320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Palju rinnalt surud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siit tabelist leiate, kuhu oma tasemelt rinnalt surumises, jõutõmbes ja teiste jõuharjutustega kuulute.

    Kommentaar


      Algselt postitas kyps Vaata postitust
      Siit tabelist leiate, kuhu oma tasemelt rinnalt surumises, jõutõmbes ja teiste jõuharjutustega kuulute.

      http://www.exrx.net/Testing/WeightLi...Standards.html
      7kg hüpped kehakaalus on muidugi selline loogiline valik.

      Teiseks need vahed mis erinevatel tasemetel on ja kirjeldus mis neile antakse on wtf. Millal muutub "paar aastat" "mitmeks aastaks"? Kui ma teen 10a 1x nädalas trenni, siis ma peaksin olema "advanced" grupis?
      Ja tasemete hüpete vahed on imelikud. Ma olen tähele pannud, et suurima hüppe teeb treenimata (untrained) > algaja/edasijõudnu (novice/intermediate) esimese 3-4 kuuga. Ntx võtame rinnalt surumise kehakaalule vahemikus 67-82kg on see hüpe 27-30kg. Tundub ok. Kuid hüpe järgmisele tasemele oleks samuti 30kg? Väga imelik.

      Kommentaar


        Neid astmeid ei oska kommenteerida jah, sest need ka erinevate harjutuste vahel erinevad. Tavaliselt suurim hüpe treenimatu ja algaja vahel, mis üldjuhul loogiline. 82 kg mehe kangiga kükis jälle astmed 45->22,5->45->50 kg. Tundub ju imelik, et mõne kuuga saad algtasemest 45 kg jagu tugevamaks, aga siis suudad mõne aastaga ainult 22,5 kg võrra oma näitajaid parandada.

        Kommentaar


          Keegi Tartus uues Corsa Gymis on käinud? Mingeid muljeid?

          Kommentaar


            Sooviksin teada millistele harjutustele pöörata jõusaalis rõhku, mis aitaks jalgpalli alaselt paremasse vormi tõusta? Kuna olen alles jõusaalis alles algaja, siis ei tea mis harjutused kõige paremini sobiks :-)

            Kommentaar


              Algselt postitas difender Vaata postitust
              Sooviksin teada millistele harjutustele pöörata jõusaalis rõhku, mis aitaks jalgpalli alaselt paremasse vormi tõusta? Kuna olen alles jõusaalis alles algaja, siis ei tea mis harjutused kõige paremini sobiks :-)
              Võta fitnessi kodulehelt algajate kava ja võid rahulikult seda teha paar kuud. Siis hakkab juba omal aimdus tekkima, mida vajad.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Jalad tugevaks!

                Kommentaar


                  Selg ja õlg on ka abiks kindlasti.

                  Kommentaar


                    Oskab keegi soovitada mingit lihtsakoelist jõmmiäppi, kuhu saab lihtsalt üles tähendada harjutuse (võib mingeid eelsisestatud harjutusvalikuid ka sisaldada, aga ei pea), raskuse ja kordused? Et ta peaks isiklike rekordite järge ja omaks ka nö kalendrivaadet, kust lihtne ja kiire ligipääs eelmiste trennide infole. Ja seda kõike siis õunale. Droidi pääl oli mingi hea ja lihtne, mille nime enam ei mäleta ent õunale pole sarnast suutnud leida. Could be, et olen sitt otsija. Anything?
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Oskab keegi soovitada mingit lihtsakoelist jõmmiäppi, kuhu saab lihtsalt üles tähendada harjutuse (võib mingeid eelsisestatud harjutusvalikuid ka sisaldada, aga ei pea), raskuse ja kordused? Et ta peaks isiklike rekordite järge ja omaks ka nö kalendrivaadet, kust lihtne ja kiire ligipääs eelmiste trennide infole. Ja seda kõike siis õunale. Droidi pääl oli mingi hea ja lihtne, mille nime enam ei mäleta ent õunale pole sarnast suutnud leida. Could be, et olen sitt otsija. Anything?
                      Õunakasutajate jaoks on:



                      ja

                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Oskab keegi soovitada mingit lihtsakoelist jõmmiäppi, kuhu saab lihtsalt üles tähendada harjutuse (võib mingeid eelsisestatud harjutusvalikuid ka sisaldada, aga ei pea), raskuse ja kordused? Et ta peaks isiklike rekordite järge ja omaks ka nö kalendrivaadet, kust lihtne ja kiire ligipääs eelmiste trennide infole. Ja seda kõike siis õunale. Droidi pääl oli mingi hea ja lihtne, mille nime enam ei mäleta ent õunale pole sarnast suutnud leida. Could be, et olen sitt otsija. Anything?
                        Notes
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Heihei. Alates uuest aastast kolin pealinna. Soov oleks paar korda nädalas käia kuskil kangi tõstmas. Myfitnessi ei soovi, kuna rühmatreeninguid ei harrasta. Ise paiknen Uues-maailmas seega võiks enam vähem sinnapoole jääda ning olla mõistliku hinnaklassiga. Meeletut tehnikat ei eelda, saun oleks boonuseks. On kellegil soovitusi?

                          Kommentaar


                            Uuest Maailmast on ilmselt kõige mugavam Spartasse kolistada. Hinnatase on mõistlik ja inventar asjalik, ehkki kohati väsinud. Saun on ka.

                            Järgmise aasta suvest pidavat avatama ka MyFitnessi odavketi Gym! uus saal vanalinnas. Sauna ilmselt ei tule, aga tehnika on "paar korda nädalas kangi tõstmiseks" vähemalt Mustamäe isendis korralik, boonuseks olematu hind ning 24/7 sissepääs.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Kaota pekk siis meel on lustlik
                              Piira hekk ja lisa musklit
                              Saabub suvi, üks, kaks ja naks
                              Kuid puudub huvi, kui oled paks

                              Kommentaar


                                Peaaegu 70
                                My Website

                                Kommentaar

                                Working...
                                X