320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Totsid, totsid, totsid, totsid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Rein näeb sellist vaatepilti tihti?

    Igal nv näen!!!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Tere gripp.Peaks nüüd vist koduõele helistama...

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Igal nv näen!!!
        joppab sul
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          miks te vastate ilma uue pildita? ah?

          Kommentaar


            Kommentaar


              Ohhissandhalastaa...
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                mitte, et tollel pihvil midagi viga oleks kuid need blurritud naised mitte ei lähe.

                Kommentaar


                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                    Ohhissandhalastaa...
                    ma ei saa aru, Scooter, et mida sa siin tihti ohhetad ja ahhetad. pane aga oma ideelnaise pilt ja siis me teame millist naist sa kindlasti kunagi ei saa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      ma ei saa aru, Scooter, et mida sa siin tihti ohhetad ja ahhetad. pane aga oma ideelnaise pilt ja siis me teame millist naist sa kindlasti kunagi ei saa.
                      Huvitav, et ainult sellised asjad silma hakkavad, kuid leht või paar tagasi kerida tundub juba liiga keeruline...
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                        Huvitav, et ainult sellised asjad silma hakkavad, kuid leht või paar tagasi kerida tundub juba liiga keeruline...
                        no see komm ei olnud sul lihtsalt esmakordne ja sestap ma sõna võtsingi. lihtsalt naiste teema on selline, kus absoluutselt tõde pole ja vahel mulle lihtsalt tundub, et surud liialt oma tõde peale. see käis lihtsalt tiba närvidele. mõnikord olen ma ise sinuga muidu nõus, mõnikord mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                          Pardon, et mul nimetet kasutajast miskine kuvand tekkima hakkab, aga naine, algklassideõpetaja, jalkafänn, omasooliste abielu toetaja, postitab siia teemasse sellise pildi...D-Yikes!














                          kvaliteet annab aru, et tegemist on ca 20aastat vana pildiga. see on see piff, kes chris isaac - wicked game'i videos ringi trööpab.

                          ja neile, kes veel ei ole elu24 vaadata jõudnud, photoshop oma parimas (klikkige pilti ja le show läheb edasi): http://thesuperficial.com/2009/12/bf...ked_photos.php
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar




                            absoluutselt kõige kenam inimene, keda ma näinud olen. ma loodan, et pärast surma lukustatakse mind temaga ühte ruumi, kus me passiks aegade lõpuni ja ma paneks lõputult ona, sest ta on liiga ilus, et teda katsuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sunnik Vaata postitust

                              absoluutselt kõige kenam inimene, keda ma näinud olen. ma loodan, et pärast surma lukustatakse mind temaga ühte ruumi, kus me passiks aegade lõpuni ja ma paneks lõputult ona, sest ta on liiga ilus, et teda katsuda.

                              Aasta ausa&ilusa meheliku lause auhinna (aka Kaur Kenderi esimese järgu ordeni) annaks ma hoobilt sulle. Tegelt ka. Seisev ovatsioon.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                Aasta ausa&ilusa meheliku lause auhinna (aka Kaur Kenderi esimese järgu ordeni) annaks ma hoobilt sulle. Tegelt ka. Seisev ovatsioon.
                                oo aitäh, lahke inimene!
                                (jutt ei käi küll pildil olevast isikust, vaid ainult umbes 0.002% vähem kenamast neidisest), aga nii on vist küll ainult kord elus, et sa kohtad neiut, kellega võiks päevad läbi ainult seina vaadata ja see oleks maailma ilusaim asi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X