma ei tea kes Sen on aga mina HIFK (Jokerid on Harkimon huorat) mul fänni kaart ka sellega saab sooduka vähemalt Soomest ostes saab aga ma arvan et see kehtib ka siit ostes .Lepiks siis midagi kokku lähme käime Stokis ära ja kysime mis,kus,millal !Fänni kaardiga saame kell 12.00 mängupäeval Pepes baari ja peale mängu iltajuhlat!
                              pissa på ifk!

                              Kommentaar


                                helistame ennem jah , Vosem mainis ka et tuleb võib-olla , mõne käest võib veel küsida
                                a telekast tuleb jälle Steven Seakael
                                täiesti võimatu ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X