320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alessandro Del Piero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Artur:
    Trezeguet' unustasidki ära või ei kuulugi ta su Top 10-sse?

    Olgu, panen ka oma esikümne kõrvale:
    1. Vieri - võimsaim ja stabiilseim
    2. Shevchenko - lubab mõningaid eksimusi
    3. Trezeguet - Serie A-s polegi väga säranud, kuid seda rohkem CL-s
    4. Baggio - ka minu ammuseid lemmikuid
    5. Del Piero - veidi ülehaibitud, aga karistuslöökide ja söötude andjana parimaid
    6. Crespo - väravaküttide tabelis veidi harjumatule kohale langenud
    7. Chiesa - hooaega alustas võimsalt, aga...
    8. Hubner - viimase 6 hooajaga löönud liigas üle 100 värava, kokku üle 200
    9. Batistuta - selle hooaja vormi põhjal ei tohiks tegelt siia kuuluda
    10. Doni/Di Vaio/Kallon/Inzaghi - neist ei mõistagi kedagi eelistada

    Kommentaar


      #17
      Lubella:
      Ma ei viitsi pikalt vaidlema hakata, aga Del Piero on minu arvates ja kindlasti paljude teiste meelest parim.Ta on Juventuses asendamatu mängija ja ka koondises on tal suur roll.
      jkes

      Kommentaar


        #18
        No kui juba edetabeliks kätte läks, siis panen ka enda TOP 10-ne:

        1. Crespo - eelmise aasta parimat väravakütti ei nimetata asjata kuldseks poisiks (nagu ka Tottit ). Hooaja algus läks küll väheke aia taha, aga seda võimsamalt on tüüp praegu hakanud panema. Muuseas viimane värav Fiorentina vastu oli super.
        2. Batistuta - Legend, kes on praktiliselt kogu oma mängijakarjääri jooksul Serie A-s üks parimaid olnud. Ei lähe kunagi meelest teme värav(ad) nii Barcelona, Arsenali ja ManU vastu. Kahju, et tal see aasta lörri on läinud. Arturile natuke vastu vaieldes, Batistuta ei ole nii väga natural striker kuna teeb väga palju tööd ka teiste heaks.
        3. Vieri - nagu juba öeldud, võimsaim striker, kes oleks arvatavasti ka selle aasta väravaküttide edetabeli tipus olnud, kui seda va vigastust poleks olnud. Igal juhul Itaalia koondise kindel esistriker.
        4. Baggio - Samuti legend, kes tipp jalgpallis juba terve igaviku tiirelnud. Paar aastat läks luhta, ga Brescias on mees nagu uuestisündinud ja väärib 100% koondisekohta. Kui seda Trap-i ainult ees poleks.
        5. Chiesa - Suurepärane ründaja, ülikõvade karistuslöökide sooritaja. Suutis lühikese ajaga tõestada, et on väga tegija jalgpallur, mistõttu kohe ka koondisse kutsuti, aga kahjuks juhtus see mida juhtuma ei pidanud. Hoian pöialt, et mees taastub ja suudab saavutada samasuguse vormi, nagu enne vigastust.
        6. Shevchenko - hea töömees, aga samas lubab endale ka suhteliselt palju eksimusi. Viimastes mängudes olen vaadanud, et tegutseb väga tihti keskväljal ja liigub äärelt äärele.
        7. DelPiero - vahepealne auk pärast vigastust venis kuidagi liiga pikaks. Selle aasta mängud on aga päris head olnud ja ta on löönud suurepäraseid väravaid, kuigi mitte eriti palju. On vist tõesti praktiliselt kõikidele Trezegolli väravatele söödu andnud.
        8. Hubner - Samuti hea ründaja ja suurepärane karistuslöökide sooritaja. Väikese tiimi suur tegija.
        9. Doni - Kuigi ametlikult attacking midfielder, panin ta siia tabelisse kuna asub praegu väravalööjate edetabelis Hubneri järel 2. kohal. Selle hooaja suurepäraste mängude tulemusena ka endale koondiseukse avanud tüüp.
        10. Montella - säras eelmine aasta päris kõvasti, aga on paratamatult Batistuta varju jäänud ja oma tõelist väärtust veel pole näidanud.


        Paraku ei leidnud tabelis kohta sellised mehed nagu Ronaldo(kes pole ennast veel Serie A-s näidanudki) ja Trezegoll, kellele kuulus eelmisel aastal austav nimetus - flop.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by jkes

          Lubella:
          Ma ei viitsi pikalt vaidlema hakata, aga Del Piero on minu arvates ja kindlasti paljude teiste meelest parim.Ta on Juventuses asendamatu mängija ja ka koondises on tal suur roll.
          Sorry...mille üle siin vaielda on? Pole siin kusagil väitnud, et Del Piero parim ei ole...(huvitas ainult mis asjad need "objektiivsed kriteeriumid" on, seepärast sai võrdlus Vieri ja Trezeguet'ga tehtud). Mulle lihtsalt ei meeldi igasugused parimate valimised, eriti kui peab välja valima ühe mehe...
          Tegelikult Del Piero meeldib mulle küll ning üheks parimaks pean teda ka, aga just sööduandjana ning karistuslöökide lööjana...

          Kommentaar


            #20
            Nagu juba ennem mainitud, ega need parimate valimised eriti ei meeldi, aga siiski...

            1. Crespo
            Eelmise aasta väravakütt nr 1, hooaja algul alavormis, aga mida aeg edasi, seda paremaks läheb.
            2. Del Piero
            Kahtlematult väga hea mängija, üle pika aja jälle tasemel (kivi Itaalia ajakirjanduse kapsaaeda- on siis vaja muutkui heietada selle üle, kas mees suudab mängida nii nagu varem, igatähes vaevalt see tema tagasitulekut tippu kiirendas)
            3. Vieri
            Eelmine hooaeg vaevles vigastute küüsis, nüüd jälle näitab oma taset.
            4. Inzaghi
            Siinkohal Filippo...kuigi jutt kõlbaks ka Simone kohta, kes praegu tabelisse ei mahu (loodan, et varsti küll). Oma elemendis väga hea, ainult kipub eksima ka situatsioonides, kus ei tohiks...
            5. Batistuta
            See aasta pole eriti hästi läinud, muidu juba aastaid Itaalia liiga üks paremaid väravakütte...Fiorentina tähendus minu jaoks vähenes kui ta Roma'sse läks...
            6. Hubner
            Juba 12 väravat see aasta, see räägib enda eest...Eelmise aasta Bresciast rääkides ei tasuks Baggio kõrval temagi teeneid ebaolulisteks pidada...
            7. Schevchenko
            by Artur: Shevchenko maybe?
            Maailmaklassi ründaja, isiklike eelistuste hulka just ei kuulu, aga eks see viimane värav Juventuse vastu näitas nii mõndagi...
            8. Chiesa
            Igati sümpaatne mängija...vahepeal tundus, et tippründajate hulka enam ei mahu, siis näitas eelmine hooaeg end uuesti heast küljest, kahju, et see vigastus tulema pidi...
            9. Baggio
            Pean ütlema, et mõtlesin kaua, kui ta siia nimekirja panin...
            Ei tea aga millegipärast on mulle alati teised ründajad rohkem meeldinud. Siiski mees on maailmaklassist, eelmine hooaeg (ning selle h/a algus) Brescias on seda tõestanud.
            10. Signori
            Kui siin juba isiklikest lemmikutest juttu on olnud, siis ei saa minagi mainimata jätta...Hea penaltite ja nurgalöökide lööja, võitlejahing, suurepärane tehnika. Juba pea kümmekond aastat serie A üks paremaid väravalööjaid, stabiilselt 15 väravat või rohkem. Kuigi h/a 1997/1998 tundus, et tema tippvorm on möödas, siiski on suutnud vastupidist tõestada Hooaja esimene mäng lootustandev, siis sai vigastada ning see aasta praktiliselt mänginud polegi...Loodan, et paraneb kiirest ning saab täita oma unistuse st. lüüa 200 väravat serie A-s.

            Saigi kümme täis ning pean tõdema, et nii mõnedki mängijad, keda oleks tahtnud mainida, jäid välja...(Montella, Lucarelli, Doni jne)
            PS. Tottit ründajana ei arvestanud ning Ronaldo peab veel end Itaalia liigas näitama...

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by Fazz

              Artur:
              Trezeguet' unustasidki ära või ei kuulugi ta su Top 10-sse?
              Kas see tuleb siis sulle nii suure üllatusena, ma ei ole kunagi Trezegued parimate hulka lugenud ega hakka kah.Ja see EUR0 2000, kus mees palju-palju pahandust tegi(vihjates finaalile)

              10. Signori
              Kui siin juba isiklikest lemmikutest juttu on olnud, siis ei saa minagi mainimata jätta...Hea penaltite ja nurgalöökide lööja, võitlejahing, suurepärane tehnika. Juba pea kümmekond aastat serie A üks paremaid väravalööjaid, stabiilselt 15 väravat või rohkem. Kuigi h/a 1997/1998 tundus, et tema tippvorm on möödas, siiski on suutnud vastupidist tõestada Hooaja esimene mäng lootustandev, siis sai vigastada ning see aasta praktiliselt mänginud polegi...Loodan, et paraneb kiirest ning saab täita oma unistuse st. lüüa 200 väravat serie A-s.
              Nõus, Beppe on fantastiline ründaja, kuid siiski-siiski on Signori Baggio umbes 10 korda nõrgem koopia. Kõik need su mainitud omadused on ka Baggiol olemas ja veelgi paremal tasemel. Väravalöömise, puhtalt finishingi seisukohalt võib Signori paremgi olla, aga kokkuvõttes jääb Giuseppe Robertole ikka väga kõvasti alla. Kõigele vaatamata peaks ta siiski siin Eestis kui ka paljudes teistes riikides olema olulisemalt suuremat kuulsust ära teeniud. Hea näide on see, et Dwight Yorke - Andy Cole on Eestis palju kuulsamad kui Signori. Paljud ei ole temast eales kuulnudki.
              Kahtlen sügavalt, kas Yorke aga tegelikkuses Signorist parem on/oli.

              Paraku ei leidnud tabelis kohta sellised mehed nagu Ronaldo(kes pole ennast veel Serie A-s näidanudki)
              Jah, ka mina võtsin Ronaldo enda tabelist ära ja asendasin ta Crespoga. Nagu sinulgi, on ka minul üks põhjus see, et mees pole ennast veel liigas näidanud. Tegelikult leidub neid põhjuseid mul veelgi, aga nendest ma praegu eelistaks mitte rääkida.

              Kommentaar


                #22
                Juventuse viikmane mäng Celticuga. Del Piero käristuslöök ilus!!!

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale 'Alessandro Del Piero'

                  1:1 Mehhiko Itaalia 86 min Del Piero viigistas, mis ka viis itaalia grupist edasi on alles mees ei millestki midagi tuleb teeb ära mitte nagu mingi tottid kes l66b 10 l66gist kymme m66da | Forza itaalia FORZA DEL PIERO

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale 'Alessandro Del Piero'

                    teema on vist vaikselt l6ppemas, aga siiski Del Piero pole oma viimmast s6na 6elnud, ta veel n2itab seda arvan mina pange t2hele

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale 'Alessandro Del Piero'

                      GO!!!!! DEl piero ma pakun kui ta saaks oma kiiruse ka tagasi siis oleks asi purkis:P
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale 'Alessandro Del Piero'

                        Mida aega edasi, seda rohkem hakkab mulle tunduma, et Alessandro Del Pierost ei saa enam kunagi "õiget" Alessandro Del Pierot. Sellele vaatamata usun, et Alex on juba praegu mänginud ennast Itaalia jalgpalli suurte legendide sekka. Alessandro Del Piero on väga eriline mängija, jah, just väga eriline, ta ei pruugi olla parim või kiireim, kuid ta on eriline, sellele vastu vaielda ei saa.

                        Samas tuleb tõdeda, et Alexi kuueteistkümnele liigaväravale vaatamata on tema kunagine sära kadunud. Kiirust pole, pole ammu mees triblamas näinud, kunagi, kui mees veel noor oli, kuulus teatavasti see tema leivanumbrite hulka.

                        Ta kuulub endiselt Itaalia Serie A ja maailma parimate ründajate sekka, kuid oma kunagist vormi ei saavuta ta eales. Alex on vaieldamatult Itaalia kõige talendikaim mängija peale legendaarset Roberto Baggio, sellest on äraütlemata kahju, et mees pole kunagi oma potentsiaalini jõudnud, ega jõuagi.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                          seda minagi vaatan, ta on mu lemmik mängja ja proovi ennast alati asjaga kursis hoida vähemalt on veel mehel vanust et mängida, loodan et ta hakkab jälle särama ja suudab oma vormi taastada, serie A vôit näitas ka, et kaptenina on ta üks parimaid mängjaid platsil, kes oleks lootnud, et peale zidanei . inzahgi müüki tuleb klubi jälle serie A meistriks, sest on ju palju häid klubisid nagu roma, inter , ac milan, lazio jne.

                          Kuid mina ei jäta jonni ja lodoan, et mees tuleb veel tagasi ja näitab, et vara on teda veel maha kanda!!!

                          FORZA Del Piero FORZA Juventus

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                            Võibolla on siia uued inimesed tulnud aga täpselt aasta aega tagasi olin ma siin samas foorumis üks kahest inimesest kes polnud kaotanud usku Del Piero talenti. Tänu sellele sattusin ka üsna ägedatesse sõnasõdadesse. Tundub et nüüd on kõik DP fännid.
                            Tegelikult pole see eriti üllatav, seda nimetatakse tüüpiliseks eestluseks. Enne kui Holland kaotas Euro2000l Itaaliale olid absull kõik Eestis Hollandi fännid. Aga nüüd? Otsi või tuletikuga. Siis kahe aasta pärast oldi Portugali fännid. Millegipärast pole enam sel suvel keegi Portugali fänn. Huvitav miks? Ega ole see seotud MM-ga?

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                              Ütlen ausalt, et ma ei fänna klubi ( riiki) selle järgi kuidas on nende hetke seis jalgpallis.. Del Piero on mu lemmik m2ngja juba aastid olnud.... Juve lihtsalt on minu jaoks sümpaatne klbui ja kôik. ELAES ei hakka reali fänniks, ja mingit figot fännama odav minu meelest aga jah igal ühel on oma maitse vabandan reali fännide ees aga ikkagi Del Piero ja Juve on tegijad PS alex lasi ennast kiilakaks kah äkki toob 6nne ....

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                                Ohhohohohohoo, Ale! Mis sind siia toob?

                                Muuseas, mis sellesse Del Piero f2nnamisse puutub, siis ma olen teda hinnanud juba p2ris palju aastaid (hmm...minusuguse nolgi poolt 8elduna tundub see veits imelik) ning teen seda ka edaspidi. Jah, tema koos Roberto Baggioga on minu lemmikm2ngijad. Aga nagu ma juba oma eelmises postituses mainisin, siis yha enam hakkab mulle tunduma, et p2ris noorusaegade Del Pierot me ei n2e, sellist s2delevat m2ngijat, kes v6is k6ikide kaitsjate elu 8udusunen2oks p88rata.

                                Ma ei pyyagi vastu vaielda, et Alex on ja j22b Itaalia yheks parimaks ryndajaks, kuid olgem siiski eelk6ige enda vastu ausad ja tunnistagem, et see Alex, keda me praegu n2eme, ei ole see m2ngija, keda me n2gime aastatel 97-98. Jah, ta on veel praegugi v2ga geniaalne ryndaja ja ta kuulub veel endiselt nende maagiliste sekka, kes v6ivad yhe liigutusega m2ngu 2ra teha. Samas on tema see s2ra kadunud, kes saab aru, mida ma m8tlen. Saab ta selle tagasi? Kahtlen, kuid loodan k6igest sydamest.

                                Nii et sellised syydistused, nagu oleks mina Itaalia jalgpalli ja Alessandro Del Piero austajaks tekkinud peale EURO 2000-t, on t2iesti alusetud.

                                Juventust ma ei toeta, samas suhtun t2nu Del Pierole ikkagi teatud respect\'iga sellesse klubisse.

                                Ciao.
                                PS. Sorry, eesti t2hti arvutis pole hetkel..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X