320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pöff

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Sinu silmis olid seal siis varem "kultuursemad" filmid? Oi kuidas mulle meeldib see, kui keegi peab midagi kultuuriks ja midagi muud mitte, nagu see oleks tema (või üldse kellegi) otsustada.

    Põhimõtteliselt Jyrka vastas sulle minu eest.
    Tõele au andes pole kunagi PÖFFil käinud ja ega eriti ka ei tõmba ka. Vaatan parema meelega Hollywoodi rämpsu kui mõnda sügavamõttelist jura. Elu on nautimiseks, ei mina viitsi oma pead mingi diip asjadega vaevata.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
      Ta ei öelnud midagi filmide kohta, ta rääkis inimestest, kes seal käivad.
      No see oleks muidugi veel "mõistlikum" - millegi väärtus kahaneb, sest teatud inimesed naudivad/kasutavad seda. St. et kui see hulk inimesi, kelle pärast pöff kannatab, hakkaks Tammsaaret fännama, siis võtame ta oma kultuuriajaloost välja?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #93
        kill the referee oli väga hea, webb jättis väga sümpaatse mulje.
        väga positiivne, et rahvas küsis küsimusi ja mingit piinlikku vaikust ei tekkinud.
        5+

        Kommentaar


          #94
          Minu selle aasta pöff oli suhteliselt tagasihoidliku osalusega. Võib-olla õnnestub veel midagi tagantjärgi arvutis vaadata.

          'Kuu' oli tõeline üllatus. Ehe vanakooli ulmekas erakordselt hea näitlejatööga. Korralik aukudeta süžee. Superhea muusika. Mind jäi ainult üks detail natuke häirima, aga seda ma ei saaks siin spoilerdamata arutada. Sellele vaatamata aasta parimaid filme, mis nähtud.

          'Tapa kohtunik', no sellest siin räägitud küll. Film täidab oma rolli kuradi advokaadina perfektselt.

          'Looking for Eric', eh. Positiivne mull, mis sellele filmile juba kuid eelnes, osutuski hoopis metsamarjanätsu-mulliks. Ma ei ole veel piisavalt vana selliseks imalaks sentimentalistikaks.

          'Bronson', film briti kuulsaimast vangist, oli üldjoontes päris hea tükk. Just režii poolest. Hoogne kulg, andekalt põimitud Bronsoni enda jutustajarolliga. Tegelaskuju arenduse poolest jäi aga natuke nõrgaks, võib-olla oli asi minus, aga ei suutnudki tema motiive mõista. Äärmiselt viletsad kaklusstseenid.

          'The Limits of Control'. Haha. Äksönfilm ilma äksönita. Haha. Hea praktiline nali, härra Jarmusch. Mine persse.

          'SexyKiller'. Hispaania paroodia ameerika paroodiatest a la 'scary movie'. Veerand tundi pidasin vastu.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #95
            Mina vaatasin kokku 20 filmi, isiklik rekord. Puhkust võtmata poleks õnnestunud. Nähtu geograafiline ulatus on ka täitsa ok: Suurbritannia, USA, Kanada, Portugal, Austraalia, Saksamaa, Senegal, Iisrael, Sri Lanka, Jaapan, Iirimaa, Belgia, Holland, Kreeka, Iraan. Imetoredad kümme päeva, mis muud.
            Eelmise aasta eeskujul ka puht naudingupärane paremusjärjestus:
            1. Kuu
            2. Raskusjõud
            3. Doktor Parnassuse imaginaarium
            4. Keegi ei tea midagi Pärsia kassidest
            5. Kumminukk
            6. Rokenrolli kuldaeg
            7. Võib valjuks minna
            8. Emme on juuksuri juures
            9. Altiplano
            10. Ericut otsides
            11. Platoni akadeemia
            12. Minu kuninganna Karo
            13. Ere täht
            14. Ühistransport
            15. Suurus on oluline
            16. Plahvatusohtlik tüdruk
            17. Triaaž
            18. Mehed, kes jõllitavad kitsesid
            19. Adriana
            20. Kahe maailma vahel
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #96
              kas kuskilt Kill the Referee subtiitreid pole?
              English? Eesti järsku?

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                kas kuskilt Kill the Referee subtiitreid pole?
                English? Eesti järsku?
                btw, juhtusin lugema ühte ajaleheartiklit, et selle aasta pöffil oli juba nagu päris, et polnud amatöörlike apse ja supakad olid ilusti paigas jne. aga.. kas cinamonis toimunud kill the referee filmil puudusid ka subtiitrid? Sõpruse lisaseansil neid igal juhul polnud ja peaks mainima, et mõned aktsendid muutsid arusaamise kohati raskeks aga ju see oli minu probleem. Samas tunnen muidugi kaasa inimestele, kes tulid filmi vaatama ja küsisid: "Sprehen sie deutch?"
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #98
                  Ma ei saa hästi aru miks teile "Kuu" meeldis nii väga. Minu arust oli tohutult igav lihtsalt. Ei oskagi muud öelda.
                  Ja sellest on tõesti kahju, et mingile kihile ühiskonnast on saanud pöffist koht, kus oma sulgesi käidakse näitamas. Pärast on ikka hea sõbrannadega/sõpradega veini/õlle kõrval rääkida kui kultuurne ma olen. Muidugi mõista on ka filmid alati jumalikud, pöffi kritiseerimisest on saanud tabu.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                    Ma ei saa hästi aru miks teile "Kuu" meeldis nii väga. Minu arust oli tohutult igav lihtsalt. Ei oskagi muud öelda.
                    Ja sellest on tõesti kahju, et mingile kihile ühiskonnast on saanud pöffist koht, kus oma sulgesi käidakse näitamas. Pärast on ikka hea sõbrannadega/sõpradega veini/õlle kõrval rääkida kui kultuurne ma olen. Muidugi mõista on ka filmid alati jumalikud, pöffi kritiseerimisest on saanud tabu.
                    Kuradi intelligendid! Sülitavad korraliku rahvaliku meelelahutuse peale.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      btw, juhtusin lugema ühte ajaleheartiklit, et selle aasta pöffil oli juba nagu päris, et polnud amatöörlike apse ja supakad olid ilusti paigas jne. aga.. kas cinamonis toimunud kill the referee filmil puudusid ka subtiitrid? Sõpruse lisaseansil neid igal juhul polnud ja peaks mainima, et mõned aktsendid muutsid arusaamise kohati raskeks aga ju see oli minu probleem. Samas tunnen muidugi kaasa inimestele, kes tulid filmi vaatama ja küsisid: "Sprehen sie deutch?"
                      Mis ajalehe artiklit sa lugesid?

                      Pöff vist ei leidnud, et eestikeelsed supakad on vajalikud sellele filmile, seega polnud neid ühelgi Kill the Ref linastusel.
                      Ainult üks seanss läkski täielikult piletite tagasi ostmisele, kuna subtritreerija ei ilmunud kohale. Ei mäleta, mis film see oli kahjuks.
                      Kui paar filmikaadri sulamist välja arvata oli tõesti pöff Cinamonis suht kordaläinud . Kuuldavasti ei juhtunud miskit väga suurt ka mujal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        Ainult üks seanss läkski täielikult piletite tagasi ostmisele, kuna subtritreerija ei ilmunud kohale. Ei mäleta, mis film see oli kahjuks.
                        Mingi Taani film olla olnud vist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Mingi Taani film olla olnud vist.
                          Ja saku saal, kui keegi viitsib välja otsida, siis palun väga .

                          edit: tundub, et tegemist oli JUSTi raames mängitud filmiga Love and Rage.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            Mis ajalehe artiklit sa lugesid?
                            Krt ei mäleta.. igal juhul pisteti nädalavahetusel Prismas tasuta ostukorvi.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Krt ei mäleta.. igal juhul pisteti nädalavahetusel Prismas tasuta ostukorvi.
                              Laupäevane Postimees. Arvamuslugude all oli mininupuke.

                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Kui paar filmikaadri sulamist välja arvata oli tõesti pöff Cinamonis suht kordaläinud .
                              Minul, kui kaks nädalat Cinamonis infotöötajana rassinud inimesel, on seda ainult tore kuulda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Minul, kui kaks nädalat Cinamonis infotöötajana rassinud inimesel, on seda ainult tore kuulda
                                Aa, sina olid? ja ma muudkui mõtlesin, et kes see tuttava näoga tüüp on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X