320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Hyundai on kindlasti kogu paketti arvestades stabiilsem masin olnud. Viimastel rallidel tundub ka, et kiiruse poolest Toyota kätte saanud või isegi neist mööda läinud.
    Esimese poolega võib nõus olla aga millel see teine pool põhineb, eriti viimane osa?

    Leping hyundaiga pole kirikus kuulutatud ka veel. Sama ajakirjanik kirjutas 2017 septembris, et Ott lükkas Toyota pakkumise tagasi ja jätkab M Spordis. Kolm nädalat hiljem tuli samast sulest artikkel Tänaku lepingu kohta Toyotaga
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Esimese poolega võib nõus olla aga millel see teine pool põhineb, eriti viimane osa?

      Leping hyundaiga pole kirikus kuulutatud ka veel. Sama ajakirjanik kirjutas 2017 septembris, et Ott lükkas Toyota pakkumise tagasi ja jätkab M Spordis. Kolm nädalat hiljem tuli samast sulest artikkel Tänaku lepingu kohta Toyotaga
      Ikka viimaste rallide tulemuste põhjal. Türgis oli Hyundai selgelt üle. Kataloonias hetkel ollakse ka paremad. Tõsi, Walesis oli seis võrdne või isegi Toyota kasuks.

      Kommentaar


        Saab huvitav olema kuidas Hyundai punktikatsele peale läheb.

        Kommentaar


          See punktikatse oli hea.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            lisaks kõigele võeti veel Hyundailt kaksikvõit ära

            Kommentaar


              Woooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

              Kommentaar


                Näitasid viimase katsega, et kes on ikkagi tegelikult bossid. Tublid mehed!

                Kommentaar


                  Vöimas! Eriti magus, et Sordolt sellisel viisil teise koha ära napsas. Väike kättemaks Sardiinia rallil juhtunu eest (tean, et Sordo süü polnud, aga ega mees tollal väga tagasi ka ei hoidnud rõõmustamisega).

                  Kommentaar


                    Elagu Ott. Elagu Martin. Elagu Eesti.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Mäkineni kõverat nägu vaadates tuli mõte et ehk need jaburad kõlakad tiimivahetusest polegi nii mööda

                      Kommentaar


                        Samas Ott suudles oma Toyota märki finishis. Ma küll olen palju Toyotat ka siin kritiseerinud, aga lõppkokkuvõttes oleks kurb, kui ta ikkagi lahkuks. Sarjale endale tuleks ka kasuks, kui tiitlinõudlejad erinevate meeskondade roole keeraksid. Ott ja Neuville + Sordo/Loeb võib Hyundaist VW suguse domineeriva jõu teha.

                        Kommentaar


                          See on ilmselt spordis taaskord "kus olid sina?"-hetk.
                          Kiiruskatse alguses startisin rongiga Paldiskist Tallinna poole. Lükkasin esmalt ETV peale, aga sealt jooksis pilt koguaeg kokku ja siis liikusin Postimehhe, mis pidas kenasti vastu (v.a. paar leviauku enne Keilat). Kuskil poole pealt saabus rongi mingi härrasmees, kes tahtis koguaeg rääkida, et kas tiitel ikka tuleb ja üleüldse. Kuskil rongi teises otsas oli ka kuulda juttu, et mis seis on ja kuidas ja mis. Neil oli sela mingi võõrkeelne striim, mis oli minust umbes neli sekki ees. Veidi häiriv.
                          Otil jäi finišini kaks kilti, kui rong Balti jaamas peatus. Spurdisin läbi paduvihma katuse alla ja siis Tänak saabus. Kui kommentaator ütles, et ei imestaks, kui Tallinnas on tänavad tühjad, aga samal ajal spurtisin ise paduvihma käes trammipeatusesse, mis oli triiki rahvast täis, sest vihma sadas sitaks. Kummalisel kombel olin ma ainus, kes enda andmemahtu striimi peale raiskas. Kõrval seisis mingi ajateenija, kes refreshis blogi, aga siis hakkas minu telefonist striimi jälgima. Kui Ott kapotile ronis ja kommentaator ütles: "Ott Tänak on maailmameister", siis kuskilt seljatagant kostus rõõmus hüüatus "Korras" ja rahvas naeratas. Vähemalt eestlaste moodi mehed. Peatuses olnud mammidel oli siiralt pohhui.

                          Aga lahe.

                          Kommentaar


                            kummaline, et Tommi Mäkineni näost seda välja loetakse, et nüüd tänakuga game over. ma ise tajusin seda pigem sellisena, et Mäkinen ise umbes hoiab pisaraid tagasi ja üritab ennast vaos hoida. aga eks siin nüüd lähipäevik selgub, mis seis on. ise mõtlen ka, et võiks ju toyotasse siis jääda kui nüüd tiitel juba käes. samas tundus M-Sport ära minek ka tol hetkel veidi nuga selga Malcolmile... kuid harjusid toyotaga ära ning nüüd siis kordus.

                            Kommentaar


                              raske on muidugi hoomata wrc kajastatust maailmas, kuid imo on see küll vist Eesti spordi üks suurimaid saavutusi? mida saaks siia kõrvale panna?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                raske on muidugi hoomata wrc kajastatust maailmas, kuid imo on see küll vist Eesti spordi üks suurimaid saavutusi? mida saaks siia kõrvale panna?
                                Miks peab midagi kõrvale panema? Kas niisama ei saa nautida, et kohe peab hakkama võrdlema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X