320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pöff

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Variautor on tore, efa laua puhtaks tegemine on muidugi üllatav. Pole väga deep film just aga ega teda kinos palju vaatamas ei käidud kui ta meil tavakinolevis oli.

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Variautor on tore, efa laua puhtaks tegemine on muidugi üllatav. Pole väga deep film just aga ega teda kinos palju vaatamas ei käidud kui ta meil tavakinolevis oli.
      Keskpärane Hollywood.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        Variautor on tore, efa laua puhtaks tegemine on muidugi üllatav. Pole väga deep film just aga ega teda kinos palju vaatamas ei käidud kui ta meil tavakinolevis oli.

        MINA.MINA.MINA. MIna käisin. Maailm on roosa. Tegelt olgem ausad. Dannar end Andrus Ansipiga kolmeks nädalaks kuhugi mägimajja lukustaks, mõtleks me kõik et mis värk on. Laua aga teeme puhtaks küll täna ja David Guetta on kena! Või siis mitte. Seda aga arutame juba mõni teine päev.

        RASMUS TOMSON - Pitsu tervitab kurbus südames.

        edit: video tuleb järgmine nädal. Stay in tone.
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          Varsti-varsti!! Kava tuleb 10. nov välja.

          Kommentaar


            Mul on kava käes... :P

            Kommentaar


              Kava väljas: http://2011.poff.ee/est/filmid
              Ja nagu alati ootaks mõnda kena soovitust. Tänud ette.

              Edit:
              1 film tuleb ilmselt kindlasti ära vaadata mul. Kasvõi nime pärast: http://2011.poff.ee/est/filmid/progr...li-varavavahid

              Kommentaar


                Vaatasin kava ning avastasin, et sellel aastal tuuakse Pärnugi filme, mida vaadata võib. See on meeldiv areng juba

                Kommentaar


                  Kuus eurot filmi eest on ikka ropp värk küll. Jääb tänases majanduslikus olukorras vähemale see pöffitamine mul. Aga juba eile sai alustatud animeeritud unistustega. Artis 1 oli lausa täis kui Pariisi kassi elu näidati. Sobis mulle küll.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Võlts-intellektuaal nagu mina peab kahjuks uue festivali leidma.Twilight, Lõvikuningas wtf...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Need on ju JUstfilmi raames ja mis lõvikuningal viga on?

                      Kommentaar


                        Soovitusi keegi ? 2011

                        Kommentaar


                          50/50 - kui filmi vaatama läksin, siis öeldi, et tegemist on komöödiaga. Siis mingi poolel teel meenus, et olen treilerit näinud... kui võimalik siis võta tutt kaasa - mõnusalt sügav, kuid mitte kuiv film. Naerda saab ka. Naistele salvhakad kaasa.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Soovitusi keegi ? 2011
                            Soovitaks minna ajas tagasi ja osta piletid ära KOHE, kui kava välja tuleb, sest jooksvalt enam absull löögile ei saa.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Soovitaks minna ajas tagasi ja osta piletid ära KOHE, kui kava välja tuleb, sest jooksvalt enam absull löögile ei saa.
                              No ei tea. Egiptuse filmi HIV-positiivsest naisest ei tahtnud isegi pisikeses saalis eriti keegi vaadata. Kuigi film oli võrratu.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Eelmisel aastal oli suht see loogika, et Solaris/Plaza olid umbes, samas Kinomaja/Sõprus oli üsna tühjad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X