320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühepoolsed veerandfinaalid my ass!

    Eelmise mm-i kordusetenduselt ootaks Granlundilt midagi ilusat

    Tšehhid lasid teise kolmandiku viimasel ja kolmanda kolmandiku esimesel minutil svenssonitel kolli lüüa ja kõik algab nullist. Loodetavasti ei murdu nad nüüd
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas petterii Vaata postitust
      Veerandfinaalid peaksid tulema siiski üpriski ühepoolsed, aga alates poolfinaalidest algab spordisõprade suur pidu
      hea, et failisin, äärmiselt põnev hokipäev on olnud. kahju ainult, et Kanada out on, nad oleks ehk ainsad, kes Venemaa peataks...(loodan, et eksin uuesti)

      Kommentaar


        Magus!
        Nagu Leijonat, viimasel minutil saadetakse svenssonid laulukoori
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Mnjaaaa suht magus v6it Sommidelt,aga ja ei usu et Russide vastu saavad see aasta aga v6iks.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Olen küll Soome pooldaja aga nende edus olen pisut skeptiline. Isegi kui nad punakone kotti pistavad tuleb neil sein ette. Ei mina usu, et nad seda koduväljaku needust murravad. Siin võib võitjaks tulla keegi selline, keda enne turnat poleks pakkunud a'la Slovakkia nt.

            Kommentaar


              Slovakkia võit oleks tõesti võimas kui see peaks tõesti juhtuma. Kuigi ise olen tuline Tsehhi koondise fänn ja loodan, et nemad ikka võidaksid.

              Kommentaar


                Eelkõige olen muidugi Soome poolt ja usun, et venelastele näitavad nad koha kätte. Eile ei olnud Venemaa absoluutselt mitte midagi. Nimed on kõvad aga samas tuleb arvestada ka seda, et alles on lõppenud osadel kuttidel nagu Ovechkinil NHL-i hooaeg ja kohe üle ookeani Euroopasse mängima, see ei ole kerge. Kuid Slovakkia võit oleks muidugi täielik sensatsioon. Poleks midagi ka selle vastu.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Eelkõige olen muidugi Soome poolt ja usun, et venelastele näitavad nad koha kätte. Eile ei olnud Venemaa absoluutselt mitte midagi. Nimed on kõvad aga samas tuleb arvestada ka seda, et alles on lõppenud osadel kuttidel nagu Ovechkinil NHL-i hooaeg ja kohe üle ookeani Euroopasse mängima, see ei ole kerge. Kuid Slovakkia võit oleks muidugi täielik sensatsioon. Poleks midagi ka selle vastu.
                  Väääga väääga raske saab see olema,aga loodame siis
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Mnjaa nagu eelpool mainitud,saab vv ˇsaatuslikuks,tahks loota,et vähemalt proksi kohtumses jätkub motivatsiooni.

                    Malkin on muidugi klass omaette russidel.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Vitun ryssät
                      Masendavalt kõva ja meeskondlik on punakone jälle.
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        korralik peks tõepoolest, Venemaale võib vist kulla kaela riputada...

                        Üks asi ka veel, mida tahaks öelda : põhikommenaatorid VSBs on küll ikka täiesti masendavad, abikommentaatorid tajuvad õnneks asja päris hästi ja tänu neile saab mängu ikkagi TVst vahtida, muidu kaaluks küll netist vahtimist...

                        Kommentaar


                          Tundub ,et slovakid teevad elu turniiri ja ... loodaks et russidele ikka vastu hakatakse t6siselt ja yllatus sepitsetakse sest 10 min norm III kolmandiku veel ja 3:1 slovakidele.

                          Sommid siis ehk v6tavad ikka kodupubliku n6udmisel ennast kokku ja selle III koha ikka v6tab.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Väga kõva tulemus Slovakkialt. Sellised üllatused on alati head, aga ise oleks pigem Tsehhi-Vene finaali vaadanud ja usun et Tsehhi pakuks venelastele ka kõvema lahingu, kui slovakid. Aga no Slovakkidel kaotada enam pole midagi, tuleb homme täiega anda, litter on ümmargune, vähemalt veel
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                              Väga kõva tulemus Slovakkialt. Sellised üllatused on alati head, aga ise oleks pigem Tsehhi-Vene finaali vaadanud ja usun et Tsehhi pakuks venelastele ka kõvema lahingu, kui slovakid. Aga no Slovakkidel kaotada enam pole midagi, tuleb homme täiega anda, litter on ümmargune, vähemalt veel
                              Mismoodi slovakkide võit üllatus oli?
                              Müts maha vanameistri ees kes koduliigas vaikselt karjääri lõpetab ja täna tšehhidega tegi mis tahtis. Ei viitsi otsida aga palju neid mängijaid on kes on võitnud a;b ja c ( vana süsteemi järgi) grupi kulla?
                              Chara nullib homme malkini ära ja slovakid võtavad 10 aastase pausi järel teise tiitli.
                              Pronksi mängus loodan ikka sommidele, pettumus on mõlemale tiimile suur ja kodu seinad saavad otsustavaks!
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar



                                Mismoodi slovakkide võit üllatus oli?

                                Mitte lihtsalt võit tsehhide üle, vaid kogu turniir.
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X