320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

    Algselt postitas Tanel


    Vieri lause ei ela oma aega välja. Milanisse ta Interist on jooksnud, suckib ka ning miskipärast kutsutakse teda koguaeg koondisesse. Las põleb veel.
    Nii palju kui mina olen Itaalia koondist viimase 12 aasta jooksul näinud, siis Vieri on olnud kindlalt parim ründaja pärast Roberto Baggiot, kes sinist särki kandnud. See, et sina oled teda harjunud nägema juba üle 30-aastase peeruna, ei muuda teda halvaks mängijaks. Võib-olla on tõesti tema aeg koondise eest juba möödas, ent kui ta meeskonda on kutsutud siis ilmselt ka asja pärast. Samas ei saa temalt ka erilist vormi oodata, kui mees saab poole hooaja jooksul 10 korda platsile. Ainult väga head üldises vormis mees kukub sel juhul väravaid lööma. Monacos võib vana veel jooksma saada ning heas vormis Vieri on karistusalas igale kaitseliinile suur oht.
    Ning klubivahetus Interist Milani jms on ka täielik bullshit, mille pärast mängijat vihata, sest minu teada pole Vieri üldse Milano-poiss ning tõenäoliselt ei koti teda absoluutselt mingite fännide omavaheline lõuasügamine.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

      Ning klubivahetus Interist Milani jms on ka täielik bullshit, mille pärast mängijat vihata, sest minu teada pole Vieri üldse Milano-poiss ning tõenäoliselt ei koti teda absoluutselt mingite fännide omavaheline lõuasügamine.
      kohustuslik on vihata sellist mängijat see, et teda fännid ei koti andis ta oma tegudega mõista ja kui nüüd ei sobi see, et teda igalpool vihatakse siis peaks endast põhjusi otsima. samuti võib ta ise mõelda selle üle miks ta ainult 10(kui see nr on korrektne) korda platsile sai. baggio kinkis võite sinisärklastele, vieri kaotuse!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

        No, kurat, mis teha! Hommikul oli isu kirjutada, aga nüüd enam pole ja parem klikkan livescori vahelt Juventus - Empoli skoori parem. Ma olen laisk! Infot on muidu ka väga vähe muidugi. 3-4 lõiku, mis käiks iseenesest kiirelt. See on nende 30-ndate mängijatega probleem. Legendaarsed, kuid ingliskeelset materjali pole ollagi. Peab vist varsti kätte võtma ja keele ära õpima.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

          Infoks. Lähiajal teen Interi ja Milani lood täiesti uuesti.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

            Algselt postitas Tanel


            Infoks. Lähiajal teen Interi ja Milani lood täiesti uuesti.
            loodetavasti siis pikemad, sest hetkel on need ikka väga lühikesed võrrelduna näiteks parmaga
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

              Algselt postitas lorenzo


              Algselt postitas Tanel


              Infoks. Lähiajal teen Interi ja Milani lood täiesti uuesti.
              loodetavasti siis pikemad, sest hetkel on need ikka väga lühikesed võrrelduna näiteks parmaga
              Just sellepärast jah. Lisaks on info väga ära peidetud ning üldse väga lühikeselt jutustatud. Ei taha nagu saidile mingit erilühikest asja üles lasta.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                Kui ma koolivaheajal Piola lugu ära ei tee, siis tõmban loosiratast välja nime, kes võib mind maha lasta liigse laiskuse tagajärjel!

                Pange kirja ennast!
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'



                  Varsti saad viimase selliga rääkda

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                    Algselt postitas Saarlane




                    Varsti saad viimase selliga rääkda
                    Võib-olla ma jõuan veel eest ära põigelda. :P
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                      Nii minu kõige kiiremini tehtud lugu tuli vist. Vähem kui tunni ajaga kritseldasin valmis ning pärast väikest puhkust Piolast lugesin veel kiirelt üle ka ning parandasin mõned kohad ära. Materjali rohkusega nüüd hiilata ei saa, kuid pikkus tundub normaalne olevat.

                      Igatahes lugege ja kommenteerige.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid\'

                        Lugu oli täitsa viis. Järelikult saab nokkida aint kirjavigadega

                        536\'s Serie A mängust lõi Piola värava natuke rohkem igal teisel juhul.
                        Ehk sõna \"kui\" on puudu ühest lausest viimases lõigus.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          sünnipäev x 72



                          läbi aegade parim itaallane








                          http://gazzettaworld.gazzetta.it/new...a-totti-great/
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar

                          Working...
                          X