320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia jalgpalli ajalugu kommentaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

    Konsulteeru perearstiga:P
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

      Naljamehed siin koos. Tegelt võiks teha uurimustöö teemal \"Juventus ja kohtunikud\"
      sigpic

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

        Algselt postitas Tanel


        Naljamehed siin koos. Tegelt võiks teha uurimustöö teemal \"Juventus ja kohtunikud\"
        Või siis hoopis \"Inter ja viigid\". Palju aktuaalsem, huvitavam ja üllatusterohkem

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

          Algselt postitas Juveman


          Algselt postitas Tanel


          Naljamehed siin koos. Tegelt võiks teha uurimustöö teemal \"Juventus ja kohtunikud\"
          Või siis hoopis \"Inter ja viigid\". Palju aktuaalsem, huvitavam ja üllatusterohkem
          Interi viigid on mineviku probleem. Juve ja kohtunikud oleks tõesti huvitav (Y)

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

            Rossi teemat mõtlesin päris tõsiselt kusjuures,oli 80 alguse lemmikmängija.Ülla ülla ,polnudki Blohhin
            Et 86 aastal ta suurt postrit saada pidin loovutama Mehhiko eri Kepez spordi kus olid kõik staadionid,meeskonnad ajakavad ja muud asjad sees.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

              Algselt postitas Devil
              Interi viigid on mineviku probleem. Juve ja kohtunikud oleks tõesti huvitav (Y)
              Devil, seda ma ütlesin nagu suht jutumärkides, kui ma kord veel loen siit mingit nuttu, kuidas Inter taas 7 Jumala viha tõttu võidust ilma jäi ja viigiga pidi leppima, annan otsad

              ...ja igatahes, viigid on ehk tõesti minevik Interi jaoks, mõni kaotus peab ka ometigi ära ju tulema, õnne küllaga olnd

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

                ?
                a mul on koguaeg pohhui olnud, kas inter mängib viiki või kaotab

                Mis sa mulle halad, et sa pead sellest lugema?

                Jäta see teema ja tegele muude probleemidega, tänu sinule on siin 3 huvitava postituse kõrvale 7 ebaolulist tekkinud

                ikkagi Palju maksab Juve kohtunikele või teine teooria ... juve mängijad on peded ja seksivad kohtunikega ... või siis kohtunike pered on pantvangis enne mänge ... tahan uurimustööd

                yleyldse vale teema

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

                  Algselt postitas Devil


                  ?
                  a mul on koguaeg pohhui olnud, kas inter mängib viiki või kaotab

                  Mis sa mulle halad, et sa pead sellest lugema?

                  Jäta see teema ja tegele muude probleemidega, tänu sinule on siin 3 huvitava postituse kõrvale 7 ebaolulist tekkinud

                  ikkagi Palju maksab Juve kohtunikele või teine teooria ... juve mängijad on peded ja seksivad kohtunikega ... või siis kohtunike pered on pantvangis enne mänge ... tahan uurimustööd

                  yleyldse vale teema
                  Hea tuju sul ma kaen ! Halan ma sulle siin midagi? Emale halan sul ma ütlen. Suht mööda panid, vihje oli mujale suunatud. Kui tahad uurimustööd teemal \"Juve on pede\", siis oled sa ise vale teema avanud, koli uue teema lingi juurde ja häki palju tahtmist on! Tervitan

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

                    Algselt postitas Juveman


                    Algselt postitas Devil
                    Interi viigid on mineviku probleem. Juve ja kohtunikud oleks tõesti huvitav (Y)
                    ...ja igatahes, viigid on ehk tõesti minevik Interi jaoks, mõni kaotus peab ka ometigi ära ju tulema, õnne küllaga olnd
                    Mancini ja co. ütleb sellega kohta siiski: \"Team showed great character.\"

                    Niisiis praegu on listis:

                    Valentino ja Sandro Mazzalo
                    Roma
                    Paolo Rossi
                    Soengute ja peapaelte ajaloost läbi aegade
                    Ja zeleede kogustest

                    +

                    Veel uurimustööd \"Juventus ja kohtunikud\" + \"Inter ja viigid\"

                    Osasi ma kohe kindlasti ei tee, nagu soengud ja zeleed. \"Inter ja viigid\" võib tulla hooaja lõpus, kui me samamoodi jätkame. Aga mitte siia teemasse.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

                      Algselt postitas Juveman



                      Hea tuju sul ma kaen ! Halan ma sulle siin midagi? Emale halan sul ma ütlen. Suht mööda panid, vihje oli mujale suunatud. Kui tahad uurimustööd teemal \"Juve on pede\", siis oled sa ise vale teema avanud, koli uue teema lingi juurde ja häki palju tahtmist on! Tervitan
                      Mis mu tujul viga on?
                      Sa ju tsiteerisind mind ...
                      Hala oma emale aga ära mulle ütle
                      Ma olen liiga laisk, et raisata aega jalgpalli elu uurimustöödele

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

                        Sind tsiteerimata ütlen vaid, you just don`t get it ! Ja seda ka, et oma asi, mis ütlen Samas ära sina palun modeks veel hakka, mis viimasel ajal moes siin, saan veel bänni ka sult, et mu jutt ei meeldi. Scary

                        Samas teema juurde jäädes, Tann, ära neid teemasid lase üle ka kuhjuda, võta aga üks kätte ja kui muud tõesti teha pole, siis lase käia! On, mida lugeda vähemalt! Paolo Rossi oleks minugi isklik soov...

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

                          Ma getin väga hästi nagu ka Tanel: Tanel (Papa Bouba Diop) says:
                          Juve fännid tunnevad ennast \"Juventus ja kohtunikud\" teema all väga puudutatuna

                          ma ei banniks sind siukse asja pärast kallike

                          Paolo Rossi teema huvitaks sind vaid sellepärast, et sa ei suuda ise midagi asjalikku välja mõelda.

                          Juve fans IQ just gained new level ... (A)

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

                            Aina humoristlikumas sa muutud, aitan sul siis su huumori uuele tasemele viia, viska veel mõni \"solvav\" repliik Ja nüüd ma olen ikka väga puudutatud, peaks ka msn-is rääkima hakkama kellegiga, kes ka äkki mõne koomilise lause laenaks, mul ju IQ suht madal Ja ausalt öeldes ma ei vaevunudki ise teemat välja mõtlema, valisin selle Tanni ( Papa Bouba Diop ) loetelust. Ega sinagi siin väga teemade väljapakkumisega ei hiilga...ja ära ütle ometi kallike, ma suht naiivne, võin veel sust igasugu järeldusi teha Ja et msn-i smailid ruulivad, siis lõpetan selle järjekordse mõttetu posti : (bah)(bah)(bah)

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

                              mis see (bah) veel on ... sorry ei tea
                              mina pole kellegi abi palumas käinud ja ei lähe kah üldjuhul

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Itaalia jalgpalli ajalugu\'

                                Jään huviga ootama artiklit Rossi kohta-klubid kus mänginud,palju mänge koondises,mitu väravat jne
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X