320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtab ta senise karjääri kenasti kokku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Võtab ta senise karjääri kenasti kokku.
      Rallies 206
      Rally wins 18
      Podiums 67


      ralli wins arvestuses on läbi aegade 10. kohal, stage wins arvestuses samuti 10. koht, podiums 6. koht. oma prime's pani 2014. a 4 rallit ja 2015. a kolm rallit kotti. mitmeid kordi üldarvestuse teine mees...

      et ei tea, kas päris ikka võtab karjääri kenasti kokku.

      Kommentaar


        Polo oli neil aastatel nii domineeriv jõud, et seal oleks võinud ka Georg Gross rallivõite võtta. MM-sarjas võeti mõlemal mainitud aastal kolmikvõit ja kahe hooaja peale suutsid peale VW-de rallisi võita vaid Meeke ja Neuville. Mõlemad ühe.

        Kui ma su käest paarikümne aasta pärast küsiks, et kuidas sa Latvalat rallisõitjana iseloomustaksid, siis mida sa vastaksid?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Polo oli neil aastatel nii domineeriv jõud, et seal oleks võinud ka Georg Gross rallivõite võtta. MM-sarjas võeti mõlemal mainitud aastal kolmikvõit ja kahe hooaja peale suutsid peale VW-de rallisi võita vaid Meeke ja Neuville. Mõlemad ühe.

          Kui ma su käest paarikümne aasta pärast küsiks, et kuidas sa Latvalat rallisõitjana iseloomustaksid, siis mida sa vastaksid?

          oot, et JML 4-5 hooaega focuses ja 7 võitu ei loegi? Või Focusega saavutatud üldarvestuse teine koht Loebi järel JML poolt? Noh võrdluses nt Markko Märtin? et küsiks vastu, et kuidas Markkot siis iseloomustaksid? (veitsa kardan su vastust)

          mina iseloomustaks teda selliselt, et Hirvoneni natuke väiksem vend, kellel võite samas rohkem... ja maailmameistriks mitte tulnud meeste arvestuses on Latvala ikkagi väga kõva vend olnud.

          Ma ei oska nagu kuidagi rohkem kommenteerida. Lihtsalt arvan, et JML mingiks "sportlasena ebaõnnestunud vennaks" pidada on kinda weird.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            oot, et JML 4-5 hooaega focuses ja 7 võitu ei loegi? Või Focusega saavutatud üldarvestuse teine koht Loebi järel JML poolt? Noh võrdluses nt Markko Märtin? et küsiks vastu, et kuidas Markkot siis iseloomustaksid? (veitsa kardan su vastust)

            mina iseloomustaks teda selliselt, et Hirvoneni natuke väiksem vend, kellel võite samas rohkem... ja maailmameistriks mitte tulnud meeste arvestuses on Latvala ikkagi väga kõva vend olnud.

            Ma ei oska nagu kuidagi rohkem kommenteerida. Lihtsalt arvan, et JML mingiks "sportlasena ebaõnnestunud vennaks" pidada on kinda weird.
            Kus sa lugesid välja, et ta ma teda "sportlasena ebaõnnestunud vennaks" nimetasin? Kiirus on tal enamasti alati olemas olnud, kuid erinevalt tipp-tipp meestest, ei ole ta suutnud ajaga seda negatiivset poolt oma sõidust välja juurida. Ehk ikkagi liiga tihti lõpevad tema rallid nii nagu täna.

            Ta on küll mitu korda MM-sarjas teiseks tulnud, aga olgem ausad, kordagi pole tal reaalset võimalust seda tiitlit võita olnud. Fordis oli ta muidugi tubli ja lootustandev, aga selleks ta jäigi. Erinevalt Hirvonenist, ei julgeks ma teda isegi meeskonnamängijaks nimetada. Mäkinen pidi teda ikka mitu korda ka sel hooajal korrale kutsuma enne, kui ta silmad ruutus sõitmise lõpetas ja meeskonna nimel sõitma hakkas. Inimesena mulle Latvala muidugi väga sümpatiseerib.

            Märtinit ei saa ka Latvalaga väga võrrelda, sest tema muutus aastate jooksul ikkagi kindlamaks ja stabiilsemaks rallimeheks erinevalt JML-st. Peugeot 307 oli ju paras saan, kuid sellest hoolimata kogus ta oma viimasel MM-hooajal kõikidelt rallidelt punkte, kuni selle saatusliku Wales-i rallini.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Kus sa lugesid välja, et ta ma teda "sportlasena ebaõnnestunud vennaks" nimetasin?
              sellest, et sa ütlesid, et see õnnetus võtab ta karjääri hästi kokku. ise arvan, et see õnnetus tema karjääri siiski ei defineeri. aga las jääda, naudime ja loodame, et tänak nüüd suudab hoida ja ehk on kris meekest ka mingit abi

              Kommentaar


                Nahhui need teised peale Tänaku, Ogieri ja Neuville'i seal üldse sõidavad. Mõttetud vennad ju, tiitlit kunagi ei võida...

                Kommentaar


                  Sinu sõnad, mitte minu.

                  Aga vaadates eelmiste päevade highlightse, siis Hyundai ja Ford on ikka korralikud tangid võrreldes Toyotaga, mis kipub isegi hüpetel lagunema. Breen rullus 4-5x üle katuse kraavi, aga ei mingit probleemi - sõidab edasi. Sunninen sõitis kaks korda välja, aga ei mingit probleemi - sõidab edasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Sinu sõnad, mitte minu.

                    Aga vaadates eelmiste päevade highlightse, siis Hyundai ja Ford on ikka korralikud tangid võrreldes Toyotaga, mis kipub isegi hüpetel lagunema. Breen rullus 4-5x üle katuse kraavi, aga ei mingit probleemi - sõidab edasi. Sunninen sõitis kaks korda välja, aga ei mingit probleemi - sõidab edasi.
                    Who cares. Mis auto kõige kiirem lõpuks oli?

                    Nii, nüüd on see tiitel ainult Toyota kaotada. Suvel bronnisin Kataloonia reisi ära ja lootsin, et sellel rallil äkki vormistatakse ära, lootus elab.

                    Ma ei ole kunagi rallit sõitnud, aga kas Tänaku riskimine punktikatsel oli kontrolli all või paaris kohas oli variant lappesse minna?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Who cares. Mis auto kõige kiirem lõpuks oli?

                      Nii, nüüd on see tiitel ainult Toyota kaotada. Suvel bronnisin Kataloonia reisi ära ja lootsin, et sellel rallil äkki vormistatakse ära, lootus elab.

                      Ma ei ole kunagi rallit sõitnud, aga kas Tänaku riskimine punktikatsel oli kontrolli all või paaris kohas oli variant lappesse minna?
                      Ei tasu igas asjas tonti näha. Lihtsalt väike tähelepanek. Ja kuna Evans näitas ja on kogu hooaja jooksul väga korralikku kiirust näidanud Fordiga ning Ogier tuli sama masinaga 2x järjest Maailmameistriks, siis ma üldsegi ei kahtle, et Ott suudaks ka Fordiga sama teha, mida hetkel Toyotaga. Ta ongi amazing nagu Mäkinen ütles.

                      Edit: Ogieri näoilme Tänaku aegu nähes SS-il oli kuld. Nagu ka Adamo intervjuu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ei tasu igas asjas tonti näha. Lihtsalt väike tähelepanek. Ja kuna Evans näitas ja on kogu hooaja jooksul väga korralikku kiirust näidanud Fordiga ning Ogier tuli sama masinaga 2x järjest Maailmameistriks, siis ma üldsegi ei kahtle, et Ott suudaks ka Fordiga sama teha, mida hetkel Toyotaga. Ta ongi amazing nagu Mäkinen ütles.

                        Edit: Ogieri näoilme Tänaku aegu nähes SS-il oli kuld. Nagu ka Adamo intervjuu.
                        See hetk kui Sa saad aru, et kõik on v*****s.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Ma ei ole kunagi rallit sõitnud, aga kas Tänaku riskimine punktikatsel oli kontrolli all või paaris kohas oli variant lappesse minna?
                          pole ka rallisõitja, aga sita joppamise korral võib igast liigsest puutest kujuneda järjekordne rehv-katki või rehv-veljelt-maha olukord...või midagi veel halvemat. aga ju siis otil oli fiiling sees ja uskus, et jumal on täna (kui mitte saarlane, siis) vähemalt mandi-eestlane.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            pole ka rallisõitja, aga sita joppamise korral võib igast liigsest puutest kujuneda järjekordne rehv-katki või rehv-veljelt-maha olukord...või midagi veel halvemat. aga ju siis otil oli fiiling sees ja uskus, et jumal on täna (kui mitte saarlane, siis) vähemalt mandi-eestlane.
                            Ju ta siis teadis, et need vallid kannavad ja seal ei ole suuri kive. Vist mingi 4-5 korda toetas ennast vastu valli ja nii mõnegi kohta võib "moment" öelda.

                            Hispaania asfaldi osa. Citroen ei liigu ja Neuville on kiire. Lisaks on platsis Loeb ja Sordo, kes vabalt võivad Ogieri edestada kõik puhta kiirusega.

                            Kommentaar


                              Õige, et Ott raha küsib. On arvamus tiimijuhtidest rassistidel, et kuna Tänak on idaeuroopast, siis tema sama palju kui Ogier ja Neuville ei tohi küsida. FCK

                              Kommentaar


                                Huvitav, kui palju on tõde neis Ott Hyundaisse juttudes? Neuville ja Tänak ühes tiimis + Adamo - sealt võib kõike oodata/karta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X