320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus hooaeg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

    Meistrivõistluste kalender on ka niiviisi koostatud, et FC TVMK - FC Flora kohtuvad juba P 13.märtsil kell 17 esimest korda omavahel. Sinna on jäänud 2 nädalat. On liiga vara!
    Ise lähen küllap vaatama kui just tõbi kallale ei tule. Mingil ajal peaksime Eestisse ehk siis Tallinnasse ilmselt ikkagi lõpuks sisehalli ehitama. Kõige esimesed voorud tuleksid sisetingimustes ära pidada, kasvõi erinevatel päevadel, aga publikuga arvestama peab!

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

      Algselt postitas lennat


      Meistrivõistluste kalender on ka niiviisi koostatud, et FC TVMK - FC Flora kohtuvad juba P 13.märtsil kell 17 esimest korda omavahel.
      Kalender koostati loosides.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

        Eesti Raadio hakkab üle kandma jalgpallimänge

        http://sport.etv.ee/index.php?0511263

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

          Algselt postitas simmo


          Eesti Raadio hakkab üle kandma jalgpallimänge

          http://sport.etv.ee/index.php?0511263
          Väga positiivne uudis. Ilmselt minnakse samm-sammult selles suunas ,et mõne aasta pärast alustada ka regulaarseid teleülekandeid. Ten points-EJL!!!
          FCF Forever

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

            v2ga positiivne uudis tulex mainida

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

              Tore uudis muidugi! Eelkõige mõeldud siiski metropolist kaugemalseisjatele. Miks ka mitte raadio kui telesse pannakse mängude toimumisajal ainult mõttetuid seepe ritta! Elagu Popov ja Marconi või Marconi ja Popov või kuidas päris õige järjekord oligi

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                See on jäähoki mitte jalgpall, mida me hooajaalguses näeme.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                  Oleks Eestis üksainuski sisehall, saaks MV-si kasvõi veebruaris alustada. Siis tuleks muidugi kalendrit sättida, et kodus-võõrsil tasakaalus oleks enne kui välja minnakse.

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                    Eile toimus Kalevi spordihallis uue hooaja \"pidulik\" avamine. Jutt oli tavaline, aga kuna puldis oli Pohlak koos Mardisaluga, siis esines ka halenaljakaid, kohati lausa piinlikke momente. Väikestest organisatoorsetest prohmakatest pole mõtet rääkida, aga Pohlaku täielik taktitundetus mõnes asjas oli häbiväärne. Võiks ikka aega ja kohta valida.

                    Mõned paremad \"killud\": Kutsuti välja Meistriliiga klubide esindajad, anti kätte litsentsid jne. Kui Levada Pohlakul kätt suruma läks, ütles viimane rahumeeli mikrisse (vene keeles muidugi), et sina oled mulle viimasel ajal nii palju näkku sülitanud, et ma ei tahagi sinuga enam rääkida. Väga nummi. Iroonia tipp oli muidugi siis, kui sõnajärjekord Levadani jõudis. Vaevalt jõudis mees mikrisse rääkima hakata, kui järsku kõlaritest tulema hakanud tümakas ta jutu summutas. Ma ise usun küll, et tegemist oli ikka tehnilise prohmakaga, kuna nii lapsik ei saa ka Aivar olla, kuid mine sa tea.... Väiksematest asjadest ei vaevu rääkimagi. Ühesõnaga meie sõbraliku ja ühtse jalgpallipere meeldiv hooaja algus
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                      Algselt postitas jyriöö
                      Iroonia tipp oli muidugi siis, kui sõnajärjekord Levadani jõudis. Vaevalt jõudis mees mikrisse rääkima hakata, kui järsku kõlaritest tulema hakanud tümakas ta jutu summutas. Ma ise usun küll, et tegemist oli ikka tehnilise prohmakaga, kuna nii lapsik ei saa ka Aivar olla, kuid mine sa tea....

                      see tymps oli soundiks väiksele levadiat promovale (ja ilmselt nende endi tehtud) videoklipile, mis powerpoindi esitluse vahele ekraanile lasti. jääb jah küsida, kas heli unustati või \'unustati\' maha keerata.

                      muidu nalja ikka sai, kojamees tituleeriti miksipärast järjekindlalt eurolaulikuks, TVMK II esindajale ütles pohlak, et sina küll litsentsi ei saa (siiski selgus hetk hiljem, et see on TVMK põhimeeskonna litsentsi külge haagitud), klubisid tutvustades said ebaharilikumad nimed kõva kommentaari osaliseks jne.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                        Nii palju, kui ma täna lehest jõudsin lugeda ja kohal käinud meeskondade esindajatelt kuulnud olen, oli tagurpidi seinal rippuv UEFA lipp kõige väiksem probleem. Või nagu öeldi: tavaline värk. Kurb.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                          Algselt postitas Martin


                          Nii palju, kui ma täna lehest jõudsin lugeda ja kohal käinud meeskondade esindajatelt kuulnud olen, oli tagurpidi seinal rippuv UEFA lipp kõige väiksem probleem. Või nagu öeldi: tavaline värk. Kurb.
                          Kurb???? Vastupidi väga lõbus oli. Minu meelest möödus kogu üritus üsna hoogsalt ja igavust küll ei pidanud tundma. Ja pohh mul ,sest UEFA lipu asendist. Kõige tähtsama -
                          meeskondi puudutava info sai kätte.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                            Algselt postitas ROOTSI KUNN
                            meeskondi puudutava info sai kätte.
                            Millest kõige absurdsem oli vist Dünamo juhi soov neljandaks tulla.

                            UEFA lipp oli kujund vms.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                              Nii esimene mäng peetud, ja esimesedki väravad löödud 4:0 siis Levadiale

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                                Nii suurt kaotust küll ei oodanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X