320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus hooaeg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

    asdf, kui teil seal liidus nüüd käsi sees, siis viskate ehk ka esiliiga kalendri siia?

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

      Teema pealkiri sobib ka arutamaks talviseid üleminekuid siin teema all, seega loodetavasti keegi ei pahanda kui sellega algust teen.

      Nimelt, Sakalas teatab Jaanus Sirel et Tulevikuga on tal leping läbi, ning on otsustatud tema minek teise meeskonda. Vot nii.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

        Algselt postitas ethan


        Teema pealkiri sobib ka arutamaks talviseid üleminekuid siin teema all, seega loodetavasti keegi ei pahanda kui sellega algust teen.

        Nimelt, Sakalas teatab Jaanus Sirel et Tulevikuga on tal leping läbi, ning on otsustatud tema minek teise meeskonda. Vot nii.
        No siis on vict Tulevikuga k6ik j2rgmine aasta Tulevik ma usun v6itleb selle eest et mitte 1.liigase langeda

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

          Algselt postitas ethan

          Nimelt, Sakalas teatab Jaanus Sirel et Tulevikuga on tal leping läbi, ning on otsustatud tema minek teise meeskonda. Vot nii.
          Ilmselt tagasi kodulinna. Tammeka või Merkuur?

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

            Huvitav mis koosseis üldse hakkab tulevikul olema :S neil oli see aasta isegi probleeme mängijate leidmisega ja nüüd kui on veel äraminejaid?!?!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

              Algselt postitas qqq


              Huvitav mis koosseis üldse hakkab tulevikul olema :S neil oli see aasta isegi probleeme mängijate leidmisega ja nüüd kui on veel äraminejaid?!?!
              Eks Valga omad lähevad jälle tulevikku, Tervise omad Valgasse ja Emmsate omad võtavad Tervise üle ... jne.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                Algselt postitas Amadeus


                Algselt postitas qqq


                Huvitav mis koosseis üldse hakkab tulevikul olema :S neil oli see aasta isegi probleeme mängijate leidmisega ja nüüd kui on veel äraminejaid?!?!
                Eks Valga omad lähevad jälle tulevikku, Tervise omad Valgasse ja Emmsate omad võtavad Tervise üle ... jne.
                Täpselt.
                Ja siis küsitakse, miks meil nii vähe rahvast jalgpalli käib vaatamas.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                  Algselt postitas raido
                  Täpselt.
                  Ja siis küsitakse, miks meil nii vähe rahvast jalgpalli käib vaatamas.
                  See on tegelikult nii naljakas väide, et luba ma küsin: mida käid Sa vaatamas - jalgpalli või nägusaid kutte?

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                    Algselt postitas ethan


                    Algselt postitas raido
                    Täpselt.
                    Ja siis küsitakse, miks meil nii vähe rahvast jalgpalli käib vaatamas.
                    See on tegelikult nii naljakas väide, et luba ma küsin: mida käid Sa vaatamas - jalgpalli või nägusaid kutte?
                    Ega ma neid Tallinna kutte, kes bussiga Pärnusse sõidavad ja Tervise särgi selga tõmbavad ning enda nimel palli taguvad eriti vaatamas käigi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                      Sellepärast ma küsingi, mida Sa staadionil olles vaatad. (Eesti) jalgpalli nautimas Sa igaljuhul ei käi, nagu just selgeks tegid. Võin ka eksida muidugi, seljuhul tuhat vabandust.

                      edit: tahtsin lisada ühe mõtte. Ma ei arvagi, et selline tallinlaste mängitamine Pärnus mingiks fänluseks aluse looks, aga mänge vaatamas käimast ei segaks mind vähemasti selline asi kuidagi mitte, sest mängib ikkagi eesti jalgpalli tulevik. Kui mu mõttele pihta ei saa, siis pole vaja ka vastata.

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                        Eesti jalgpalli käin küll vaatamas ning elan kaasa ka, aga mitte Tervisele, vaid Vaprusele, kel on erinevalt Tervisest pärnakatest koosnev ning aastaid koos mänginud meeskond.
                        Noorte arendamine on iseenesest igati positiivne, aga kas just sel moel, et peale igat hooaega suunatakse mängijad ühest klubist/linnast teise (see on praktiliselt sama süsteem nagu noortejalgpallis, kus vanuserühmad liiguvad aina edasi). Rahval ei saa niimoodi lemmikud välja kujuneda ning Flora noorte mängud ei huvita eriti kedagi.
                        Tuletan siinkohal meelde, et 2002 hooajal jälgis Pärnu Levadia mänge ML ca 600-700 pealtvaatajat, aga kahtlen väga, et tuleval hooajal sama palju rahvast vaatab Tervise mänge Meistriliigas. P. Levadia oli küll praktiliselt Maardu Levadia farmklubi, aga meeskonna tuumik oli igal aastal sama ning kohalikest koostatud.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                          Sa ei saanud minust aru. Vahet pole.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                            Algselt postitas ethan


                            Sa ei saanud minust aru. Vahet pole.
                            Sa ilmselt pead silmas seda sama põhjust miks ma näiteks Jaapanis olles Paraguai ja Horvaatia mängu käisin vaatamas.

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                              minugipoolest võib ka seda nimetada kolkapatriotismiks ning selle üle ei pea mitte häbenema. Kuigi jah Pärnut on vist Eesti mõistes suht raske kolkaks nimetada:P, aga mõte peaks samaks jääma.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Uus hooaeg\'

                                Üldiselt on Floral läbimõeldud plaan nende väikeste kohtade haipimisega........ praegusel hetkel on tõesti nii, et tallinnlased käivad mängimas Valga, Emmaste, Tervise jne eest........ kuid see on selle jaoks, et seni kaua kuni kohalikud noored pole veel valmis mängima oleks vähemalt nendes kohtades ka aktiivne kõrgema liiga jalgpall....... ka Kuressaare eest mängisid vist peaaegu 7-8 tallinnlased ja nüüd on terve sats saarlastest minu teada moodustatud...... ma nüüd ei oska öelda kas publikut käib rohkem aga olen suht kindel et käib ja kindlasti hakkab ka rohkem käima kui veel noori sinna meeskonda saab...... poleks seda Kuressaare joru aetud arvan, et hetkel poleks seda tiimi aetud....sama käib ka nüüd teiste tiimide kohta......nendega peaks asi kiiremini käima kuna noortesüsteem juba kauem töödanud ja mõne aasta pärast peaksid ka kohalikud seal asja üle võtma nii et käige ikka oma kodulinne mänge vaatamas hoolimata sellest, et mängijad pole omakandi mehed ja mängivad nii öelda \"enda nimel\".... paari aasta pärast on tulemust näha..............


                                Kui nüüd uuest hooajast rääkida, siis kui Dünamo mingit kõva finantsi taha ei saa ja täiendusi ei hangi siis läheb neil ka mõne punkti saamine liigas raskeks.. üldiselt ei tahaks küll näha mingeid 11-0 tulemusi jne.......
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X