320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pöff

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Tore, et Tartusse on näitamiseks toodud tõenäoliselt kõige "kummalisemad" filmid ning näitamiskohad on ka pehmelt öeldes "kummalised". Krt küll.

    Endine pöffi sarikülastaja Dannar

    Kommentaar


      #62
      Ma käisin ka eile PÖFF-il vaatamas filmi nimega "Offside".
      See oli Iraani-Bahreini mängu ajal toimuvatest sündmustest, kui naised tahtsid ka jalgpalli minna statale vaatama, aga võimud, va närakad, ei lase! Muidu oli selline täitsa keskpärane vaatamine, aga eriti toredaks tegi selle asjaolu, et kohati kadusid subtiitrid ära ja nii imelik, kui see ka tunduda ei või, ei tunne ma farsi keelt. Aga lõpp oli tore ja vahva! Need naised kes püüti siis mängu ajal kinni, pandi bussi ja taheti kusagile jaoskonda viia. Iraan oli mängu võitnud ja pääse MM-ile garanteerinud ning tänavatel käis tants ja trall ja möll. Ühel hetkel astub sinna bussi üks mees, eks pakub politseinikele ja naistele saiakesi, tirib ametimehed välja ja ütleb: "Tantsige!" Tantsivadki ja tüdrukud pääsevad vabadusse. Tegelt mul on jube hea meel, et ma Iraanis ei ela!

      Kommentaar


        #63
        Noh, käisite ka või? Mis siis nägite? Filmid jooksid õiget või tagurpidi? Põlesid? Kus see pöff toimus õieti see aasta?

        Mina ei käinud. Ei ole nagu kahju ka. Meenutasin vaid heldinult, kuidas omal ajal sai sakala suure saali trepi peale ungari filmi peale rosinaveini Agdam rüübatud. Endine pöffi sarikülastaja fitti
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #64
          ei käinud. varasematel aastatel käisin päris tihti. kui mõni selleaastane hea pöffi film on linastumas etvs või sõpruses, siis võiks siin teada anda.

          Kommentaar


            #65
            Pöffil käidud, 5 filmi vaadatud.

            "Baba Autod" - hea - natuke lahjem kui sõpruses jooksnud "Väike Susie"
            "Suust suhu" - väga hea - lähedane teema "Lilja 4-everiga", seda filmi ei tasuks siiski laupäeval enne pidu vaadata - tegemist ei ole tuju tõstva filmiga.
            "Inetud Luiged" - väga hea - film läks 100-ga teemasse, teel kinno õnnestus korraliku vihma kätte jääda ja pidev vihmasadu filmis täiendasid teineteist.
            "Seep" - film tundus venima ja hollikast tulnud müra häiris ka.
            "Ameerika Hardcore" - korralik dok.film hardcore pungist

            Segadust oli ka. Kumu auditooriumis algas film "Suust suhu" ligi 40 minutit hiljem ja vahepeal katkestati umbes viieks minutiks. Sõpruses oli üritus "kaks ühe hinnaga" pühapäeva õhtul 20.30 alanud seansil sai näha filmi ja kuulda ka Hollikas toimunud peo helisid.
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              #66
              Ei käinudki, krt teab miks.
              Varem olen alati käinud! Läkski nii.

              ETV peab aitama

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                tuletan kõigile siinkohal meelde, et pöffil esilinastuv (kui jõuavad montaažiga ühelepoole) "Teine Tulemine" on minu algava näitlejakarjääri tähelennu algus. Passige peale!
                Kahjuks jäi asi pikapeale. Igatahes on filmi treiler siin nähtav: http://www.allfilm.ee/web/index.php?...d=98&cat_id=19

                Kommentaar


                  #68
                  Tegin justfilmi raames oma pöffi avalöögi ära. This is England. Kahjuks on selle stoorilain minu arvates väga nõrk, sisuliselt lausa ebausutav ja lõpp täiesti labiilne. Õieti, kulminatsioon jääbki tulemata. Mis näidend see on, kus püss on seinal, aga kardinate langedes pole pauku teinud! Tekst on muidugi mahlane ja saundträkk mõnus kuulata, aga oma imdb 8.0 on ta küll vist ainult poliitilise korrektsuse eest teeninud.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #69
                    Seda lähen ilmselt vaatama. Liskas veel aga see on hetkel välja vaadatud.




                    Kommentaar


                      #70
                      Eilsel London to Brighton näitungil oli silmata paari kaasfoorumlastki, mis lugupeetavad siis tükist arvavad?
                      Mina leidsin LtB kogu tema kõleduses päris mõjuva olevat. Ehkki algus pisut toppama jäi ja lugu näiliselt tuure üles ei keeranud, kruttis filmi haripunkt minu pulsi lõpuks kuhugi kolmesaja ligidale. Kogu krediit sealjuures 11-aastast Joanne'i kehastanud lapsnäitlejale, teda oli lausa lust vaadata. Väga võimas esitus. Ülejäänud tüpaazhid olid küll suhteliselt standardsed, aga ega see lugu neilt midagi enamat nõudnudki. 7/10
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                        täielik rämps.
                        ...ja ometi sattus selle kolme filmi sekka, mis sa välja valisid? tough luck.

                        Eile vaatasin Bodrov seeniori 'Mongolit'. Vaatluse alla oli võetud tšingiskhaani eluperiood lapsepõlvest kuni rahvaste juhiks saamiseni, paraku sujuvalt libiseti üle vastusest küsimusele, MISMOODI küll sellest tagakiusatud noormehest järsku suur pealik sai. Igav ei hakanud, aga väga sügavat muljet ka ei jätnud. Filmi muusikalise poole eest hoolitses see kollektiiv, oli päris mõnus.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #72
                          Maardusse tagasi, miks? Siis on sul lähem tulla öösel velgi alt kruttima? Kusen sulle tiiki, raisk.

                          Kusjuures haritud inimesena sa peaks ju teadma, et Kuldhordiga saadi maha alles peale tsingise surma. aga see selleks.

                          Tahtsin veel mainida, et täna kell 2230 on hea film 'Intervjuu' näol, aga selgub, et see välja müüdud. Minge lisaseansile siis.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #73
                            ...kaevasin vana teema üles seoses "Kill The Referee" esilinastustega Eestis, küsimustele vastas ka Howard Webb.

                            Kes käis? Kuidas meeldis?

                            Mina käisin, hea film on. Howard on lahe. Ainult "You'll Never Walk Alone" ajas mind ahastusse, aga ta õnneks seletas asja lahti.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              #74
                              Jah, väga lahe oli. Hea film ja Howard oli selge bonus laivis ära näha-kuulda. Istusin pärast ka all ja kuulasin selle arutelu ka ära.

                              Kommentaar


                                #75
                                Keegi natuke midagi välja viitsib tuua, mida Webb rääkis? Danke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X