320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alessandro Del Piero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

    Originally posted by Ale

    Enne kui Holland kaotas Euro2000l Itaaliale olid absull kõik Eestis Hollandi fännid. Aga nüüd? Otsi või tuletikuga. .........Huvitav miks? Ega ole see seotud MM-ga?
    No see tuletikuga otsimine on ikka väga üle pingutatud. Mina n olen Hollandi fänn alates ´88 aastast ja olen siiamaani ning meid on palju. see, millest sina räägid, puudutab vast puberteedi- või eelpuberteedieas olevaid isikuid kes ei tea mida nad tahavad.
    Supplies!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

      Originally posted by Artur

      Alex on vaieldamatult Itaalia kõige talendikaim mängija peale legendaarset Roberto Baggio, sellest on äraütlemata kahju, et mees pole kunagi oma potentsiaalini jõudnud, ega jõuagi.
      Heips!
      Ma ei ole küll kõige paremini kursis Itaalia mängijate ja meeskondade ajalooga, kuid viimasest paarikümnest aastast ühtkomateist tean ja juba selle aja peale tekib mul küsimus, et kas tõesti võib pidada Roberto Baggiot Itaalia kõige talendikamaks mängijaks üldse?
      St ma ei taha vaielda sinu hinnanguga - ka mul on oma arvamused, kes on mingi konkreetse (mulle tuttava koondise/klubi) kõige talendikaim mängija, kuid kas tõesti on õige nimetada üht lähimineviku tähtmängijat nii Rõhutan veel, et ma ei vaidle maitse üle ja ei taha anda oma hinnangut Baggiole, kuigi tegelikult mu seisukoht - et Baggiot päris praegu ei saa veel kõige talendikamaks legendaarseks mängijaks nimetada - tehniliselt sellele viitab.

      No hard feelings Artur, loodan et said mu pointi
      Ma hakkan ka veidi tähelepanelikumalt Itaalia liigat nüüd sel hooajal jälgima
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

        Originally posted by Ale
        Võibolla on siia uued inimesed tulnud aga täpselt aasta aega tagasi olin ma siin samas foorumis üks kahest inimesest kes polnud kaotanud usku Del Piero talenti. Tänu sellele sattusin ka üsna ägedatesse sõnasõdadesse. Tundub et nüüd on kõik DP fännid.
        Tegelikult pole see eriti üllatav, seda nimetatakse tüüpiliseks eestluseks.
        Nii paju kui mina mäletan, on kõik siinsed DelPiero fännid tulnud siia pärast seda, kui sina oma viimase postituse tegid. Ja kes need \"kõik\" on siis, kes nüüdsest DelPierot fännavad.


        Originally posted by Ale
        Siis kahe aasta pärast oldi Portugali fännid. Millegipärast pole enam sel suvel keegi Portugali fänn. Huvitav miks? Ega ole see seotud MM-ga?
        Mhmhm...
        Vägagi julge väide. Pean siiski tunnistama, et hoolimata ebaedust MM-l fännan ma sellegipoolest Argentiinat ja Portugali ning millegipärast ei hakanud Lõuna-Korea, Türgi ega ka Saksamaa pärast suurepäraseid esitusi mulle grammigi rohkem meeldima. Ja kahjuks pole ka märganud, et keegi teine siinsetest kasutajatest ootamatult eelpoolnimetatud koondiste fännideks oleks hakanud


        Kes see tüüpiline eestlane siis on? Ei ole kahjuks kulnud, et keegi oleks kunagi nimetanud eestlast iseloomustavaks teguriks midagi sellist
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

          Originally posted by Ale


          Võibolla on siia uued inimesed tulnud aga täpselt aasta aega tagasi olin ma siin samas foorumis üks kahest inimesest kes polnud kaotanud usku Del Piero talenti. Tänu sellele sattusin ka üsna ägedatesse sõnasõdadesse. Tundub et nüüd on kõik DP fännid.
          Tegelikult pole see eriti üllatav, seda nimetatakse tüüpiliseks eestluseks. Enne kui Holland kaotas Euro2000l Itaaliale olid absull kõik Eestis Hollandi fännid. Aga nüüd? Otsi või tuletikuga. Siis kahe aasta pärast oldi Portugali fännid. Millegipärast pole enam sel suvel keegi Portugali fänn. Huvitav miks? Ega ole see seotud MM-ga?

          Nii ta on ja jääb,aga mina olen kogu aeg Itaalia fänn olnud ja jään ka Del Piero ning Totti suureks fänniks
          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

            Meeldiv kuulda, et siin foorumis ka teisi Del Piero fänne on ja loomulikult ka itaalia ausatajaid Seda peab ka tôdema, et Del Piero ei ole jah enam tipp vormis mis teha jah ise mäletan neid hetki kui mees tegi suurt peavalu vastaste kaitsele 97-98.... Aga jah Itaalia pôhisse mees siiski tagasi pole küündinud... kui jah tôdema peab et tipp klassist ründajaid on palju ja eriti on neid ju itaalia koondises... kuigi jah Del Piero säras juve eest eelmine hooaeg imetavaldavat mängu koos trezega... aga jah vaatame mis see hooaeg tuleb jälle peab juve mänge lähemalt jälgima hakkama


            PS kas siin Juve fänne ka on???

            FORZA JUVE

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

              Mina olen niii Juve kui ka Roma fänn
              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                meeldiv kuulda

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                  Originally posted by Maarek

                  Mhmhm...
                  Vägagi julge väide. Pean siiski tunnistama, et hoolimata ebaedust MM-l fännan ma sellegipoolest Argentiinat ja Portugali ning millegipärast ei hakanud Lõuna-Korea, Türgi ega ka Saksamaa pärast suurepäraseid esitusi mulle grammigi rohkem meeldima. Ja kahjuks pole ka märganud, et keegi teine siinsetest kasutajatest ootamatult eelpoolnimetatud koondiste fännideks oleks hakanud

                  F2nniks pole hakanud, aga meeldivad need koondised kyll hulga rohkem nyyd. Vot nii.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                    Del Piero on juvele üx tähtsamadi mängijaid.Kui teda trezequega ründepaariks võib nimetada on nad koos väga head:del piero,kui kogenud ründeäss ja treze kui noor ja suure olevikuga ning kindlasit veel suurema tulevikuda noor pallur.



                    P.S:ise fänn ei ole,kuid vend küll
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                      del Piero on liiga parim mängija ja Juve parim klubi

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                        No vingeim klubi on ikka Roma, kuid Del Piero vastu on absoluutne respect!
                        Elämä on laiffi!





                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                          Originally posted by Artista


                          No vingeim klubi on ikka Roma, kuid Del Piero vastu on absoluutne respect!
                          Vingeim klubi on Roma absoluutselt aga need kaotused liiga amatööridel hakkab pinda käima ja viimasel ajal olen hakanud AC Milan\'i fännama.
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                            Kus on vennad Villad? Gloorihanterlus on hakanud vohama...
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                              Mulle on hakanud Roma lakke käima,sest Capello ei oska staare kokku mängima panna.Milanid ja Juve ruuluivad (itaalia liigast)
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Alessandro Del Piero\'

                                Del Piero stiil ei luba nõmedaid väravaid lüüa.
                                Onju mees ei löö mingi 50 väravat hooajal ent need kümme mis ta taob on enamuses väga ilusad väravad.Paraku moodustab tema väravatesaldodt palju penaltid.
                                Trezeguet aga on mulle silma jäänud kui mees kes suudab igast imelikest ja rasketest olukordadest väravaid lüüa.Näit. igast vollyid on mehel tasemel.
                                Vieri ei suuda kuidagi üks-üks olukordi ära lüüa.Suvel oli jama ja ka viimases mängus Torino vastu sai ikka kalaga maha.

                                Olles küll Juve fänn ei saa ma siiski aru siuksest poisist nagu Camoranesi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X