320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pöff

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Troon
    8.5/10


    Lõpetasin enda sellel aastal 2 filmiga piirduva pöffi võitjafilmiga. Kusjuures piletit ostes polnud aimugi, et see film võitjaks kuulutati. Film oli aga tõesti igati korralik, vahepeal läksid silmad veekalkvele. Soovitan kindlasti.

    Kommentaar


      Pawn Sacrifice http://www.imdb.com/title/tt1596345/

      Pikalt olin oodanud seda filmi. Pettuma ei pidanud. Oligi aeg, et mingi film kajastaks sellise geeniuse käekäiku ning USA ja USSRi vastasseisu. Tobey poolt muidugi vägakihvt roll. Kuna isegi pikalt mälemängija olnud, siis minu arvamus ei pruugi olla kõige adekvaatsem.

      I rate 9/10

      Kommentaar


        Algselt postitas kampsun Vaata postitust
        Pawn Sacrifice http://www.imdb.com/title/tt1596345/

        Pikalt olin oodanud seda filmi. Pettuma ei pidanud. Oligi aeg, et mingi film kajastaks sellise geeniuse käekäiku ning USA ja USSRi vastasseisu. Tobey poolt muidugi vägakihvt roll. Kuna isegi pikalt mälemängija olnud, siis minu arvamus ei pruugi olla kõige adekvaatsem.

        I rate 9/10
        Soovitan homset Ekspressi lugeda. Selles filmis oli üks tegelane tegelikult eestlane.

        Kommentaar


          Ehk siis:

          Tänapäeval on seda raske mõista, aga aastal 1972 oli külm sõda täies hoos ning male MM-tiitlimatši NSV Liitu esindanud Boriss Spasski ja ameeriklase Robert Fischeri vahel käsitleti nii Idas kui ka Läänes sümboolse tsivilisatsioonide kokkupõrkena. Spasski sekundandina tegutses toona Iivo Nei, kes on üks tegelasi ka legendaarset malematši kujutavas mängufilmis „Etturi ohverdus“.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Nojah. PÖFFil maksid ka kinopiletid. Sa siis kõndisid seal ka kinno ja tulid tagasi, kuna ilma piletita sisse ei lastud?

              Kommentaar


                Ehk siis ma võin siia foorumisse mingeid affiliate linke hakata toppima, mis viivad kuhugi tasulistele saitidele? Just nõuti mingile vennale bänni selle eest.

                Mitte, et ma neid kahte olukorda samaväärseteks peaks, kuna tolle venna panus siia foorumisse oli 0

                Kommentaar


                  Kui link on omal kohal ja pakub teemale lisaväärtust, on see ok, aga tasulise viite ette oleks küll viisakas ka euromärk lisada, nagu Õhtuleht teeb. Nt:

                  Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
                  (€) FC Levadia eelarve väheneb kolmandiku võrra, Artur Pikk plaanitakse välismaale müüa

                  [url]http://www.ohtuleht.ee/706479/fc-levadia-eelarve-vaheneb-kolmandiku-vorra-artur-pikk-plaanitakse-valismaale-muua[/url

                  Kommentaar


                    No õhtulehe jalkatoimkond ainult selleks foorumis käibki, et smuttil oleks võimalus klikkide arvu veidi üles saada. Ma lingin umbes aastas kaks korda enda lugu (kuna ma eriti tihedamini spordist ei kirjuta ka).

                    Kommentaar


                      Käes on taas PÖFFi aeg. Soovitusi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Käes on taas PÖFFi aeg. Soovitusi?
                        Vara veel
                        Reedel vist avalikustatakse alles kogu festivali programm

                        Kommentaar


                          Kümmekond filmi välja valitud. Vaevalt väga palju rohkem jaksab ka. Mõni pärl paistab olevat, mida lausa ootan. Nagu I, Daniel Blake.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            PÖFF sai ka siis minule alguse. Esimene film oli X500, mis koosnes kolmest eraldi loost - kergelt geikalduvusega punkar-indiaanlasest mehhiklane, Kolumbia must mees ja siis kiunuv Filipiinide teismeline. Kõik elasid eraldi riikides, aga näitasid, et hilisteisme- ja täiskasvanuks saamise iga on kõikjal keeruline. Hoogne, vägivaldne, ärritav - üsna okei algus.


                            Kuna ma X500 ajal väheke juba nokkisin peaga, siis mõtlesin tõsiselt, et kas järgmisele filmile minna või mitte, aga siis ikka läksin. Skandinaavia on üldse viimasel ajal teinud korralikke filme enda hirmsatest sotsiaalhoolekande tingimustest enne õndsat heaoluühiskonda ja see oli üks nendest. Kord saabub päev räägib lastekodusse sattunud poistest, kes peavad 60-ndate Taani lastekodus kuidagi tervet mõistust säilitama. Kusagil on pedofiil, siis on ilgelt vägivaldne koolijuht, siis on inimesi, kes pilgu ära pööravad. Poistes tuleb pahatihti välja inimloomuse halvimad küljed. Ümberringi löristasid inimesed nutta, aga tund ja 50 läks marukiirelt. Kindel soovitus, kuna tegu on väga hea filmiga. Aga kindlasti mitte mingil juhul hea tuju filmiga.


                            Mõnumeeter: filme 2, tisse 0

                            Kommentaar


                              Tsau, teine päev oli erakordselt viljakas, kuna vaatasin ära poolteist filmi. Või veidi rohkem.
                              Päeval tekkis mingine auk ja siis ma käisin koos Devili ja mingi esireas istunud djüüdiga kolmekesi saalis nautimas Venemaa komöödiat Tubli Poiss. Linastub kunagi ka CocaColas, aga üldiselt praegu müüakse PÖFFi saale triiki täis. Filmis armus peategelane õpetajasse, kes on armunud koolidirektorisse, kelle tütresse ka peategelane armub, kes on vihane enda isa peale, kuna see petab tema ema õpetajannaga, kellesse armub peategelane, kes armub ka selle direktori tütresse. Selline lihtsakoeline ja tore filmike, mille ajal igav ei hakka, saab naerdagi, kohati on labane, aga lõpp on kuidagi pooletoobine, et üleüldiselt lihtsalt tore meelelahutus.


                              Siis käisin lapsel lasteaias järel, mürgeldasin temaga 2 tundi tööl ja käisin ajalehe koosolek-õhtusöögil, kus viibis ka minu eksnaine, kes on nüüd rasedaks jäänud, mistõttu jõin mõned pokaalid veini ja läksin seejärel ühe toreda neiuga kinno, kellel on parasjagu abikaasa jälle Eestis, mistõttu oli ka see mees vihane ja seetõttu oli kõik marulõbus ja kõik rõõmsad. Seadsin end meeldivalt toolil kerasse, sättisin käe naisisiku lähedusse, kelle mees ilmselt parasjagu kodus seina peksis ja kukkusin vaatama filmi Jumal meid päästku. Hispaania põnevusfilm, mis meenutas mingil määral seda Argentiina põnevusfilmi, mis hiljaaegu Oskaritel figureeris. Ehk keegi vägistas vanamutte ja see oli väga paha. Teda ajasid taga neli imelikku politseinikku ja üldse oli kogu sündmustik nukker. Mina üritasin samal ajal turgutada õnnetut naist, kelle abikaasa on Eestis, aga siis ma jäin magama ja ärkasin üles, kui mõrvar üles leiti. Siis käis pool tundi otsade kokkutõmbamine ja lõpplahendus ehk ma täpselt ei tea, kuidas mõrvar kätte saadi. Olevat olnud enamvähem film. Tisse nägi ka, aga ma väga ei läheks nende pärast küll kinno, kuna tegu oli ikkagi vanamuttidest mõrvaohvritega.


                              Mõnumeeter: filme 4, tisse ühes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                                Mõnumeeter: filme 4, tisse ühes.
                                Tublis poisis aga katsuti tisse. Kaks sekundit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X