320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis oleks Austraalia etapiga saanud siis, kui Ott poleks varem tiitlit endale kindlustanud?

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Mis oleks Austraalia etapiga saanud siis, kui Ott poleks varem tiitlit endale kindlustanud?
      Mis saama oleks pidanud? Oleks pandud sõitjad läbi põleva metsa sõitma?
      Sama nagu nüüdki - etapp oleks ära jäetud, Ott oleks sõitjate arvestuses maailmameister ja Hyundai meeskondade arvestuses. Muutunud oleks see, et hunnik eestlasi oleks ilkunud kuidas Oti tiitel pole ikka õige kuna austraalia etapp jäi ära.
      Nagu paljude arvates pole Nool olümpiavõitja
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Mis oleks Austraalia etapiga saanud siis, kui Ott poleks varem tiitlit endale kindlustanud?
        Ta oleks ka tiitli saanud kui ta seda Hispaanias poleks kindlustanud, aga oleks siiski eduseisus olnud, sest lõppseis ju pandigi paika arvestusega pärast Girona etappi.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Ta oleks ka tiitli saanud kui ta seda Hispaanias poleks kindlustanud, aga oleks siiski eduseisus olnud, sest lõppseis ju pandigi paika arvestusega pärast Girona etappi.
          ega ma ei kahtlegi, aga ilmselt oleks olnud suurem surve kasvõi lühendatud ralli korraldamiseks.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            ega ma ei kahtlegi, aga ilmselt oleks olnud suurem surve kasvõi lühendatud ralli korraldamiseks.
            pigem oleks olnud suurem surve mitte rallit pidada. 1km etappidega ei taha keegi mm tiitlit välja jagada.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              ega ma ei kahtlegi, aga ilmselt oleks olnud suurem surve kasvõi lühendatud ralli korraldamiseks.
              lühendatud ralliga oleks saanud ka poole vähem punkte, seega oleks Ott nagunii meister.

              Kommentaar


                Ma usun, et ralli ärajätmisel puudub igasugune seos punktide või seisuga paremustabelis.
                Asi tühistati siiski ära ohutuskaalutlustel ja sellistel puhkudel küll mingeid punktiseise keegi arvesse võtta ei tohiks.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Õnneks jah kindlustati tiitel varem ära, muidu oleks Ogieri naine süütamissüüdistustega esinenud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Ma usun, et ralli ärajätmisel puudub igasugune seos punktide või seisuga paremustabelis.
                    Asi tühistati siiski ära ohutuskaalutlustel ja sellistel puhkudel küll mingeid punktiseise keegi arvesse võtta ei tohiks.
                    Puutub ikka küll, normaalne ju. MM tiitel on mängus. Oleks seal 1 punkt vahet olnud liidril ja teisel kohal, siis ehk oleks midagi ikka välja mõeldud.

                    Kas üks aasta ei antud eelviimasel rallil topelt puntke kuna viimane ralli pidi ära jääma? Või oli see ainult jutt.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Midagi head

                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Raske on mitte spekuleerida, et see paneb kõva põntsu enesekindlusele ja autoga harjumisele järgmistel rallidel

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Päris karm pauk. Kui onboard videot vaadata, siis on näha et auto tagaosa läks kergelt lendu ning gaasiga ei saanud autot enam välja vedada, esimesel maandumisel viskas auto uuesti õhku ja järgmine hetk oli poole autoga kraavis.

                              Kommentaar


                                Läks hästi, et mõni terav kivirahn või puutüvi tuppa ei tulnud. Väga hull väljasõit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X