320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Kui sa pole tiimi esinumber siis teed sa tiimi jaoks tööd nii kaua kui esisõitja konkurentsis püsib ja tood tiimile punkte mitte ei tegele lollustega.
    Keegi võiks kokku lugeda palju Neuville ja Ogier on lisapunkte saanud vs Ott, tänu tiimikaaslastele kes on katsete starti hilinenud või katsetel suisa seisma jäänud, et tiimikaaslasele lisapunkte kukuks
    Siia võiks ka need punktid lisada, mis tiimikaaslased lihtsalt konkurenti edestades on eest ära võtnud. Näiteks eile Mikkelsen vs Ogier.

    Kommentaar


      Otil olekski null, "tänu" tiimikaaslastele on lisapunktid hoopis konkurentidele sülle kukkunud.
      Lihtsalt oleks tore teada palju Ogier ja Neuville on lisa saanud tänu tiimikorraldustele.
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vaadates Tänaku võimalusi tiitel võita, siis oleks väga oluline, et ta ka Saksamaa ralli võidaks. Teepuhastamine Türgis ja Walesis ei ole kindlasti lihtne ülesanne ja seal võib Tänak konkurente teoorias ka lähemale lubada. Hispaanias oleks taaskord esimesena sõites vägagi reaalne Tänakul võit võtta ja seal ehk tulekski tiitel ära kindlustada, et Austraalias saaks juba lustida ja vaadata, kas meeskondlikult ka annab veel Hyundaile vastu saada.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Vaadates Tänaku võimalusi tiitel võita, siis oleks väga oluline, et ta ka Saksamaa ralli võidaks. Teepuhastamine Türgis ja Walesis ei ole kindlasti lihtne ülesanne ja seal võib Tänak konkurente teoorias ka lähemale lubada. Hispaanias oleks taaskord esimesena sõites vägagi reaalne Tänakul võit võtta ja seal ehk tulekski tiitel ära kindlustada, et Austraalias saaks juba lustida ja vaadata, kas meeskondlikult ka annab veel Hyundaile vastu saada.
          See, et Türgi eelmine aasta võideti, oli puhas lotovõit. Rallifännil oleks targem oma mindset ette valmistada selleks, et Türgis baranka tuleb. Sealne karm maastik võtab Toyotast viimase välja.
          Hispaania on ju sega ralli ja reedene päev sõidetakse kruusal minuteada. Seega ma ei näe vahet Hispaanias ja Walesis esimesel stardikohal. Peale selle, Ott on näidanud, et see esikohalt startimine pole maailma lõpp.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            See, et Türgi eelmine aasta võideti, oli puhas lotovõit. Rallifännil oleks targem oma mindset ette valmistada selleks, et Türgis baranka tuleb. Sealne karm maastik võtab Toyotast viimase välja.
            Hispaania on ju sega ralli ja reedene päev sõidetakse kruusal minuteada. Seega ma ei näe vahet Hispaanias ja Walesis esimesel stardikohal. Peale selle, Ott on näidanud, et see esikohalt startimine pole maailma lõpp.
            Walesis on tee puhastamine kindlasti hullem kui Hispaanias, aga jah, Tänak tõesti suudab ka esimesena startides võita. Türgi ralli on ilmselt kõige hullem eesootavatest.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              walesis 2018. hoidis Tänak teisena startides stabiilselt 3. startinud Ogieri enda selja taga. Kuigi Neuville ei suutnud esimesena startides väga palju korda saata, siis Tänak on selgelt näidanud, et teda morjendab see järjekord vähem kui nt Neuville´i. Seega Walesi osas ma liialt pessimistlik ei oleks. Ma ei tahaks uskuda, et seal esimesel päeval tuleb selline kaotus, mida ei ole järgnevatel tagasi sõitma suuteline. Kui auto vastu peab, siis oleks tänase seisuga, kus viimasest 4 rallist on võidetud 3 ning üks katkestatud viimasel katsel kindla liidrina, kõige kindlam rahapaigutus siiski Tänaku võit.

              Saksamaa on selles osas kriitilise tähtsusega, et kui suudaks siit võidu saavutada, siis oleks mõlema sõitjaga vahe selline, mis võimaldab 1 ralli totaalset ebaõnnestumist nii, et liidrikoht säiliks. Arvestades, et peale seda oleks ainult 4 tk minna, oleks see ikka väga magus.

              Türgi on jokker kõigile, eelmine aasta joppas auto ja rehvide vastupidavusega, samas tegi seal Ogier ka mäletatavasti sõiduvea.

              Südames loodan, et walesiks on tiitel juba tänaku käes. Ja kui ma oleks mäkise tomm, siis selmet paluda meekel ja latvalal jõuda finišhisse, paluks mõlemal ihtsalt silmad kinni vajutada ja pöial tagumikus istudes loota parimale. ehk õnnestub siiski mõned punktid varastada Ogierilt ja Neuvillelt. Arvestades nende stardipositsiooni oleks see nüüd liivakatel kindlasti teostatav.

              Kommentaar


                Plasticu viimasele jutule märkuseks... Sardiinia rallil sai Ott 5. koha. Jutu mõte sellest oluliselt muidugi ei muutu.

                Mis puutub katkistesse rehvidesse, siis Toyota meestel läheb neid rehve rohkem kui vist ülejäänud sarjal kokku. Üsna sarnane lugu oli ka nende radikatega. Päris mitu rallit peab perse minema enne, kui Toyota lõpuks probleemid lahendada suudetakse. Seega ma antud juhul ei peaks seda väga sõitjate probleemiks.

                Ma pead ei julge anda aga ma oleksin väga üllatunud, kui Meeke'il on sel hooajal rohkem sõiduvigu kui Latvalal. Siin mõned saadavad Meeke'i pensionile aga Latvala parem nüüd küll ei ole. Pigem on mõlemad äärmiselt keskpärased aga sama võib öelda ka igasugu Lappide, Suninenide ja teiste seppade kohta. Varasemalt olid sarjas härrad nagu Panizzi, Puras jne, kes suutsid vähemalt valitud etappidel võidu peale sõita aga praegu on enamike masinate rooli taga aastast aastasse (ilmselt liialdan) võrdlemisi andetud mehed. Võiduvõimelised on vist kõik neli masinat ning sari ise on üsna pingeline aga järelkasv on olematu ning uusi meeskondi sarja juurde tuua ei suudeta. Või siis on põhikohaga meestel rahakott puuga seljas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Plasticu viimasele jutule märkuseks... Sardiinia rallil sai Ott 5. koha. Jutu mõte sellest oluliselt muidugi ei muutu.

                  Mis puutub katkistesse rehvidesse, siis Toyota meestel läheb neid rehve rohkem kui vist ülejäänud sarjal kokku. Üsna sarnane lugu oli ka nende radikatega. Päris mitu rallit peab perse minema enne, kui Toyota lõpuks probleemid lahendada suudetakse. Seega ma antud juhul ei peaks seda väga sõitjate probleemiks.

                  Ma pead ei julge anda aga ma oleksin väga üllatunud, kui Meeke'il on sel hooajal rohkem sõiduvigu kui Latvalal. Siin mõned saadavad Meeke'i pensionile aga Latvala parem nüüd küll ei ole. Pigem on mõlemad äärmiselt keskpärased aga sama võib öelda ka igasugu Lappide, Suninenide ja teiste seppade kohta. Varasemalt olid sarjas härrad nagu Panizzi, Puras jne, kes suutsid vähemalt valitud etappidel võidu peale sõita aga praegu on enamike masinate rooli taga aastast aastasse (ilmselt liialdan) võrdlemisi andetud mehed. Võiduvõimelised on vist kõik neli masinat ning sari ise on üsna pingeline aga järelkasv on olematu ning uusi meeskondi sarja juurde tuua ei suudeta. Või siis on põhikohaga meestel rahakott puuga seljas?
                  Hästi paned- panizzi ja puras! Ühel 7, teisel 1 rallivõit. Latvala 18 vastu.
                  Meeke vastu on paljud pöördes, sest tüüp ei saa tiimi asjadest üldse aru. Olles Neuville ja Ogieri ees ja Tänaku taga, on ta 2 korda hullu pannud ja ennast kraavist leidnud.
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Östbergil hea moment:

                    Kommentaar


                      Adamo vana on ikka hooaja parim asi. Tema intekad on päris tummised. Vahepeal hakkab kahju nendest WRC All Live reporteritest.

                      Kommentaar


                        Same old, same old. Loodetavasti Ott ja Martin otsisid autost Toyota uut lepingut, mida puruks rebida. Täielik saan.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Same old, same old. Loodetavasti Ott ja Martin otsisid autost Toyota uut lepingut, mida puruks rebida. Täielik saan.
                          Ei maksa olla keskmine Facebooki "Rallifänni" grupi liige. Tuletame meelde, et pühapäeva õhtul on Tänak liider ikka ning võidud on tulnud tänu Toyota kiirusele. Enne tänast on pikalt Yaris tervena püsinud ja kogu selle aja jooksul on kõikide autod lagunenud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Ei maksa olla keskmine Facebooki "Rallifänni" grupi liige. Tuletame meelde, et pühapäeva õhtul on Tänak liider ikka ning võidud on tulnud tänu Toyota kiirusele. Enne tänast on pikalt Yaris tervena püsinud ja kogu selle aja jooksul on kõikide autod lagunenud.
                            Võidud on tulnud ikka tänu Tänaku kiirusele. Ma tuletan omakorda meelde, et Meeke ja Latvala on selles arvestuses jätkuvalt baranka peal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Võidud on tulnud ikka tänu Tänaku kiirusele. Ma tuletan omakorda meelde, et Meeke ja Latvala on selles arvestuses jätkuvalt baranka peal.
                              Meeke ja Latvala panevad lihtsalt puusse enne kui ralli läbi saab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Võidud on tulnud ikka tänu Tänaku kiirusele. Ma tuletan omakorda meelde, et Meeke ja Latvala on selles arvestuses jätkuvalt baranka peal.
                                Toyota vs:
                                Hyundai. Ka sama kiire kui Toyota, aga laguneb ka sama palju (vt Sordo hooaega või hooaja alguses kuum ralli kus kõik surid ära).
                                Citroen. Ei lagune, aga kohati pole üldse kiirust.
                                Ford. Võibolla sama kiire kui Toyota, aga laguneb ka sama palju (Sunninen eelmine ralli ja meenub Evansi plug-out ka kuskilt + Rally Estonia).

                                Meekel ja Latvalal on asjad peas kinni. Toorest kiirust neil on ja viimastel rallidel ilma Tänakuta oleks nemad võitnud. Kui Makkinen lubab neil kihutada, siis sõidetakse katsevõitude peale üldiselt.

                                Ma ei taha midagi tõestada, aga ei maksa praegusel mustal meeleolul ennast väga eksitada lasta. Minu isiklik arvamus on, et Toyota on parim auto see aasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X