320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Palju rinnalt surud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vanus: 24
    pikkus: 171 umbes
    kaal: 75 umbes
    rinnalt surun: EI suru enam midagi, hoopis see

    Kommentaar


      Vanus: 17
      Pikkus: 183
      Kaal: 75

      Surun: 97.5

      Nelja kuuga kaks korda nädalas peale jalgpalli jõmmi ja isiklik tõusis siis 55 pealt 97.5-ni. Kehakaalust siis 22.5 plussis, olen enamvähem rahul, nüüd pole mõnda aega enam käinud, kuid plaan oli suveks sott suruda, lihtsalt enda rahuloluks.

      Kommentaar


        Soodsaim jõusaal Tallinnas kesklinna ümbruses....anybody?

        Kommentaar


          Vanus: 15
          Pikkus: 181
          Kaal: 58

          Surun: enda kaalu surun ära
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            Vanus:22
            Pikkus: 185
            Kaal: 87
            Surun: 115
            Mes que un club!

            Kommentaar


              Kuna minu senine jõukas läks full retardi ja üritab oma kliente otsekorralduslepingute abil pärisorjastada, tõstes lepinguga mitte liitujate kuutasu 20%; uurisin, mis hinnaga muud Tallinna kesklinna/selle lähiümbruse jõukad on. Vahest on võrdlev tabel kellelegi veel abiks.

              SAAL LIITUMISTASU SIDUV LEPING KUUTASU
              Zelluloos 5 ei 42
              Revalsport 5 jah 43
              Tulbi - ei 47
              Sparta - jah 49, liitumata 59
              Scala 10 jah 49, liitumata 59
              Kadrioru 25 ei 51
              Myfitness Viru 30 ei 58
              Meriton hotell - jah 60, liitumata 70
              Kalev Spa 3,5 ei 56, liitumata 62
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                kuradi kallid ikka

                Kommentaar


                  Kas korrapileti võimalust ei ole?
                  Räägin enda näite puhul(Tartu), kus kuupilet oli 25euri, 20 korrapääse aga 30euri. Algselt olin kuupiletiga ning käisin keskeltläbi 3korda nädalas, ehk 12 korda kuus. Mis tegi korra hinnaks ~2euri. Kuna aga ajakava läks tihedamaks ning oli aega ainult 2x nädalas käia, otsustasin 20 korrapääsme kasuks. Käies nädalas 2x, saan 20korraga käia 10nädalat, ehk 2,5 kuud. Ja korra hinnaks tuleb 1,5. Käies 3x nädalas, tuleb siiski kuuga kõigest 12 trennikorda.
                  Minu jutu point on see,et harrastaja, võiks korrapileti olemasolu uurida. Boonus on ka see,et kui mingi päev ei viitsi/saa minna, ei lähe aeg raisku vaid "seeläbi kestab pilet kauem".

                  Kommentaar


                    Ise pole jõusaalimees aga neid fitti pandud hindu vaadates tekkis küsimus, et miks on Tallinnas hinnatase kõrgem kui näiteks Helsingis? Esimese põhjusena lööb vast pähe väiksem konkurents klubide vahel.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Täiesti jube, piisab mul aastake vigane olla ja Scala läheb lolliks... Kodule läheduse tõttu peab vist paraku edasi orjama.
                      Mul on liiv ja sul on savi.

                      Kommentaar


                        Tallinna hinnad on tõesti hirmuäratavalt jubedad. Hea meel kohe, et seal ei ela.

                        Kommentaar


                          Pärnus on Myfitness igatahes 35€ kuu ja mingil ajal sai tasuta liituda. Nüüd olen tänu seal töötavale sõbrannale saanud kuu ajase paketi 20€ peale. Treeningvahendid on väga head ja ise olen rahul. Muidugi rühmatreeningud on head ja kasulikud.

                          Kommentaar


                            krt jh tlns ikka jõhkrad hinnad. 3kuud sai pärnu myfitnessis käia 35 eurot, nyyd viru ja 23 eurtsi veel peale.
                            btw virusse ma ei soovita minna ka, klienditeenindajad suht pohhuistid ikka seal. 3x kurtnud seal sel kuul, et nad võiks treeneritele öelda, et peale ryhmatreeninguid inimesed võiks matid higist puhtaks teha...vastavad, et ollakse probleemist teadlikud aga krt midagi pole muutnud...nyyd proovin järgmine kuu revalsporti..kuigi jh sealne riietusruumi ei meeldi :S aga no ryhmatreeningud seal on väga võimsad.
                            reval sportis muidu 1-7 aprill liitumine tasuta. ja ma kyll vaatan, et saab jõusaali lepingu määramata ajaks teha.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Ilmselgelt on konkurentsi vähe, vaadake kui täis kõik kohad on. Samas on ilmne ka see, et väga rikkaks selle äriga ei saa.. või siis ei taheta treeneritele korralikult maksta. Hinnavahe teiste Eesti linnadega tuleb ilmselgelt ka ruumi üüri erinevuse tõttu.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                ja ma kyll vaatan, et saab jõusaali lepingu määramata ajaks teha.
                                Ma ei tea, kust sa seda vaatad, siin on ju kirjas: 'Sõlmitakse aastane leping tingimusel, et lepingu võib katkestada 1 kuu etteteatamisel'.

                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Kas korrapileti võimalust ei ole?
                                Räägin enda näite puhul(Tartu), kus kuupilet oli 25euri, 20 korrapääse aga 30euri.
                                Minu jutu point on see,et harrastaja, võiks korrapileti olemasolu uurida. Boonus on ka see,et kui mingi päev ei viitsi/saa minna, ei lähe aeg raisku vaid "seeläbi kestab pilet kauem".
                                Ilmselt oskavad Tallinna jõusaalipidajad paremini arvutada. 20x pääset pole veel kohanud, 10x pääse on üldiselt kõigil olemas, aga see on 10-15 euri kallim, kui kuupilet. Ja kui rahulikult 2-3x nädalas teha, siis see 10 korda mahub ühe kuu sisse ära ehk rentaablim see korrapilet kuidagi ei tule.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X